26.2.2024 | Svátek má Dorota


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Bizon 9.7.2009 20:54

Nejspíš je řeč o topolánkovi .. článek jsem nečetl ..

akela 9.7.2009 18:17

kdo dal moc soudcům

že si vykládaj zákony jak se jim to hodí todle není stát ale MUMULENT to není demokracie ale klasický BLÁZINEC(Y)(Y)(Y)

Josef 8.7.2009 17:30

Co jiného je možné očekávat?

Vychází mi prostým rozumem, že nejvíc darebáků je nalezlých v justici. Kyvadlem se mi potvrzuje, že je to přibližně 75 %.

Nedivící se 8.7.2009 17:25

Kontrolní otázka

Paní soudkyně jistě také chodí k volbám a dá se velice snadno uhodnout, koho volí a koho nemá vůbec, ale vůbec ráda. A tak její rozsuderk není skutečně k smíchu, ale jen a jen k pláči. A o nějaké spravedlnosti se nedá mluvit ani v nejmenším !

Josef 8.7.2009 17:31

Re: Kontrolní otázka

R^

Rad 8.7.2009 18:24

Re: Kontrolní otázka

hahaha to je gól! nějakej vševěd, nebo spíš vševědka. a žije z dávek pocházejících z našich daní, a daní našich potomků. normální vyžírka a ještě k tomu drbna.tfuj

jirka.s. 8.7.2009 18:33

Re: Kontrolní otázka

No, co se dá holt dělat! Od podzimka  budou Klausovi při jmenování nových soudců adepti muset ukazovat potvrzení od Bufa bufa, že ho volili!!! ;-(;-(;-(

Dodo 8.7.2009 16:54

Ta paní má smůlu.

Jednak zcela nevybíravým způsobem vykopli první ženu Jyrky.Potom sama řekla, co se jí na něm vlastně líbilo. Následně a jako na potvoru zrovna před volbami prohlásili, že čekají miminko (snad od včerejška) a nakonec se uráží? Místo toho , aby doufali, že se na to zapomene, tak to připomínají.A to nepřipomínám nezřízenou touhu po moci a neštítí se jako beranidlo používat "zmatené".

Tak o jaké slušnosti tu vlastně autor mluví?

Vodička-sapér 8.7.2009 21:10

Re: Ta paní má smůlu.

Autor napsal svůj názor na rozsudek, ten se mu zdá nespravedlivý  a píše v něm , že soudkyně, vlastně tak trochu schvaluje sprosťárny v našich mediích.  V tom s ním souhlasím. Karikaturistů je na světě hodně, ten Mareš  je velmi talentovaný, ve svých karikaturách je u nás nejlepší,  ovšem hraje i prim v  tom , že lze o jeho výtvorech někdy prohlásit to samé, co říkal Pepek Vyskoč o číšaži pánu.Na Nev. psu se pan Kaufmann tady setkal  u většiny diskutérů s nesouhlasem , někdy až s takovým způsobem , který on odsuzuje.Prostě u nich  dopadl na Nev. psu asi stejně, jako  naivní provozovatel vykřičeného domu , kdyby vyzdobil stěny své provozovny milostnými  básněmi Fráni Šrámka nebo Vítězslava Nezvala, rovněž by také oni nevěděli o čem je řeč. 

Marta 8.7.2009 16:38

Sprosťárna

zůstane sprosťárnou a pokud ji soudkyně schválí je sama sprostá a neměla by co soudit. Když už soudy snižují laťku slušnosti, tak jak máme věřit jejich nezávislosti ?

hafusak2 8.7.2009 16:27

Co není přímo zákonem zakázáno je dovoleno -

to nám je zvěstováno jako základ demokratické svobody. Slušnost a morálka nikde uzákoněny nejsou, takže byly buď zavrženy úplně, případně se o nich mluví jen v souvislosti s předplyšákovým členstvím v KSČ. Takže dalšími variantami je postupu je buď nechat vše být a padat stále hlouběji do marastu za současného bědování, že takový /píp/ je možný jen u nás, případně začít raketovou rychlostí zvyšovat počet zákazů až do stádia orwellovské společnosti. Vyberte si.

portwyn 8.7.2009 17:12

Bude obojí

nejdřív to první a až to nebude k vydržení, tak to někdo vezme pevně do ruky - a zas to nebude k vydržení, jenže naopak. Anarchií k totalitě.

portwyn 8.7.2009 17:16

Tento komentář

patří k Hafusákovu textu. O kauze "pornokomiks" se nevyjadřuji, nic o ní nevím, bo jsem Reflex před časem přestal číst. Že jde o Reflex a o paní Paroubkovou usuzuji z komentářů.

