1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
m 18.8.2008 3:27

Re: Re: Re: Re: Re: Je ubohe a trapne delat si legraci z Osetincu

O "pacifikaci" J. Osetie raketomety jako první informovali sami Gruzínci. Vám to nikdo neřek?

Odkaz by byl? Ja jsem zpravy o 2000 civilistech zamordovanych ve spanku Gruzijskym hitlerem Saskasvilim co si kouse kravatu a je mentalne zaostaly slysel jen z Moskvy.

Z 18.8.2008 4:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je ubohe a trapne delat si legraci z Osetincu

Gruzínský Hitler Saakašvili, co si kouše kravatu a je mentálně zaostalý, má ovšem ještě tolik rozumu, aby mlčel a lhal před světem, že nechal zmasakrovat 1.600 svých vlastních spoluobčanů pomocí své vlastní gruzínské armády, která do nich střílela raketami a těžkým dělostřelectvem.

Tvrdas 18.8.2008 7:44

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je ubohe a trapne delat si legraci z Osetincu

..on ten blbecek "m" neumi anglicky...tem raketromeny utok byl natocen samotnymi gruzinci...blbcove.....pak Šaškowilly , řekl ze to byla odpoved na prunik ruskzch tanku tunelem....ale to uz mu verili jen blbci co to meli narizeno....

exulant 18.8.2008 3:39

Re: Re: Re: Re: Re: Je ubohe a trapne delat si legraci z Osetincu

Vlasto, Vlasto - jste kluk bolsevicka anebo patrite k tem uzitecnym idiotum? Je to ten Alzheimer anebo proruska propaganda? A kde ze to jsem? Najdete si to podle IP.

sdf 18.8.2008 12:40

Re: Je ubohe a trapne delat si legraci z Osetincu

Já vím, chudáci palestinci, v nouzi na sebe dávají granáty a chodí se odbouchnout do nějakého nákupního střediska ...

Dr. Chocholoušek 18.8.2008 0:14

Skvělé!!!

R^R^R^;-D

PetrN 18.8.2008 14:56

Re: Skvělé!!!

Je pěkné, že jásáte, ale poslal jste pro toho blázna svoje dva silné mládence? :-P

I. Laengsfeld 18.8.2008 0:10

Troubo

(Y)