28.6.2022 | Svátek má Lubomír


Diskuse k článku

GLOSA: Jak dlouho žít je etické?

Pozor, prezentuji zde sice extrémní názor, ale nejde o humor: Život po 75 letech prý nestojí za to žít.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Petr 3.1.2020 22:08

Ten, kdo brojí proti bezdětným by si měl uvědomit, že tady existují lidé se spoustou dětí, kteří NIKDY nepracovali, do systému nepříspívali a nepřispívají, pobírali sociální dávky a páchali trestnou činnost. Jejich potomci jejich příklad následují! Zkuste navrhnout jejich "euthanasii," to by bylo řevu až v Bruseli!

I. Patta 3.1.2020 22:17

V. Petr Zkuste si zjistit jak je to s důchody, např. v auditu státního důchodového systému (slideplayer.cz/slide/13563954/). Mimo jiného v uvedeném textu narazíte na větu, cituji: Sociálně vyloučené rodiny (a nejsou to výlučně rodiny Romů), ve kterých rodiče nepracují, sem nepatří. Výchovu dětí v těchto rodinách financuje stát přerozdělováním části daní. Rodiče pak nesplňují podmínku pracovat pro stát viditelným způsobem (odvod daní) po stanovenou dobu (po roce 2018 po dobu 35 let).

L. Novák 4.1.2020 11:11

Pro bolševického ;-O magora, který tady pravděpodobně vystupuje pod více jmény, je nejdůležitější šířit ideologii fašistů a komunistů, že občané jsou tu pro stát a musí se starat o to, aby "chovná stanice", z níž stát a velké množství parazitů na stát svými příjmy v aktivním věku vázaných žije, měla dostatek mladých ovcí, které budou vychovávány k tomu, aby byly státem oškubány a ani při tom necekly...

A vůbec mu ta jeho všude po Česku roznášená ideologie nepřijde úchylná... Rv :-/ !!