Milan 2 8.7.2009 16:05

Vypadá to tak....

že tu žalobu podala paní Talmanová.....nebo ne? bodejť ne,Berlusconi řek,že mu ten její prohrál volby a to jí na-ralo.:-D

Bizon 8.7.2009 13:56

... a potom ještě chování topolánka ...

jirka.s. 8.7.2009 18:25

Re: ... a potom ještě chování topolánka ...

Já jenom doufám, psychológu ;-D;-D;-D, že nakonec na tu psychózu způsobenou Topolánkem jednoho krásného dne chcípneš!!!  ;-D;-D;-D

m 8.7.2009 13:55

Soudcům to začne vadit,

až se jich tyto věci začnou také dotýkat.

-ferry- 8.7.2009 13:55

Naši soudci jsou skvělým dokladem...

... té naší skvělé demokracie,která je tady už dvacet let budována a národem (doufám,že ne celým...) milována.Ženy politiků,politici,umělci,novináři ... ti všichni mi jsou lhostejní,jsou-li napadáni bulvárem a soudci neuznáni za napadené.I oni mají vinu na tom,co tu panuje,vem je čert ..! Jsou ale horší věci,kterých se u soiudců můžeme dočkat.Jedna z nejhorších,na kterou si vzpomínám ...  dva maníci ukradli auto,bohužel i s majitelem.Zavrzli ho na odlehlé místo a tam ho zavraždili.Jsouce chyceni (policii sláva ..!) sváděli tu vraždu jeden na druhého.A protože se nedalo zjistit,kdo zabíjel,dostali oba tuším asi dva roky za krádež auta... Když jsem tohle četl (někdy v 90.letech) ač ateista,pomodlil jsem se za osud národa ...Podle mého měli být oba oběšeni,ale to by nebylo demokratické.Pouze spravedlivé...Když teď v TV slyším (někdy minulý týden),že soudkyně odmítne vzít do vazby darebáka a ten vzápětí na to uprchne,nán chuť se zase pomodlit.A narhnout,aby ta soudkyně šla do krimu místo toho uprchlého.Oni by si pak rozmyslili pouštět lumpy mezi lidi.Před chvílí jsem slyšel v rádiu,jak jsou věznice přeplněné a na nové nejsou peníze.Několik tisíc lidí tak nemůže nstoupit trest.Je to hezký výsledek té demokratury  havlovsko-klausovské... Bože,když si vzpomenu,jak Havel propustil před 20 lety tísíce lumpů,neboť si myslel,že byli obětí komunistů ... a že v demokracii už nebudou krást,loupit a zabíjet ... a teď jich v kriminále (a zatím venku) dvakrát tolik,co tehdy ...  ;-(

honza 8.7.2009 13:34

Tu karikaturu jsem četl

nic světoborného, zelený Raoul si bere na mušku leckoho jiného zleva i zprava a často mnohem důrazněji. Ne každý ovšem dělá bezplatnou reklamu zelenému Raoulovi jako Petra Jyrková :-) . Červený sliz z toho článku jen kape. Soudkyně rozhodla správně. Kdyby rozhodla jinak, bylo by po svobodě. On už tak stačí náhubkový zákon.

