17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Marat 8.7.2009 12:30

V ČR se politici a jejích manželky tůze rádí suoudí.

Kaufmane, měl by ste vidět karikatury politiku a jejích manželek v tiskovinách Amerických. To by ste nepřežil. Přesto nikdy nikoho z ních a jejích manželek si nenapadlo podat soudní žalobu na autory. Politici a jejích manželky nejsou v demokratických státech vůbec hájení.

kája 11.7.2009 19:12

Re: V ČR se politici a jejích manželky tůze rádí suoudí.

No, to ale není argument? Mě nebaví, když ke každé věci se najdou příklady, kde ve světě to taky dělají tak a pak se nám to omlacuje přes hlavu...v Nizozemí je přece marihuana legální.... v Americe si mohou gayové adoptovat děti...atd. No a co? To musíme hned letět a dělat to tady taky?

A k paní Paroubkové- soud sem, soud tam, existuje elementární slušnost a smysl pro to, co se hodí a co ne - a to bulvár evidentně překročil, o Marešovi nemluvě, kvůli němu jsem dřív Reflex kupoval a nyní ho kvůli němu nekupuji, protože jeho nepokrýtá nenávist vůči Paroubkovi je neprehlédnutelná a cpe ho všude jako posedlý. To není karikatura, to není ani politická karikatura, to je hloupé.

Jaké hájení? Jen slušnost!;-€

JaS 8.7.2009 12:10

Já vidím jako docela zajímavé to,

že bulvár, politika a vlastně všechno kolem je pořád hrubější, sprostější aby to upoutalo upadající pozornost, stejně jako všude otravující blikající reklamy. Tohle všechno ale má nakonec ten  účinek, že to lidi přestávají vnímat, protože jsou to samé hovadiny a normální člověk má přece jen jiné starosti, má zájem se něco dozvědět (z těch blikajících hovadin, zrovna tak jako z velkých nápisů v bulváru se nedozví nic). Takže to všechno vlastně ztrácí svůj účinek a doufám, že to taky časem přestane vydělávat prachy majitelům, kterým nejde o nic jiného než hodně vydělat - jestli posloužili, je jim jedno.

Jouza 8.7.2009 11:39

Není co dodat!

Soudkyně "Je kráva nebeská"Měla by složit mandát 

hnusnik 8.7.2009 10:54

Ty kuku ušatej

Že ty Paroprásátku tu Petrušku klátíš?;-D;-D;-D

čm 8.7.2009 10:58

Re: Ty kuku ušatej

Sprosťáku!!!Vo platonický lásce si nikdy neslyšel ???;-)

hnusnik 8.7.2009 10:59

Re: Ty kuku ušatej

Jesuskote! Slyšel,ale nikdy nedbal !;-D;-D

David 8.7.2009 15:28

Re: Ty kuku ušatej

šup s ní na plato a je"d"e se

Štastný Jim 8.7.2009 10:27

Milí Kocourkovští,

divíme se nad hrubostí medií,poklesem slušnosti a morálky.Každý den si my kocourkovští koupíme okolo pěti set tisíc výtisků nejčtenějšího bulvárního paskvilu.Nevypovídá to nejlépe o nás samých,co nás zajímá a co chceme.Nebo se snad zase mýlím?:-D

MUDr Jiří Kilian 8.7.2009 10:31

Re: Milí Kocourkovští,

R^ jo. Akorát je tu drobná skutečnost, že onen půlmilion výtisků je koupený těmi samými. Je tedy otázka, zda je to marker společnosti, nebo jen té její půlmilionové části.

Xaver 82.117 8.7.2009 9:54

Jo, je to humus...

Ještě že nečtou Psa. Tady slušnost jenom kvete...;-(;-)

Jdu se podívat na Lid vs. Larry Flint...;-)

Marat 8.7.2009 12:33

Re: Jo, je to humus...

Přesně.

gerontusinza 8.7.2009 9:46

pane Kaufmann co dodat......

soudci jsou sice finančně nezávislí, ale peněz, jak se zdá není nikdy dost a mezi námi co takhle otázku, není paní soudkyně duševní prostitutka? ale třeba se jí takové označení nebude líbit...... ale svým výrokem v tomto případě se dehonestovala sama... a to bezezbytku....:-/ svinstvo zůstává svinstvem i když se paní soudkyně tváří že to takové svinstvo nebylo.... bylo, je a bude....... ať má paní soudkyně jakýkoli názor..... můj názor je ten že právem a povinností každého jen trochu slušného člověka je takovými soudci a soudy pohrdat....:-/

MUDr Jiří Kilian 8.7.2009 10:24

Re: pane Kaufmann co dodat......

 

Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem.

Paní soudkyně se držela slov.

Ale : nechápui smysl autoroy věty :

" Označila v něm žádost o omluvu ženě veřejně známého činitele za přiměřenou kritiku jeho pokusu o veřejnou aktivitu."

K. Kaufmann 9.7.2009 10:55

Re: pane Kaufmann co dodat......

Vážený pane Kiliáne,

máte pravdu, v originále příspěvku, který jsem si uložil, je samozřejmě "jejího" a ne "jeho", což nedává smysl. Vysvětluji si to tak, že jsem při kontrole přepisu nechtěně smáznul dvě písmena. Text jsem pak již na Psu nekontroloval (poučení pro příště). Děkuji za upozornění a v každém případě se omlouvám. Srdečně Kristián Kaufmann

Jouza 8.7.2009 11:36

Re: pane Kaufmann co dodat.Není co dodat!.....

Soudkyně "je kráva nebeská"Jak pravil klasik.Já dodám,že máte svatou pravdu a soudkyně by měla složit mandát!

Marat 8.7.2009 12:43

Re: pane Kaufmann co dodat.Není co dodat!.....

