20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Poklop 4.3.2009 10:56

Re: Myslenka sportu

ale ono je potřeba také organizovat sportovní podniky a je to také reklama pro stát,ale měli by to hlídat,aby nedocházelo k zlodějnám.Doufám,že to policie vyšetří a vše oznámí.Potom budem chytřejší.

cb 4.3.2009 11:07

Re: Myslenka sportu

Stat potrebuje reklamu?

Poklop 4.3.2009 11:09

Re: Myslenka sportu

To víte ,že potřebuje.Stát totiž také dostane penízky od turistů pomocí daní.To byste koukal kolik z toho stát má.

j 4.3.2009 11:03

Re: Myslenka sportu

Vy si mykáte? Takhle hloupě mluví pouze ti co nic neplatí a v životě neudělali rychlejší pohyb. Hold je to potom stojí hodně 30-ti korun u doktora což je u vás určitě hrozné

Marat 4.3.2009 12:55

Re: Myslenka sport

A ti si pískní dvojtou vodku na ex. Má totíž pravdu.

cb 4.3.2009 10:00

Nevidim jediny duvod

proc by mel stat platit lyzarum nejake zavody.

ceskej Honza 4.3.2009 10:27

Re: Nevidim jediny duvod

R^!

Sam Křepelka 4.3.2009 10:35

Re: Nevidim jediny duvod

Zejména tehdy, když sportovní akce jsou soukromou záležitostí !

j 4.3.2009 10:47

Re: Nevidim jediny duvod

Stát platí také Romské muzeum po kterým je mě hov...

ceskej Honza 4.3.2009 10:53

Re: Nevidim jediny duvod

Vy budete asi pekne vylízanej pane J.;-(

j 4.3.2009 11:05

Re: Nevidim jediny duvod

Jenom, že s vámi nesouhlasím jsem vylízanej?

cb 4.3.2009 11:08

Re: Nevidim jediny duvod

Pokud chcou Romove muzeum, at si ho financuji.

j 4.3.2009 11:22

Re: Nevidim jediny duvod

V Brně je Romské muzeum

ceskej Honza 4.3.2009 11:47

Re: Nevidim jediny duvod

To nikoliv! ( Omluva ). Ale srovnávat museum, které je informující, vzdelávací, zásluzné - se sportem, který je ohlupující a mafiánský, mi pripadlo hloupé. 

j 4.3.2009 12:47

Re: Nevidim jediny duvod

Českej Honzo jenže pro mě je zase důležitější sport. Jak aktivní tak pasivní a muzea mě nechávají chladným. Jenže bych si nikdy nedovolil je kritizovat tak jako vy sport

fg 4.3.2009 14:43

Re: Nevidim jediny duvod

máš pravdu, jsou to nemehla a cvičení jim nic neříká

františek 4.3.2009 9:58

Topolánek se chová jako idiot

Vždyť nesmyslnost oné akce viděl každý, kdo si pustil televizi. To není Neumannovou. To je zbožněním vrcholového sportu. Lidé kteří mají skutečně sport rádi nemají čas koukat na to, jak sportují jiní, protože sami sportují. Třeba špatně, ale je to jejich sportování. Mě nezajímá, jak sportují jiní, byť by byli na světě nejlepší. Mně zajímá, jestli mě ve stopě předeběhne Venca od sousedů. A jsem už stařec. A nečumím na fotbal. S kamarády hráváme svůj fotbálek. Ani nevím, kolik dal Pelé v neděli gólů. Teda, hraje on ještě?

lary 4.3.2009 10:53

Re: Topolánek se chová jako idiot

Tak já nevím, kdo se jeví víc jako idiot Františku. Jeslipak byste taky napsal o Pražském jaru : Lidé, kteří mají muziku rádi, nemají čas poslouchat, jak hrají jiní, protože sami muzicírují. Mě nezajímá jak hrají jiní, byť by byli na světě nejlepší.

Kecal. 4.3.2009 11:50

Re: Topolánek se chová jako idiot

Franto,Franto radši mlč ať nevypadáš jako trouba.

F2 4.3.2009 14:26

Re: Topolánek se chová jako idiot

Má pravdu ! Proč by měl vypadat jak trouba?

fg 4.3.2009 14:45

Re: Topolánek se chová jako idiot

a kolikrát tě už Venca předběhl, pochlub se

gerontusinza 4.3.2009 15:42

Re: Topolánek se chová jako idiot

R^ tak i takRv   Taky radši to dělám než na to čumím  a to se týká i lechtivých fotek...

Frank 4.3.2009 9:36

Ministerstvo školství nemá čas, Liška vymýšlí nový název.

A to je přece důležitější, než nějakých pár peněz. Jinak velice zajímavé je rodinné spojení Kačeny s oněmi firmami. Ale to bude určitě náhoda. A když Topolánka a jeho melodyboys nikdo nepochválil, tak to udělal, se skromností sobě vlastní, sám. Je otázkou, kdy bude vyměnen šéf NKÚ, protože tohle se ODS přece nedělá.

novaz 4.3.2009 9:19

nebul

A co sis myslel, soudruhu Vernere, že akce typu mistrovství světa se dá uspořádat za hubičky? A jen tak na okraj. Za vlády oranžových a pod patronací kakaového Krause, přiteklo z veřejných prostředků do Liberce sedm set miliónů. Pokud se nějaké levoty staly, nechť zjistí NKÚ, to je v pořádku. A že mezi vámi novináři je poměrně vysoké procento krvežíznivých skandalistů, o tom se můžeme přesvědčit dnes a denně. 

Starý J. 4.3.2009 11:35

Re: nebul

R^R^R^ Velice správný postřeh!

Lena 4.3.2009 9:14

výměna

Ono bylo hned z počátku nešťastné vyměnit organizační výbor a dát do čela Neumannovou.To, že uměla lyžovat, neznamenalo, že umí řídit.Ztratila u řady lidí na prestiži úspěšné sportovkyně.Ale co prestiž, že paní Kateřino, peníze jsou peníze.Výměna byla nepochpitelný politický tah.

Ludva 4.3.2009 9:33

Re: výměna

Neumannová ten šampionát vytvořila. A perfektně. Tam kde jiní říkali, že to nejde, neváhala a navozila na zkoušku sníh. Jiní by to vzdali. Je skvělá i jako manažer. Nula jste Vy.

hank bukowsky 4.3.2009 10:35

Re: výměna

Neumanová se stala pouze dobře zneužitým logem. Jináč byla celou přípravou vedena jak loutka na provázku. Teprve další vyšetřování úkáže, jak neměla tucha o tom, co se v hlubinách děje.

fg 4.3.2009 14:48

Re: výměna

byla perfektní a svaz lyžařů to ocenil. Naši novináři a jejich bláboly jsou nepodstatné

Pamětník 2 5.3.2009 13:18

Re: výměna

Vy si myslíte,že Svaz lyžařů shodí svou práci a prezidentku?Novináře a ostatní srovnal Topolánek a teď nám nic nepřekáží zažádat o Olympiádu.Zkušenosti máme,kapacity také,co nám chybí?No málem bch zapoměl miliardy,ale ty už se někde seženou.Nebo nemám pravdu?:-/:-)