21.1.2022 | Svátek má Běla


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jägermeister 7.7.2009 13:43

Jo jo,

to je dědictví socialismu. Až se z toho lidé vystůňou, bude líp. Pokud se vůbec vystůňou! ;-(

MGM 7.7.2009 11:56

Politiky máme jen takové, jaké jsme si zvolili.

A protože volby jsou v posledních letech přece jenom svobodné, nadávejme sami sobě. (Ale stejně si myslím, že nadávat jim vlasně chceme, a to především těm politikům,které jsme sami nevolili form;:-)])

Jägermeister 7.7.2009 13:47

Re: Politiky máme jen takové, jaké jsme si zvolili.

Pisatel mi připadá jako socka. Stále žije c domnění, že socialismus pořád funguje a politik musí zjednat náparavu! Tu ale musí zjednat každý sám u sebe!:-/

Jantamos 7.7.2009 15:39

Re: Politiky máme jen takové, jaké jsme si zvolili.

Volby jsou možná "svobodné", ale bohužel nemohu rozhodovat o kandidátech. Tuhle partu šmejdů bych JÁ nikdy nenavrhl... v tom bude asi ten volební problém, že totiž nemáme reálnou kontrolu, pouze fiktivní.

DS 7.7.2009 10:03

nerozumím článku

nadávat na politiky je moda a protože se to dneska může,každý toho bohatě využívá.Máte ale  nějaké řešení?Chcete snad jako za vlády komunistů vám  nadirigovali jednotnou kandidátku jejuvačů,kteří budou dirigováni jednou neomylnou stranou,která bude mít v/stavě zakot venou vedoucí úlohu.Tenkrát nikdo žádného poslance neznal a hlavně by si nikdo nedovolil říkat něco špatného o politicích.Hrozil za to kriminál.Každý hrdina v hospodě u piva,který dnes nevidí na politicích nic dobrého tenkrát držel hubu aby ho soused neudal a nešel bručet.Vy kdo nadáváte co sami děláte pro zlepšení situace?Sáhněte si do svědomí a pak hoďte kamenem ,kdo jste bez viny!Nikdo vám nebrání zapojit se do politiky a být tím správným,neúplatným a dokonalým politikem.

Ludva 7.7.2009 11:22

Re: nerozumím článku

Ale jděte, nadávat na komunisty za minulého režimu patřilo k dobrému tónu. A těch vtipů, co kolovaly - např.: "Víte, že v Praze jsou všechny ku..y bohatý ? Jen jedna je švorcová." :-DVy jste v té době nežil ?

jirka.s. 7.7.2009 14:55

Re: nerozumím článku

Asi takhle, Ludvo, ona snad švorcka byla politička?  Znal jsem spoustu jiných vtipů, které mi posléze v našem březovém hájku (nadporučík Bříza a major Březina) citovali kdy a kde jsem je vyprávěl! Neopomněli samozřejmě zmínit § 92, 102, 103, a 104! Byli samozřejmě i taková dítka štěstěny jako jsi ty, na které soudruzi fízly nenasadili! ;-P

Jerome 7.7.2009 9:30

Hrách

na zeď házeti, znamení konce nadějí....

Trepifajaxl 7.7.2009 0:28

Masky

Škrabošky by poslancům měly být přidělovány v rámci prebend. Přece za ně nebudou utrácet své těžce vydělané paníze. Když se nakoupí jednotný typ, příkladně tajtrdlíci, možná výrobce dá i slevu.

Netřeba 7.7.2009 6:58

Re: Masky

Souhlasím. Nějakých dalších nezdaněných deset-dvacet tisíc škraboškovného pro každého poslance státní rozpočet ještě unese.

VL 7.7.2009 18:54

Re: Masky

Souhlasím, navíc, bez jednotné škrabošky by člověk omylem mohl v lepším případě dát přes hubu nevinnému, v horším by mu politik unikl.