jurist 8.7.2009 12:47

autor článku ve svém svatém hněvu a spolu s ním i ti všichni joudové a geronti

by měli raději napočítat do deseti a pak si dát tu práci poohlédnout se kolem sebe. Třeba by zjistlili, že soudkyně Stamidisová neřekla nic nového, co by už před ní několikrát neopakoval Ústavní soud nebo oba naše nejvyšší soudy (tím myslím i Nejvyšší správní soud viz http://domaci.ihned.cz/c1-37640470-politiky-lze-zesmesnovat-je-to-povolene-zadny-trest-za-to-nehrozi  A tato rozhodovací praxe je zcela stejná i v ostatních zemích Unie. Ale kdoví, třeba i tihle soudcové jsou krávy a volové nebeští; už třeba tím, že berou víc, než ty, Jouzo...;-P A kdyby si autor článku a s ním všichni ti zapšklí geronti, co tu tak rádi diskutují, dali ještě trochu víc práce s hledáním zdrojů; když času na to mají určitě dost, tak by, světe div se,  zjistili, že v Británii a zejména USA by žádnou manželku politika ani ve snu nenapadlo do takovéhoto sporu jít, protože by sebe - a svého muže ještě víc  - totálně ztrapnila. A kdo byl někdy ve svém životě dál, než na své chatě v Horní Dolní, tak ví, jak drsné na Západě ty karikatury někdy jsou.

Tonevadí 8.7.2009 13:32

Juristo, já jsem byl v kousek na Horní Horní, ale nějak mně to ušlo,

nemáš tam nějakou tu drsňáckou karikaturu o manželkách na př. Cheney, Camerona, a j.?

Mimochodem, my nemusíme být vždycky tak drsný jako na Západě, že?  Když tam se korumpuje, vraždí, atentátuje, tak my to taky smíme?

čm 8.7.2009 15:44

Re: račte si gůglovat

Noviny Le Canard encheiné nebo jak, ať si ty trhlý frantíci nestěžujou, že vo nich nevíme

jurist 8.7.2009 15:49

Re: Juristo, já jsem byl v kousek na Horní Horní, ale nějak mně to ušlo,

To už nemluvím o karikaturách Sarah Palinové. Jinak, když už si tykáme, tobě to chybí, co? Myslím ta doba, kdy kdy dvanáctka byla dvě pade a  za karikaturu Husáka se šlo sedět..

Tonevadí 8.7.2009 16:26

Juristo, promiň mi že ti tykám (ty jistě nejseš při těch drsňárnách cimprlich)

ale to co nám tady prezentuješ, není nic obscéního.

A mimochodem, jistě si vzpomínáš (jestlis byl za humny Horní Dolní), že před několika dny David Lettermann na své Show udělal mírný vtip na dceru Sary Palinové a honem rychle to veřejně vzal zpátky, aby ho z té Show na starý kolena nevykopli  - jakož vykopli v nedávném čase jiné slavné šprýmaře, kteří se dost rychle pak nepokořili...

jurist 8.7.2009 16:29

Re: Juristo, promiň mi že ti tykám (ty jistě nejseš při těch drsňárnách cimprlich)

a odkaz?

jurist 8.7.2009 16:39

Jinak,

ani nepohrdnu ani odkazem na stránku se soudním rozhodnutím, ať z USA či EU, kde se žalobci ukládá omluvit se žalované, ať již politkovi, či jeho manželce politika, za jeho/ její karikaturu v tisku nebo jiném médiu. Co ty na to, světáku?  

jurist 8.7.2009 16:42

Re: Jinak,

žalobci ukládá omluvit se žalované - správně žalovanému ukládá omluvit se žalobci, za to se  omlouvám.

gerontusinza 8.7.2009 13:45

Prostě pane soudce či advokáte......Re: autor článku ve svém svatém hněvu a spolu s ním i ti všichni joudové a geronti

protože všichni kolem jsou sprosťáci sprostější než my tak vlastně máme být spokojeni že vaše nádherné sprosťáky máme...... až bude v tomto případě povoleno znevaźování té karikatury soudu co zde všichni předvádíte nemám námitek.......  jenže vy si osobujete práva které dnes sice máte, ale nám gerontům se nelíbí..... máte to na doživotí jak jste si to odhlasovali, inu tak my chca nechca budeme muset usilovat o to bezživotí, protože pasáků a prolhaných věrozvěstů kteří si nás dovolují soudit je všude dost.......     vážně si myslíte že si nějakých 300 zločinců rozdělí všechny prebendy a bude vládnout jak se jim zachce? no věřit tomu můžete ale jak dlouho ještě pane juristo jak dlouho....:-/. Do pěti let a rád si na tu dobu počkám....;-D

james 8.7.2009 14:35

Re: Prostě pane soudce či advokáte......Re: autor článku ve svém svatém hněvu a spolu s ním i ti všichni joudové a geronti

Počkat si můžeš, jen z tebe bude ještě větší demet než jsi teď!