15.5.2024 | Svátek má Žofie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Minutus 4.3.2009 12:28

Re: čecháčkovství

A padajících mostů. To byla tenkrát firma ODS, že? ;-D

dino 4.3.2009 14:01

Ježíšmarjá!

Ten spadlý most, to byla firma Ostravské Dopravní Stavby!  Vy už tu odéesku nacpete i do rizota, to je obsedance...

mnb 4.3.2009 8:32

Re: čecháčkovství

Je rozdil, jestli "se zjisti, ze podvody nebyly" nebo jestli "se nezjisti, ze podvody byly". Navenek oboji vypada stejne...

Realista 4.3.2009 2:25

ano, novináři selhali!

Kde byli celé ty dva roky příprav ? Kde byli se svojí chytrostí , když se ten Liberec vybíral? Investigativně čekali, až jim někdo pošle nějaký odposlech či zápis z výslechu?

Nomen 4.3.2009 5:21

Ten článek je o tom, že v průběhu přípravy na MS selhaly mnohé oficiální kontrolní útvary, snad i včetně NKÚ...

Nyní NKÚ zveřejnil, novináři zvěřejňují a ochránce mafiánů Topolánek se zlobí....Samozřejmě, že ve financích MS v lyžování budou socani nyní máchat ódéesáky až do voleb...jako v poplatcích..

PS: Za poplatky můžou taky novináři???

bakin 4.3.2009 8:18

Re: Ten článek je o tom, že v průběhu přípravy na MS selhaly mnohé oficiální kontrolní útvary, snad i včetně NKÚ...

nebudou je máchat, bo sou v tom namočený - začalo to za nich

Minutus 4.3.2009 12:25

Re: Ten článek je o tom, že v průběhu přípravy na MS selhaly mnohé oficiální kontrolní útvary, snad i včetně NKÚ...

Typický argument neschopných. My ne, to ti před námi. (Y)

Petr 4.3.2009 1:36

Modří sosáci sosali, až z toho byly 2 miliardy,

tj. sponzoři ODS a spřátelené firmy jejich činovníků, vše podporováno a zaštítěno primátorem, exhejtmanem a předsedou senátu Sobotkou, který sice se velice rád prezentuje prohlášeními, kde straší návratem k únoru 48, ale teď je zalezlý jako krysa, aby nebylo vidět, že na tomto tunelu má svůj nezanedbatelný podíl.

fg 4.3.2009 0:55

teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

že měl Topolánek pravdu

mol 4.3.2009 1:26

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

R^

drak 2 4.3.2009 6:37

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

;-)Topolánek pravdu neměl a hospodaření  a celá organizace mistrovství svědčí jenom o tom, co většina soudných lidí v této republice už dávno ví. Že takové akce jsou jen proto, aby si úzká skupina lidí a v tomto případě sponzoři modropráků, pomohla podvody k většímu bohatství. Je to prostě politika ODS a jedině člověk na hlavu padlý to nepochopí.

     Navíc mi také dost hodně vadilo, že šéfka celého mistrovství měla ha hlavě čepici s logem odpadkové firmy ASA. Je na tom finačně tak špatně, že i takhle částka za propagaci firmy jí musí vylepšit její nuzný životní standart? Byla snad pořadatelerm mistrovství tato firma?  Neměla tam být vlajka naší republiky?

    2 miliardy v pekle pro pochybnou zábavu, kterou vlastně nikdo k životu neptřebuje a domovy důchodců mají zkrácené dotace a dokonce do této doby nedostaly ještě ani zálohy, Tak jsem slyšel dnes ráno v televizi. Ale z toho nekynou provize a zisky pro spřízněné firmy.

¨     Proto fandím novinářům,  pište ! Ať si lidé uvědomí v jaké mafiánské společnosti žijí!!!!;-O

j 4.3.2009 7:29

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

Drak v tom má prostě jasno. Klasický čecháček

Poklop 4.3.2009 7:49

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

Ovšem je nutné politovat Vás,že Vám to není jasno.

j 4.3.2009 8:00

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

Stačí, že je vám je to jasno a vám podobným, já k vám nepatřím takže mě ani nemusíte litovat.

Poklop 4.3.2009 8:24

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

Jo někdo měl bohaté rodiče.

mnh 4.3.2009 11:23

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

Víme, že k nám nepatříte pane Syner.

Vlado 4.3.2009 8:08

Re: teprve po přečtení tohoto článku mi došlo,

"2 miliardy v pekle pro pochybnou zábavu"

Vážený pane tato věta Vás odhaluje a každého dalšího novináře, který toto číslo používá v podobném kontextu.

Zajímá Vás co bylo investováno do infrastruktury města Liberce? Že okolo 70% této částky bylo proinvestováno do projektů, které by město Liberec a MŠ stejně  muselo zainvestovat.

Pochopitelně, že tyto investice byly utraceny se stejně blbou hospodárností jako jakákoliv investice ze státního nebo z obecního rozpočtu. Předpokládám, ža vy horujete za vyšší daně a za větší vliv státu.

Jana 5.3.2009 0:50

A taky by mohli novináři

zjistit, komu opravdu  před vykoupením patřily pozemky, na kterých se MS konalo. Bylo  by to opravdu zajímavé, zrovna tak jako komu asi patří louky a pole v Letňanech, mezi kterými  končí pražské  metro a kde by chtěl Bém olympiádu. A komu patří pozemky kolem jižního obchvatu Prahy. Vždycky je za těmito akcemi jen veliký kšeft  s pozlátkem , co všechno se dělá pro lidi.