17.4.2024 | Svátek má Rudolf


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jirka 8.7.2009 7:16

Japato

Dobrý den. Já myslím že je třeba se napřed podívat čím to všechno začalo. Kdyby nebylo těch prapodivných výroků o sexy mozku, nebylo by asi co parodovat, že? Myslím že všude to tak funguje, pokud někdo plácne volovinu tak se mu pošklebuje okolí. U nás obyčejných lidí jen okolí, protože o nás nikdo nezavadí. Pokud plácne někdo kdo je pod drobnohledem médií, tak co jiného může čekat než že se mu budou pošklebovat všichni? myslí si o sobě že oni můžou všechno, v tom to je. Nemají soudnost a sebekontrolu a neuvědomují si, že my nejsme nevolníci co musí držet ústa a mají právo jen je živit svou prací ale jsme také lidé kteří mají právo na názor. A navíc nepotřebujeme k tomu noviny, uděláme si ho sami.

Bac L'Jean 8.7.2009 6:27

Divíte se?! Nikoli...

Paroubkovi se nemají čemu divit:

 přítel (soudruh) Jiří se vždy rád svezl na vlně vulgarit a jeho politická kultura přesně zapadá do někdejší IV. cenové (podle mne ovládá všechny skupiny, to víte, zážitky a zkušenosti z RáJe se jen tak nezapomínají, ale ta "čtyřka" nejlíp osloví lid sprostý, ty masy, "co jich půjdou miliony")

Pani Petra musela počítat s tím, že si bere mediálně známého, starého (vůči ní), ošklivého vepříka, který se moc rád silácky a veřejně chvástá.                                     Mimoto nahradila paní Zuzanu, která ač zrovna krásy nepobrala, byla mi mnohem sympatyčtější a s ní i o něco J.P. (lidsky, nikoli politicky) - vypadalo to, že s ní je skutečně kvůli tomu, že jí má rád a že si aspoň doma nemusí na nic hrát. Navíc, fakt to vypadalo, že musí mít všechno co měl Topolánek - zkrátka ubohé.

Mejla 8.7.2009 6:16

Různé "filozofické", "žurnalistické" a "mediální" fakulty a katedry zvracejí tisíce zbytečných

absolventů, z nichž se pak stávají novináři a politici. A jinak než ubohostí, dryáčnictvím a pomluvami na svoje noviny nejsou schopni upozornit. Paroubková či Ztopořánek jsou zcela nepodstatným námětem, jedná se o celkové zaměření a vývoj tisku.

Rudý Říjen 8.7.2009 4:33

Bať bať!

Není nad komunistické pokrytectví! Ti se tvářili jako nejslušnější ze slušných a ve skutečnosti to byli ti největší sprosťáci a lumpové!:-(

Kajda 8.7.2009 3:36

Víte,

mě také dost štve pokleslost a bulvarizace tisku, ale v tomto případě (jedná se o Zeleného Raula) byl karikován pouze výrok manželky politika. Nic sprostého mi na tom nepřišlo. Stejně tak v případě bývalého ministra Březiny, který se veřejně chlubil svojí sexuální potencí. Paní Paroubková tuto karikaturu měla přejít bez povšimnutí, svoji žalobou na ni akorát upoutala pozornost a vše se nakonec obrátilo proti ní. 

:-: 8.7.2009 5:34

Re: Víte,

o zeleného raula nešlo, máš to nějak popletené

http://www.lidovky.cz/jak-si-ceska-televize-popletla-soudy-s-petrou-paroubkovou-pnw-/ln-media.asp?c=A090703_125457_ln-media_mel

http://domaci.ihned.cz/c1-37679130-paroubkova-zadala-omluvu-za-nahou-karikaturu-soud-rekl-ne

http://aktualne.centrum.cz/domaci/soudy-a-pravo/clanek.phtml?id=641549

martin TT 8.7.2009 1:05

Milý Kristiáne,

osoba, která se snaží procpat do medií, která veřejně vystupuje s rozepnutou blůzou a vulgárně vyzývavou červenou podprsenkou, velmi obtížně prokazuje, že by ji nějaká karikatura mohla narušit její osobnostní práva!

+++ 8.7.2009 1:10

Re: Milý martine TT,

považuji Vás za slušného, uvážlivého a moudrého člověka. Co Vám přelétlo přes mysl ? Do ženských se nekope.

Rudý Říjen 8.7.2009 4:39

Re: Milý martine TT,

Tfi kfížky, jak to mysvíš? Že je soudružka manželka velkého Jirky chytvá žena, když se vystavuje na obdiv, a po karikatuře na toto její extemporem, se spolu s jejím rozvedeným partnerem štětí, a dokonce vyhrožují žalobou ve Strassburgu? Nemají být tito lidé ostatním pro smích!!?

čm 8.7.2009 9:40

Re: Milý martine TT,

Kdo do ní kope, prosím ? Ta dáma  sama,opakovaně a agresivně své soukromí cpe do veřejného prostoru. Pak je zcela legitimní tlačit ji zpět. Že je obrana co do podstaty také agresí, s tim se asi nedá nic dělat, že. Hitlera v Mnichově taky nepřemluvili.

kopec 8.7.2009 12:32

Re: Milý Kristiáne,

debata zde na Psu je ruzna plna vzajemneho napadani a invektiv, ale da se to cist  az do doby ,nez se ozvou placeni agitatori ODS, pak uz je to, jak rikaji nasi slovensti bratri "na grcanie".

Milý kopče, 8.7.2009 14:00

Re: Milý Kristiáne,

kdo tě platí?

jirka.s. 8.7.2009 0:41

Jojo!!!

Čím víc se šťouráš v hov/ně, tím víc smrdí !!! ;-P

+++ 8.7.2009 1:06

Re: Tak, tak, tečkovanéj. Konečně si vytáhni prsty z nosu. :-)))

(Y)Smrdíš !(Y)

Rudý Říjen 8.7.2009 4:41

Re: Tak, tak, tečkovanéj. Konečně si vytáhni prsty z nosu. :-)))

Hele, Paroubkovi, neschovávejte se za tfi kfížky, jó! Nevím, kdo víc smrdí!:-(

Rudý Říjen 8.7.2009 4:43

Re: Tak, tak, tečkovanéj. Konečně si vytáhni prsty z nosu. :-)))

Zato ty seš kfížkovanej jako komunistické lázně:-Dtrumpeto!