18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

GLOSA: Překvapení na rádiu Plus

Asi se už všeobecně ví, že tuto stanici a zejména její aktivistické moderátorky často kritizuji. Znamená to ale také, že tu stanici často poslouchám. Pravda, někdy i nedobrovolně, jen kvůli mé drahé a milované polovičce.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 22.8.2016 15:16

Stačí otevřít Nový zákon a komu je to málo,

může si otevřít Corpus iuris canonici.

Katolík nesmí veřejně kritisovat svého církevního představeného, dokud nejprve své výhrady nepřednesl jemu samotnému a nedošlo-li k smíření, pak církevnímu soudu.

Pokud řadový katolík, byť světský profesor, veřejně kritisuje patera Badala, dopustil se závažného porušení nejen církevního práva, ale také jedná v přímém rozporu s Písmem.

J. Chaloupka 22.8.2016 14:19

Jestlipak nám někdy pan Kroupa

sdělí, jak bylo naloženo s dluhem ODA ve velikosti několika desítek milionů? To mě zajímá více, než kdo ho ovlivnil. Ostatně to, že produkuje na univerzitě v Ústí nad Labem několik tzv. politologů ročně, je příznačné (překl. signifikantní). Jen by mne zajímalo, kolik politologů se v severních Čechách uplatní?

P. Harabaska 22.8.2016 14:51

Re: Jestlipak nám někdy pan Kroupa

Kdo by to byl do toho Kroupy řekl, že to dotáhne tak daleko, když jako smrkáč kopal do hadráku v plzeňské Sedláčkově ulici.

J. Svoboda 22.8.2016 17:48

Re: Co to zase plácáte osobo!

A máme se z toho po...t? Podstatné a důležité je to, že nám všem s velkou radostí škodí.

I. Schlägel 22.8.2016 13:43

Re: Další

A co rada vzít úvahu ochotu muslimů lhát nevěřícím, jak se jim zachce, protože je to normou zjevenou samotným Prorokem?

J. Farda 22.8.2016 13:54

Re: Další

To ale kladete na paní Netzer (kterou tímto srdečně zdravím), obvykle odpovídající na co chce, nikoli na meritum věci samé, příliš vysoké nároky :-)

I. Schlägel 22.8.2016 14:10

Re: Další

Říkal jsem si, že to prubnu ;-)

J. Farda 22.8.2016 14:13

Re: Další

Gratuluji Vám ke zřejmě vrozenému optimismu! :-))

H. Lukešová 22.8.2016 14:21

Re: Další

No její působení zde na NP, jak píše pan Popovský, je většinově ostudné, jenom napadá autory i diskutéry s odlišným než promuslimským, prosluníčkovým, provítačským (muslimské živelné invaze do Evropy) postojem.

S. Netzer 22.8.2016 15:14

Re: Další

Primitivům vašeho kalibru se to tak může jevit.

M. Malovec 22.8.2016 10:47

Barbora Tachecí jako vždy - špička

a výjimečný mediální zjev - až je jí pro Čro škoda. A Vy, pane Chrastino pište dál - boucháte hřebík přímo do hlavičky.

J. Pražák 22.8.2016 10:40

Pro ta Slunéčka, která skutečně chtějí dostudovat o islámu

Nastudujte si termíny Kitman Takiyya, Muruna, Tauria....

P. Chaloupek 22.8.2016 9:05

Jak by Chrastina jmenoval profesory

Vážený pane Chrastino,

vy jste ale hlava. Že to doposud nikoho nenapadlo, jak jednoduše hodnotit profesory? Stačí, aby si moderátor rádia pozval adepta na profesora, svlékl ho do naha, vy si to poslechnete a hned máte jasno co je budoucí profesor zač. Dal byste avízo vědecké radě, a je to. Prezident by byl ušetřen jmenování, které odmítá dělat a navíc by se nám tady nerozšiřovala jak píšete: ta "samozvaná elitu, které se nepříliš lichotivě říká pražská kavárna". Jste machr pane Chrastino, ale do žádné elity nepatříte.

P. Lenc 22.8.2016 10:26

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Pan chrastina je machr.Asi je to tím, že nepatří do "elity".A pokud vy považujete za "elitu" takové velikány "ducha" jako je Putna, Halík, Zlatuška atd., tak se dá pouze napsat; Komu není pomoci....

