2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

GLOSA: Od pendreku k Ústavě

Je mi čerstvých šestnáct, před pár dny jsem byl na demonstraci k uctění památky Jana Palacha, kde jsem schytal pěkných pár kopanců a ran přes záda obuškem. Doma brečí máma, nadává na zkurvený komunisty, co jí pokopali syna, já sedím s tátou u Televizních novin a nevěřícně poslouchám esenbáka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Krajíček 13.1.2014 16:24

Re: A priste dodejte take nejake argumenty . . .

Věděl jsem, že zase bude šulcík jenom žvástat. Sám chce argumenty, ale nějak mi uniklo, že by v příspěvku 13.1.2014 2:10 byl kromě blebotání nějaký argument. Což jenom dokazuje, cituji: pres noc se z blba inteligent nestane.

I. Skolin 13.1.2014 10:12

Re: Jen se nebojte, on tam bude sedet dale.

Pane Krajíčku, pokud český národ připustí, aby toto individum rozhodovalo v ústavně právním výboru, něco to o českém národu vypovídá. Vaše averze k emigrantům svědčí spíše spíše o Vaší zakomplexovanosti. Mimochodem - jedete letos do Chorvaska, nebo zůstanete na Mácháči ?

L. Krajíček 13.1.2014 16:18

Re: . . . pokud český národ připustí . . .

No to jsem zvědav na hraběcí radu, co jako by měl český národ zrovna teď udělat, aby toto individuum nerozhodovalo v ústavně právním výboru.

Přičemž vůbec nechápu, jakou souvislost s tím má, kde budu trávit dovolenou. No ale hlavně, když se něco plácne.

M. Prokop 13.1.2014 16:40

Re: . . . pokud český národ připustí . . .

Tlačit na "svého" poslance, aby byl odvolán. Hlavně na poslance ČSSD, ANOnistů a lidovců.

L. Krajíček 13.1.2014 16:47

Re:Tlačit na "svého" poslance, aby byl odvolán

Neznám ústavní způsob, kterým se tlačí na poslance.

I. Skolin 13.1.2014 17:56

Re: . . . pokud český národ připustí . . .

Dovolená ? No, vysvětlovalo by to Vaši averzi vůči emigrantům.

L. Krajíček 13.1.2014 18:38

Re: . . . pokud český národ připustí . . .

Opravdu zvláštní oslí můstek.

A kdo nemá rád rybičky v akváriu je homosexuál. Spojitost jistě najdete.

I. Skolin 13.1.2014 22:09

Re: . . . pokud český národ připustí . . .

Takže Mácháč ? :-)

L. Krajíček 14.1.2014 3:23

Re: Takže Mácháč ? :-)

Řekněte mi, ať se o sobě něco dovím, jaký je mezi mnou rozdíl, jestli pojedu k Mácháči nebo do Chorvatska?

A ještě jedna otázka na vás, jakožto nepochybného znalce lidských duší: jaký bude mezi mnou rozdíl, jestli jakožto vyznavač horské turistiky pojedu do Vysokých Tater, na Kavkaz nebo do Krkonoš? Pochopitelně neberu v úvahu vzhled hor, náročnost terénu ani finanční otázku. Zajímá mě moje duše.