Soudkyně rozhodla správně. Vás nesmírně rozčiluje, že jde o manželku Paroubka. Manželka Paroubka není domácí putička. Vystupuje i věřejně. Má tedy právo  i na takové karikatůry. Nebyla to ona, která prohlásila, že Paroubek má sexy mozek? Tedy sexualitu do případu nezatáhla ona? . Především to byla karikatůra směřující na Paroubka a nikoliv na jeho ženu. Jistě, ani mě by se nelíbilo,kdyby někdo zesměšňoval mou mnaželku a protože nejsem veřejně činý politik a US soudy by v tomto mém případě autora a časopis odsoudili. Třebas ten autor karikatůry je nezdvořile prase, ale co je to platné, nebyl by v demokratických zemích postižený trestně, za takovouto prasečinu.

Diana 8.7.2009 9:40

Hulvátství

Hulvátství a nic jiného se nedá od modrých fanatiků čekat. A žádný div - jsou přece obdivovateli slušného a čestného Topolánka, který je jedničkou mezi svými. Podle zde uveřejněných příspěvků by si měla paní Paroubková nechat všechno líbit, protože jde přece o "srandu". No, pokud ptáci otištěnou karikaturu považují za srandu...škoda slov. Jestli si paní Petra vzala Jiřího Paroubka z lásky či z vypočítavosti - to vám může být srdečně jedno. Co takhle, kdyby ten "vtipný" karikaturista nakreslil souložícího Topolánka s Talmanovou a obrázky by doplnil textem: Lucinko, snaž se trochu víc, myslíš, že jsem ti výnosné korýtko zajistil pro nic za nic? To by se určitě modráci smíchy popadali za břicho. Jak vidět, ODS již rozehrála předvloební kampaň - špína, podpásovky, nechutné pomluvy - to je přesně jejich styl. A naše "nezávislá" média blahem ucintávají.

jirka.s. 8.7.2009 10:23

Re: Hulvátství

Lady Diana v akci: http://i.idnes.cz/09/053/gal/KOT2b5e27_kousnuti3.jpg

crw 8.7.2009 10:30

Re: Hulvátství

Nejsou ona trochu slepá? Nebo jen selektivní slepota a hluchota...? A nebo prostě jen alternativně inteligentní? Ale pokračujou, Dijánko, je to zábavné, číst nenávistné slinty, úplně vidím, jak soptí u klávesnice, oranžová vzteky... Chicht. Kromě toho Topolánek už má karikatur poměrně dost, takže špatný příklad...

hnusnik 8.7.2009 10:56

Re: Hulvátství

Ale babčo,ať ti neprdne žilka! To víš,ve tvým věku.............

Marat 8.7.2009 12:47

Re: Hulvátství

Diano, tak by ani Topolánek a jeho manželka nic nemohli dělat. Nemáte vůbec tušení, jaké katrikatůry běži ve světě o nenáviděných politicích a jejích manželkách. Vůbec se vám to nemusí líbit, ale je to prostě tak.

Tonevadí 8.7.2009 9:17

Ve státě s vládou hulvátů a promitivních gangsterů

se slušným chováním daleko nedojdeš. Uznávané je chování a mluva taxikářsko-číšnikovská, nic není svaté, tak se pozná světák. A my chceme být přece světoví...

S respektem mluvíme jen o "antikomunistických" umělcech, jako na př. nedávno zemřelý W.M. :-P

 Ale jak objasňuje dole Rudý Říjen, mužou za to komunisti, Češi jsou v tom nevinně... 

Jan Hlinák 8.7.2009 7:49

Autore, myslíte to vážně?

Sama Paroubková (tehdy ještě ne ...) začala tak pitomoučkými větami nejen o sexymozku tuto etapu nejen kreslených, ale i verbálních karikatur. Má co chtěla, se ženou či slušností či dobrými mravy mají ty karikatury společné to samé, co trapné výroky paní Skoroparoubkové. Pokud si chce někdo hrát na celebritku, měl by se zamyslet, než řekně nějakou hloupost. Navíc, kdyby to nechali manželé P. plavat, všechno by vyšumělo a byl by klid. Takhle vejdou svým "sexymozkem" oba do dějin českého humoru :-).

Soudkyně se nepokakala z rádobycelebrit a rozhodla (k mému překvapení) velmi rozumně.

gerontusinza 8.7.2009 9:51

Přeštěte si úpo sobě svůj výplod a myslím..Re: Autore, myslíte to vážně?

že se možná i zarazíte...... inu stavět na vašich  takto chatrných duševních základech a sprostoty vydávat za volevolenormálka, je skutečně nebetyčná slušnost ... myslete si že paleček je prostředníček....R^ ještě štěstí že jsem s "mudrci" vašeho formátu nepřicházel do styku, vám by snad nevadilo dělat i pasáka.....;-D

hnusnik 8.7.2009 10:58

Re: Přeštěte si úpo sobě svůj výplod a myslím..Re: Autore, myslíte to vážně?

Tý brďo,teď´s mu to nandal.

Marat 8.7.2009 12:49

Re: Přeštěte si úpo sobě svůj výplod a myslím..Re: Autore, myslíte to vážně?

Geronte, že vy by ste byl vzorem slušnosti?

gerontusinza 8.7.2009 13:48

S nácky a chca nechca vidím rudě a sprostě.....Re: Přeštěte si úpo sobě svůj výplod a myslím..Re: Autore, myslíte to vážně?

to jste snad již pochopil a nevím proč provokujete......:-/

www racek 8.7.2009 11:57

Re: Autore, myslíte to vážně?

jo, klasika. představte si, že v těch novinách namalovali vás a teď se na to dívaj vaše děti a jejich spolužáci ve škole. vy jste ale dosti jaksi ... no nedomýšlející se?