2.12.2021 | Svátek má Blanka


Diskuse k článku

FEJETON: Povzdech v autoservisu

Ne, tentokrát nebudu psát o tom, kterak na mě křesťanská komunita hledí úkosem neb jsem gay. A že gay komunita na mě hledí úkosem, neb jsem křesťan. Anebo, abych nebyl vůči oběma komunitám příliš sarkastický: konzervativní křesťané s ostražitostí jim vlastní zpozorní, zdaliž není mé žití infiltrováno homosexuální ideologií.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Malypetr 9.7.2012 22:28

drahý...

To sem nepochopil,vo co de?Buzny sou dobrý,vzdělaný,vtipný,je tam kontakt dál.V čem je problém?Proč ta otázka na většinu?Tedy už mám dost naváto,to je pocit.

A. Reček 9.7.2012 16:35

Je a bude to vždy svízel

V křesťanské tradici je homosexualita defektem. Popírá reprodukční schopnosti a určení partnerů v trvalém vztahu. Je odchýlením z řadu věcí a je jen individuální potřebou.  Levicové a liberální společnosti od křesťanství utíkají a prosazují návrat k pohanské podobě z posledních dob římského impéria. Nejvíc se o to snaží aktivisté homosexuálního hnutí, kteří své odchýlení ostentativně zveřejňují až  k exhibicionismu - viz  pochody v některých hlavních městech.  Připomenout jim konečný důsledek takového chování pro společnost, okamžitě je odmítnut poukazem na "středověké zaostalé názory", prosazované zvláště katolickou církví a média je v tom podporují.  Dá se na toto téma vést dlouhá debata, ale velmi pěkně k homosexuální problematice se vyjádřil anglikánský reverend Wiliam Boetcker:" Když je pravičák homosexuálem, užívá si toho v klidu svého soukromí a nedává to na odiv. Levičák bude vyžadovat od společnosti, aby jej respektovala a ještě propagovala". 

S. Ševeček 9.7.2012 17:14

Re: Je a bude to vždy svízel

A co teprve v islámské ...

V. Ondys 9.7.2012 19:30

:)))))) A teď si představte, jak asi musí bejt heteráckýmu muskýmu

kterej žije slušně, nenápadně a ještě poctivě pracuje bez nutnosti sebemenšího dohledu, nic vod nikoho nepožaduje ani nepotřebuje, ale vadí mu, že jeho samostatnost, skromnost i normálnost jsou pokládány za slabost hodnou trestu při hospodaření s veřejnejma financema, kdy ho vo požitky kdejakej mazanej hejhula vokrade, a to ještě musí bejt osudu hodně vděčnej, že se k moci zatím nedostal nějakej teplej cigoš jako kovanej komouš s obdivem k satanismu, aby mu :)))) příkladně dal sežrat :)))) svou tak nespravedlivě trpkou minulost.

T. Bílek 9.7.2012 21:21

Re: :)))))) A teď si představte, jak asi musí bejt heteráckýmu muskýmu

Co na to říct... V podstatě s vámi souhlasím, že exhibice menšin s "nespravedlivě trpkou minulostí," snaha po zadostiučení, to vše kombinováno s pozitivní diskriminací,  není asi to pravé, co očekává od vládnoucích elit  "heterácký mužský" žijící  "slušně, nenápadně a ještě poctivě pracující bez nutnosti sebemenšího dohledu." Až na to, že gayové mezi Rómy jsou taky dost hodně ostrakizováni. Na adresu  komunistů a satanistů žádnou mou obhajobu nečekejte. A na adresu jistých menšin bych se asi vyjadřoval jinými slovy než např.slovním spojením  "teplej cigoš."

V. Ondys 11.7.2012 8:46

:))))) To určitě

ale mám mezi menšinami dost známých a naučili se brát moje výrazy s rezervou.

T. Bílek 9.7.2012 21:07

Re: Je a bude to vždy svízel

Pane Rečku, částečně s Vámi souhlasím. Pokud tedy téma homosexuality otevírám (myslím tím v jiných svých článcích, toto byl spíše lehce provokativní fejeton), pak v souvislosti s křesťanském respektem k důstojnosti člověka. Proto se také zabývám osvětou v oblasti pronásledování a vraždění homosexuálů, zejména v Třetím světě - viz další mé články na NP ( http://neviditelnypes.lidovky.cz/novinari.asp?idnov=1459), viz má přednášková činnost, viz rubrika "monitoring médií v QN ( http://noviny.kluci.info/ )  aj. Na Gay  Pridy (pochody gayů) se dívám stejně, jako vy. Proto si uvědomuji, že má mise může být někdy docela "na hraně."  Na život pomyslného "homosexuála - pravičáka,"  se dívám dokonce konzervativněji, než ctihodný Rev.Boetcker.

S. Rehulka 9.7.2012 13:38

Koukám chlapče.....

....že jsi si těch dilem nalinkoval nějak moc !

Nech si to pro sebe, nikdo se nebude zlobit.

S. Ševeček 9.7.2012 9:06

Vážený pane Bílku

buďte si, prosím, gayem nebo čímkoliv jiným, ale doma.

V soukromí.

V. Ondys 9.7.2012 9:50

:))))) To je děsně těžký!

Jak by se jiní dozvěděli, že jsou pronásledovaní heterosexuály za své chování na veřejnosti, kterou by podle mého často pohoršilo i podobné chování muže se ženou. Občas se mi zdá, že za to může i touha vyvolat pozornost se sebelítostivým sklonem k hysterii, ale netvrdím, že to zrovna není jenom moje :))) představa.

L. Handzel 9.7.2012 11:39

Re: Vážený pane Ševečku

buďte si, prosím, blbcem nebo čímkoliv jiným, ale doma.

V soukromí!!! Zde skutečně, ale skutečně bučíte.

S. Ševeček 9.7.2012 15:17

Re: Vážený pane Ševečku

Pán je teplej exhibicionista?

P. Baum 9.7.2012 8:57

žít tak spokojeně, jak to jde

Kalendář automechanika ignorujte a pověste si na svém pracovišti na stěnu něco podobného ve Vámi preferovaném stylu. Protože svoboda jednoho občana by měla končit tam, kde začíná svoboda toho druhého... Jen tak můžem všichni žít tak spokojeně, jak to jde.

V. Ondys 9.7.2012 0:40

:))))) Zaručeně vždycky mne pobaví

jak okolní příkladné lidi s láskyplným vztahem ke kolektivu popudí sebevědomý člověk bez touhy něco předstírat a přesvědčovat jiné. :))))) A Vy tady o teplých křesťanech...