7.3.2021 | Svátek má Tomáš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
josef.b 5.3.2009 14:23

Re: defraudace veřejných peněz

R^

Pamětník 2 5.3.2009 13:18

Re: výměna

Vy si myslíte,že Svaz lyžařů shodí svou práci a prezidentku?Novináře a ostatní srovnal Topolánek a teď nám nic nepřekáží zažádat o Olympiádu.Zkušenosti máme,kapacity také,co nám chybí?No málem bch zapoměl miliardy,ale ty už se někde seženou.Nebo nemám pravdu?:-/:-)

vadim 5.3.2009 12:04

jsme sice gramotní,...

Jak je vidět, většina našeho  národa umí číst a psát. Dokonce zacházet s internetem, tak proboha přemýšlejte, než začnete tupě papouškovat bláboly "nezávislých" novinářů. Na co by podle vás měl být náš národ hrdý? Uspořádat mistrovství světa, které po sobě zanechá světově prvotřídní skokanský můstek, areál pro sportovní využití nejen amatérských běžců na lyžích, kolečkových bruslích ap., zrekonstruované koleje univerzity, domy s pečovatelskou službou či parkoviště přece není zlodějina ale výsledek práce a úsilí obrovské spousty lidí, na jejichž práci tu plijete jen kritiku místo trochy poděkování.  

Vladimír 5.3.2009 9:54

Re: Říká se i tohle

S obsahem tohoto příspěvku 100% souhlasím.Účelem uspořádání MS nebylo nějaké údajné zviditelnění liberecka a sportu vůbec,ale prachobyčejná snaha za státní peníze zhodnotit uvedené pozemky.Uvidíte,že za krátkou dobu dojde k "porcování medvěda" a všichni zúčastnění si přijdou na pěkných pár stovek milionů korun.Pan majitel Babylonu  se už dnes  připravuje,jak zde postaví

rezidenční území pro milionáře.Závěrem bych chtěl položit otázku všem občanům tohoto státu:JAK DLOUHO SI TOHLE VŠECHNO NECHÁME LÍBIT ???????

Jana 5.3.2009 0:50

A taky by mohli novináři

zjistit, komu opravdu  před vykoupením patřily pozemky, na kterých se MS konalo. Bylo  by to opravdu zajímavé, zrovna tak jako komu asi patří louky a pole v Letňanech, mezi kterými  končí pražské  metro a kde by chtěl Bém olympiádu. A komu patří pozemky kolem jižního obchvatu Prahy. Vždycky je za těmito akcemi jen veliký kšeft  s pozlátkem , co všechno se dělá pro lidi.

Jana 5.3.2009 0:33

Re: Soudím,že primárně nejde o Topolánka

R^R^

M.S: 4.3.2009 21:27

Re: Tak tak, soudruhu.

Dnes každý gauner, který je chycen při nějakých nepravostech se brání tím, že ten kdo ho usvědčil je komunista eventuýelně příznivec starých pořádků. Pokud bude tato taktika vycházet, tak nemůžeme nic hezkého od budoucnosti očekávat. 

strejda 4.3.2009 20:41

Re: A co má.....

:-DR^

Pamětník 2 4.3.2009 18:38

Re: Tak tak, soudruhu.

Proto by jste se měl chovat jako člověk,který něco prožil a ne šířit  nenávist.Já jsem v lágru nebyl,ale čekal jsem 4 roky,až se mi otec vrátí z Mathausenu.Nevím kolik jste si oseděl,kde a také zač,ale to nemá cenu rozvádět.Vím jenom,že demokracie vse snaží někteří lidé využívat zase jen k vyrovnávání účtů.A to není daleko od komunistických ideologií.Užil jsem si také dost,ale takovou nenávist jsem necítil ani k Němcům.Ono je vše o lidech.Nechci vyzvedávat komunisty,ti toho mají na svědomí dost,ale možná byli ještě horší,kteří se jim snažili zavděčit.A jinak se ptám:"koho jsme všichni volili ,když tady vládl bolševik"?Nebo jste snad patříl k té 1 desetině ,která nevolila KSČ?Jinak Vám přeji pěkný den a méně emocí!:-):-):-)

Liberta 4.3.2009 17:34

Re: Říká se i tohle

Myslíte tuhle kauzu?http://www.liberec.cz/files/35351/19._Petice_proti_zm_n___zemn_ho_pl_nu_v_k.__._Vesec_u_Liberce.pdf

hank bukowsky 4.3.2009 16:25

Re: Tak tak, soudruhu.

takže o pravdu, fakta zřejmě vůbec nejde. Jen o vytvořené mýty a prestíž jejich kneží?

Jiřík 4.3.2009 15:58

Re: Tak tak, soudruhu.

Vůdce má vždy pravdu-alespoň u vás- Modré sebranky to tak je-viď mentálku?

F2 4.3.2009 15:49

Nechápu

Nechápu tu kritiku. sportovní novinář bude psát o sportovních úspěších/neúspěších akce, redaktor ekonomické rubriky zase o této akci ze svého pohledu. Asi ekonomické aspekty převýšily sportovní přínos akce.

gerontusinza 4.3.2009 15:46

No jo, když oni jim slibují co všechno nedokážou.....Re: Rozjet negativni kampan v den zahajeni mistrovstvi sveta byl hyenismus

inu ta olympiáda by teda dopadla....... Béme co tomu říkáš...?;-D Inu hoteliér vytočí ceny a pak se diví že k němu nikdo nejde........ co chcete v zemi ,která dokázala zruinovat i Fischera......;-D;-D

gerontusinza 4.3.2009 15:42

Re: Topolánek se chová jako idiot

R^ tak i takRv   Taky radši to dělám než na to čumím  a to se týká i lechtivých fotek...

