8.5.2024 | Den vítězství


Diskuse k článku

GLOSA: Česká televize - masáž pomocí reparátu

Velká Británie má možnost složit prostřednictvím druhého referenda REPARÁT, hlásal po celý den titulek veřejnoprávní zpravodajské ČT24. To je věru zajímavá informace. Proč?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Rubáš 1.3.2019 9:07

ČT je stoka

Nejhorší je, že si tuto stoku a sluničkovou-euroislám neomarxistickou propagandu platíme ze svých daní.

https://www.epshark.cz/clanek/1033/ct-necista-propaganda-za-nase-penize

J. Jelínek 1.3.2019 9:16

Re: ČT je stoka

Zapomněl jste na kavárensko-povalečskou intelektuální lůzu poklonkující západu a havloidní imperialistické degeneráty prodávající výdobytky dělnické třídy za mrzký žold amerických hrdlořezů.

J. Richter 1.3.2019 8:50

já su tak štastny...já su tak štastny...

že se súdruh Štěpánek nedostal do rad ČT a táááááák špatně to nese, tááák špatně to nese...to mě potěší víc, než další reportáž o zlodějnách a podvodech hradního kancléře...

P. Han 1.3.2019 8:52

Re: já su tak štastny...já su tak štastny...

Na vás platí totéž, co na toho Svobodu se zmrzlinou.

J. Richter 1.3.2019 9:13

Re: já su tak štastny...já su tak štastny...

Gulag?

O. Uživatel 1.3.2019 9:23

Uživatel požádal o vymazání
J. Sedlář 1.3.2019 10:42

Re: já su tak štastny...já su tak štastny...

Mno.. pochod možná ano, myšlenek snad, ale všechny to berou okolo dotyčného.

P. Han 1.3.2019 9:47

Re: já su tak štastny...já su tak štastny...

Podle sebe soudím tebe? Tomu zmrzlináři jsem o pár příspěvků níže napsal toto: "Veřejnoprávnost znamená, že se budou publikovat pouze vaše názory? Tak to jsem také proti. Plaťte si svou hlásnou troubu sám." Takže můžete svému spolutroubovi přispět. Ale proč bych měl na vaše bláboly připlácet já, nechápu. Ledaže byste mě zavřel do toho vašeho gulagu, který byste rád vytvořil z této krásné země.

P. Manda 1.3.2019 11:51

Re: já su tak štastny...já su tak štastny...

jelínek a Richtr budou sourozenci. Asi jako jejich rodiče ? Tedy z boku to tak vypadá.

F. Navrátil 1.3.2019 8:40

Za vaše peníze naše propaganda

Nemám nic proti tomu, aby Česká televize i nadále vysílala lacinou propagandu a béčkové seriály, aby si zvala jako komentátory spřátelené redaktory, aby do diskuzních pořadů zvala sbor navzájem si přitakávajících týpků. Ale až po zrušení povinných koncesionářských poplatků.

Š. Hašek 1.3.2019 9:56

Re: Za vaše peníze naše propaganda

Souhlas.

P. Lenc 1.3.2019 10:06

Re: Za vaše peníze naše propaganda

Ano!

J. Uzel 1.3.2019 12:14

Re: Za vaše peníze naše propaganda

Bingo!

D. Stirský 1.3.2019 7:40

Myslím, že CT tím nemysela nic,

prostě chtěla nějaký "vtipný" titulek.

O. Uživatel 1.3.2019 7:51

Uživatel požádal o vymazání
J. Svoboda 1.3.2019 8:18

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

To by si ovšem Štěpánek přál a zjevně to tak není....

Pěkný den.

O. Uživatel 1.3.2019 8:27

Uživatel požádal o vymazání
J. Svoboda 1.3.2019 8:37

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

Podle neutuchajícího proudu protiveřejnoprávních článků Štěpánka ano.

Pěkný den.

P. Han 1.3.2019 8:51

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

Veřejnoprávnost znamená, že se budou publikovat pouze vaše názory? Tak to jsem také proti. Plaťte si svou hlásnou troubu sám.

O. Uživatel 1.3.2019 8:56

Uživatel požádal o vymazání
P. Lenc 1.3.2019 10:11

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

On pan Svoboda 169 je stále plný neotřelých nápadů.Nakonec, komunisté, nacisté a nyní to co si říká "liberální demokracie" pouze v těchto "nápadech" pokračuje.Je přece jenom jeden správný názor, ten jejich a váš, že pane Svobodo169.

J. Svoboda 1.3.2019 11:03

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

Tak o mě máte jasno a co říkáte na to, že si to Štěpánek ověřitelně vymyslel a jen sepsal propagandistický článek ...

Pěkný den.

R. Brzák 1.3.2019 9:09

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

Pokud by tím "CT nic nemyslela" (o čemž můžeme diskutovat), pak je plná lidí, kteří nechápou základní souvislosti moci, kterou drží v rukou - té mediální. A v takovém případě to nejsou lidi na svém místě.

V. Novák 1.3.2019 10:48

Re: Myslím, že CT tím nemysela nic,

Většina současných novinářů - slovo "sdělovadláři" je sice přesnější, ale nezažité - neumí pracovat s rodným jazykem. Takže bych též věřil, že tím v ČT nic nemysleli a jen jim není tak docela znám smysl slova "reparát". Že to není prosté opakování, ale náprava zmršené zkoušky.

Kde jsou časy Čapků, Těsnohlídků a Peroutků!

J. Svoboda 1.3.2019 7:39

Pro ověření Štěpánkova tvrzení jsem použil

stánky iVysílání ČT24 a zvolil Zprávy v 17 hodin. Poctivě jsem prošel pondělí až čtvrtek. V informační liště se slovo reparát nevyskytlo, v červeném titulku k dění v GB taky ani jednou.

Takže Štěpánek má ověřitelný problém ve svém tvrzení, " hlásal po celý den titulek veřejnoprávní zpravodajské ČT24".

Pro mě z toho jasně plyne, že Štěpánek na základě vlastní lži sepsal dezinformační článek.

Pěkný den.

J. Svoboda 1.3.2019 7:10

Štěpánek z jednoho slova věští, jak vědma :o)

E. Alter 1.3.2019 6:37

Trest za monitor...

I když si ČT nepustím, protože nechci být otráven (cituji pana Fialu, který hlasem Karla Gotta coby Limonádvý Joe pravil: NESTOJÍM O VAŠE KYDY! "), přesto jsem v situaci, kdy si MOHU přes PC naladit stovky televizí a informací, jediné ČT MUSÍM zaplatit, protože někdo před 60 lety rozhodl, že to tak je a bude. Žijeme opravdu ve 21. století?

J. Holíček 1.3.2019 6:58

Re: Trest za monitor...

Zaplatit musíte, ale dívat se nemusíte.

Je to špatně, ale jsou horší (a dražší) věci...

Tohle totiž nemusíte ani vypínat, když nezapnete. :-))

M. Malovec 1.3.2019 0:43

Přesně řečeno.

Neplaťme!

Z. Koutecký 1.3.2019 3:01

Re: Přesně řečeno.

Důvod sice nemáme, ale platit budeme, pokud se neodpojíme od elektřiny.