3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

GLOSA: Kravín na TV Prima

Jde totiž o to, kdo to říká! Je-li nám podsouváno, že to říká válkou zbídačený uprchlík, který sobě a své rodině útěkem z válkou zmítané země zachránil holý život, pak by takovýto výrok byl jistě zcela nepřípustný a hodný odsouzení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ś. Svobodová 25.2.2016 16:51

Celou dobu migrační krize jsem proti kvótám.

Nechci muslimská gheta. Vím z vlastní zkušenosti, že soužití s muslimy přináší stovky kompromisů pouze z "naší" strany a minimální toleranci k našim pravidlům, která jsou v přímém rozporu s jejich. Muslimský názor na kompromis zní: "Když se ti naše pravidlo nelíbí, běž pryč".

Proto jsem ráda, že přivezení migranti jsou křesťané, jsou zvyklí pracovat a mají nějakou úroveń. Jestli musíme plnit kvóty, tak těmi lidmi, které si vybereme a ne těmi, které k nám navelí Německo.

Pan Křeček ví o té kauze nic. Pro něj je důležité, co říkal ten uprchlík. Ale ten vtip je v tom, že žádný rozhovor neslyšel. Slyšel jakési odpovědi bez otázek, bez kontextu, vystříhané z dvouhodinového rozhovoru a zasazené do doprovodných obrázků.

A že si z takového mišmaše udělal konkrétní obrázek o nevděčném zbohalickém parchantovi a pochybné práci nějaké nadace? No očividně není sám.

J. Václavíková 25.2.2016 17:56

Re: Celou dobu migrační krize jsem proti kvótám.

Prima se prostě trefila do vkusu národa. Přesně tohle chce slyšet.

J. Kombercová 25.2.2016 18:12

Re: Celou dobu migrační krize jsem proti kvótám.

Kdyby ta slova vyslovena nebyla... ale ona byla, bohužel. A ano, Prima je bulvár. Jenže ty reakce a překrucování a odklánění druhé strany, to taky tedy není zrovna to nejlepší. Dokonce si myslím, že tu bublinu z toho neudělala zrovna Prima, ale právě odkláněči.

J. Václavíková 25.2.2016 18:23

Re: Celou dobu migrační krize jsem proti kvótám.

Jistě, odkláněči mají jen držet hubu a krok, když Prima lže. A lež to byla, o tom žádná. On totiž neřekl, že TY BYTY, CO DOSTALI, VYPADAJÍ JAKO KRAVÍN, TO ŽE SE RADŠI VRÁTÍ.