Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Humanitární koridory pro seniory?

Pandemie covidu-19 podle ministra Válka téměř končí, bohužel s tím i naděje seniorů na jakés takés klidné stáří. I když jsou stokrát očkováni, stejně mohou covid dostat.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

A kdo vám Joukle brání nosit hadr, dezinfikovat si ruce a provádět další ochranné úkony? Nikdo! Tak přestaňte kafrat a pro své zdraví něco dělejte sám a nedožadujte se ostatních, aby to dělali za vás

0 0
možnosti
OU
Foto

Na koho tím narážíte?

0 0
možnosti
MM

Pan Joukl opět na scéně. Už mi jeho vtipné články mezi tou záplavou informací o Ukrajině chyběly ;-D. Doufám, že bude psát častěji, aby odlehčil dusnou atmosféru posledních dní ;-D

0 0
možnosti
RL

Ne, NENÍ TO VTIPNÉ!

Vůbec. ;-€

0 0
možnosti
KK

K58a31r17e39l 13K30á55š

12. 4. 2022 6:22

Noste si klidně co jen chcete. Třeba kompletní atombordel včetně celoobličejové masky. Přestaňte ale prosím hlavně mluvit za nás ostatní seniory a nebuzerujte ostatní lidi.

0 0
možnosti
ZJ

Snažím se jen seniory chránit před nakažením covidem. Co je na tom špatného? Nejvíce mne však chrání respirátor, kteří mají lidé v mé blízkosti (z 60%). Jenže to většina lidí neví, neboť jim to vláda nevysvětlila.

0 0
možnosti
Foto

Vlna smrtelně nebezpečného viru je za námi. Zrušení povinnosti nosit respirátory je návrat k obnovení přirozené imunity.

" . . . průměrně 30 lidí, kteří v tichosti a bez pozornosti vlády a médií dodnes umírají za jediný den." bude dál umírat bez palcových titulků, jako umírali před covidem, i kdybychom všichni nosili na hubě pět hader po páté vlně očkování.

0 0
možnosti
PK

P30a78l17o 17K76a50z37o

12. 4. 2022 10:09

Mne nejde do hlavy, ako je mozne ze pri porovnatelnych cislach nakaz a umrti sme si pod hrozbou "zahlteneho zdravotnictva" dva roky nicili ekonomiku a a buducnost vlastnych deti a posliapavali ludske prava, a dnes sme sa len tak rozhodli ze tie cisla su vlastne OK? Bez akehokolvek vyvodenia zodpovednosti?

0 0
možnosti
SK

Jsem senior, očkovaný, a jsem rád, že už povinnost nosit respirátory končí. Ohrožený odložením tohoto speciálního kusu látky z úst a nosu se necítím.

Pokud se ohrožený cítí autor článku, ať nosí respirátor dál, nikdo mu nebrání. A pokud kvalitě svého respirátoru nevěří (proč?) a chyběla by mu druhá vrstva látky (ta, kterou bych měl na ústech já, kdybych měl respirátor), tak ať nosí dva přes sebe.

Odmítám ale, aby mluvil i za mne a něco za mne zařizoval (vyhražené hodiny v obchodech, apod.). Na to nemá právo ani Senior roku.

0 0
možnosti
ZJ

Vtip je v tom, že většina lidí neví k čemu vlastně respirátor slouží. Myslí si, že on je chrání proti covidu. To je, bohužel, ale pravda jenom třicetiprocentní. Chrání je ze 30%. Respirátor na tváři okolních občanů nás chrání totiž ze 60% ! Vlády to nebyly schopná za dva roky pandemie totiž občanům vysvětlit. Možno toto najít na webové stránce Ministerstva zdravotnictví. Respirátor druhých totiž brání "prskání" viru na ostatní. Jen na okraj si dovolím zmínit oční sliznice, přes které k nám může také omikron nebo XE varianta vstoupit - to může být těch 10% zbývajících.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz