1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

FEJETON: Přísnost musí bejt

Posloucháte moje povídání a už víte, jak všechno dopadlo, jestli je nouzový stav nebo není a jestli je všude anebo jenom někde, zkrátka, už máte jasno, a nesmějte se mi, jestli jasno nemáte.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Z. Lapil 17.2.2021 14:04

Já to nebral nijak moc úkorně, jen se snažím, aby debata nevykolejila.

A nemyslím si, že by to někdo geniálně vymyslel, v tom bude obyčejná kolektivní blbost. Kromě toho mám za dost nepochybné, že dělat celou směnu ve skafandru si nějaký ten příplatek zaslouží. Převedeno na peníze: 20,- Kč za hodinu je při nonstop službě 20x24x30=14 400,-Kč měsíčně; a to ti lidé z toho skrz daně a pod. dostanou tak 60% čistého.

J. Karlík 17.2.2021 8:25

No a na ČT24 proběhne debata o občanské neposlušnosti, viděl jsem to asi tak 1 minutu, na p. moderátora se déle dívat nevydržím, ale výběr hostů a mé podprahové vnímání mi napovídá, že šlo o návod k dalšímu zhovadilemu chování typu chcípl pes, nebo chcíplemu milionu chvilek k trapnému zviditelnění.

J. Vavrochová 17.2.2021 9:39

Sledovala jsem cca posledních pět minut. Bylo to takové moravcoidní, protože si evidentně pozval své sounázorovce a celou dobu si notovali. Ovšem konec byl úžasný, neboť Báru Hrzánovou označil jako Báru Nesvadbovou; pak se jí omlouval, objímal ji, nazýval dlouholetou kamarádkou, no, moc kouzelné a též vševypovídající o přizvaných hostech i studentech online se dotazujících.

J. Moravec 17.2.2021 6:04

Je vskutku k zamyšlení.

Arogantní, sebestředný a necitlivý Babiš co chce řídit stát jak firmu, poníženě a opakovaně prosí občana o zodpovědnost.

Vnímavá a citlivá pravicová i levicová opozice motivuje občana k zodpovědnosti náhradami - stylem všechno pro všechny

A pak si příjde nějaký hejtman Kuba a jen tak občanovi oznámí, dokonce dvakrát za sebou, :-Pže bez jeho zodpovědosti to nepůjde.

I. Polák 17.2.2021 8:12

R^