Xaver 82.117 4.3.2009 15:34

Kritičnost ano, dehonestace ne.

Jen jde o to chápat, kde je hranice, že...;-)

zoch 4.3.2009 14:52

Re: Říká se i tohle

Já to slyšel také,ale  dnešní problémy jsou saturovány na půdorysu SKOKAN-KLEKNER ( či jak se tam jmenuje primátor)-SOBOTKA- - KLAUS. To jsou ti zásadní modří sportovci doplňováni tou nešťastnicí......

Druhá etapa je podle  Vaší zmínky.

fg 4.3.2009 14:50

Re: Rozjet negativni kampan v den zahajeni mistrovstvi sveta byl hyenismus

proč se novináři naváželi? Protože jsou to paka

fg 4.3.2009 14:48

Re: výměna

byla perfektní a svaz lyžařů to ocenil. Naši novináři a jejich bláboly jsou nepodstatné

Vlado 4.3.2009 14:46

Re: A co má.....

Milý Honzo, máte svých 150 000 pokud ne a chtěl by jste je, tak nám občas na tom trávníku popoběhněte, občas odkopněte a dejte nám vědět, aby jsme se na Vás podívali, ale nepovažovali bychom Vás za šaška.

fg 4.3.2009 14:45

Re: Topolánek se chová jako idiot

a kolikrát tě už Venca předběhl, pochlub se

fg 4.3.2009 14:43

Re: Nevidim jediny duvod

máš pravdu, jsou to nemehla a cvičení jim nic neříká

fg 4.3.2009 14:40

Re: Tak tak, soudruhu.

jak řekl Miloš- novináři jsou hnůj

skoromístní 4.3.2009 14:37

Říká se i tohle

Před drahně lety měla být na místě rybníka Teichmühl nacházejícího se nedaleko areálu Vesec postavena přehrada sloužící jako rekreační zázemí pro tento kout města. Kluci blízcí radnici tehdy skoupili zavčasu přilehlé louky s vizí, že se následně jejich cena zhodnocením  lokality  přehradou několikráte znásobí. Jemomže z přehrady sešlo a co s loukami , že ? Tak se vymýšlel náhradní způsob jejich zhodnocení a přišlo se na MS. Přitom se do lokality přivedly za dotační peníze inženýrské sítě a komunikace. Proto se, vážení čtenáři, konalo MS v tak nepříznivé nadmořské výšce.  I sám pan primátor prohlašuje, že město má areál pronajatý ještě na dva roky a pak prý se uvidí.   Spousta lidí tam však už dnes v jasných obrysech vidí rezidenční  čtvrť.  

Tahle teze  je ale asi určitě zhola nepravdivá, protože, jak se všeobecně ví, chování liberecké radnice a místních spřátelených firem přece vždy bylo a je   transparentně průhledné jako křišťálová studánka ukrytá hluboko v lesích Jizerských hor. No, uvidíme tak za pět let, jak bude vypadat vesecký kopec. 

Fafa 4.3.2009 14:26

Mnb

Je rozdil, jestli "se zjisti, ze podvody nebyly" nebo jestli "se nezjisti, ze podvody byly". Navenek oboji vypada stejne...

V pravnim state s presumpci neviny to nejenom stejne vypada, ale je to de facto totez.

F2 4.3.2009 14:26

Re: Topolánek se chová jako idiot

Má pravdu ! Proč by měl vypadat jak trouba?

zoch 4.3.2009 14:22

Soudím,že primárně nejde o Topolánka

On má jenom velkou hubu a tu měl asi vždycky.  Mnohdy se neumí chovat,ale o to tu přece vůbec  nejde. Článek je výtečný v tom,jak shrnuje " přínos " toho podniku . Osobně pak nevidím jediný důvod pro to,aby mělo jedno město nějaká privilegia a dosáhlo navíc na prostředky pro zainvestování svého území infrastrukturou.

Chraň nás ruka Páně  v budoucnu od projektů typu "olympiáda " atd.....Niky totiž nejde a  ani v budoucnu nepůjde o sport.  Snad si to,dámy a pánové,někdo nemyslíte,že by tito lidé jednali v zájmu sportu a národa  ? Vždycky jde v tom lepším případě o byznys a v tom horším o prostou zlodějinu v podání pol. stran,měst,krajů a generálních dodavatelů. Jsem proti tomu zásadně a nadosmrti. A doufám,že tito "kulišáci" neudělají blbce z vás.

CHVÁLÍM ČLÁNEK  R^V

Míla 4.3.2009 14:03

Počkejme si raději na konec kauzy, předčasné závěry jsou manipulací. Hovoříte o tržbách Syneru nebo o zisku?

dino 4.3.2009 14:01

Ježíšmarjá!

Ten spadlý most, to byla firma Ostravské Dopravní Stavby!  Vy už tu odéesku nacpete i do rizota, to je obsedance...