P. Lenc 22.8.2016 10:26

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

samozřejmně pan Chrastina...

P. Chaloupek 22.8.2016 14:00

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Tak, tak, pane Lenci. Komu není shůry dáno ...

J. Šimek 22.8.2016 10:30

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Jsou to zaprodanci Západu, soudruhu ...

P. Lenc 22.8.2016 13:57

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Šimek IQ066, oni jsou mešuge větší než Moskva.

Z. Švrček 22.8.2016 10:31

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

No, pane Chaloupku, naštěstí pan Chrastina nemá v úmyslu na nikoho u akademických senátů, či akademických rad bonzovat. Sděluje jen svoje názory a i kdyby ne mi nelíbily, jako že se líbí, měl by na to pořád své nezadatelné právo. Podle mne machr je a k elitě patří. Chválabohu ne k žádné z těch, které tady vzýváte Vy.

J. Pražák 22.8.2016 10:42

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Přesně takový ryk Slunéček a Pražské kavárny jsem čekal.

P. Chaloupek 22.8.2016 10:57

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Vážený pane,

pokud umíte číst, tak jsem se jen vyjádřil k Chrastinovu umění jak hodnotit profesory místo vědecké rady. A pokud jste slyšel ryk, pak asi patříte do skupiny obratlovců, kteří tento "hlas" vydávají, neníliž pravda ?!?

J. Svoboda 22.8.2016 11:53

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Pane Chaloupku, podle mého názoru zapomínáte na to nejdůležitější. A to je to, že vědecká rada se s velkou pravděpodobností skládá z "elit" podobných Putnovi. A máte pravdu, že je velmi přínosné jim nastavit zrcadlo.

J. Šimek 22.8.2016 13:23

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Pořád lepší, než když před rokem 89 takové rady sestávaly z komunistických buněk na pracovišti, které braly v potaz kádrový profil a dobrozdání uličního výboru.

J. Fridrich 22.8.2016 13:32

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Souhlas s panem Chrastinem...........................

P. Chaloupek 22.8.2016 14:04

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Pane Fridrichu, Váš souhlas tady má stěžejní váhu ... do elit určitě nepatříte, když neumíte ani skloňovat :-)

J. Fridrich 22.8.2016 15:19

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Vy do nich patříte zcela jistě - zvláště s vaší " schopností " rozlišovat podstatné od nepodstatného...........

J. Svoboda 22.8.2016 17:44

Re: Jak by Chrastina jmenoval profesory

Jste nalevo nakloněný ignorant. Já nevidím podstatný rozdíl mezi kom. buňkami a pomatenými členy akademických komisí, jako je např. pan Halík. Komančové věděli, proč dělali to, co dělali. Odpovědnosti se nebáli, protože měli vedoucí úlohu. Ti současní nevědí, proč to dělají, ale hlavně: nechtějí za to nést odpovědnost. Jsou to mocní bez odpovědnosti.

J. Šimek 22.8.2016 8:41

Uplatňování zákonů šaríja je trestné, takže varovný blábol

J. Kombercová 22.8.2016 11:49

Re: Uplatňování zákonů šaríja je trestné, takže varovný blábol

Nejsem zcestovalá ani vzdělaná, číst jsem se ale naučila a tak čtu... a nelezu nikam na nějaké pofiderní weby, informace mám především z oficiálních médií, ale i tam jsem se dozvěděla, že ty různé no-go zóny, kam se policajti neodváží už ani ve dne, natož v noci, si podle tohoto práva jedou už teď... až budou no-go zóny větší než ty dosud malé, jak to asi bude... Zavíráte oči před náznaky. Ve Francii např. už mají hlavu v pejru všichni, ze zoufalství zakazují burkini. To, co vám přijde jako varovný blábol, je předpokládaná vize budoucnosti.

Já už tu asi nebudu, abych vám jednou řekla... říkali jsme to.

J. Šimek 22.8.2016 13:26

Re: Uplatňování zákonů šaríja je trestné, takže varovný blábol

Tady se píše o Praze, tam je nějaká muslimská no-go zóna? Není, takže moc trefně nepolemizujete, madam.