2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
plisken 26.2.2008 12:31

Re: To je ta pravda a láska,

No kdyby třeba někdo založil něco jako Fašistickou stranu Čech a Moravy, čistě jako truc komančům, a dal si do stanov že se zruší v ten samý den co bude zakázána KSČM... není to námět?

Jura Jurax 26.2.2008 12:56

Re: To je ta pravda a láska,

No - ono procento bývalých komunistů v naší věrchušce - lhostejno pod jakou stranickou fanglí či bez ní) je vysoké a mimochodem nekonečně větší než procento bývalých nacistů - protože bývalý nacista tam není ani jeden (jednak díky času, jednak na echt nacistu by neměl tu správnou germánskou rasu).

No s procentem současných komunistů v naší věrchušce je to nemlich stejné.

Takže komunistům měřit stejným metrem jako jejich soudruhům nacistům se hned tak nebude.

Jura Jurax 26.2.2008 12:50

Re: k únoru

Že ti zas*aní bolševici mají pajšl na demonstraci právě na náměstí Jana Palacha - to je opravdu pozoruhodné.

J.M. 26.2.2008 17:52

Re: k únoru

R^

Sumo 26.2.2008 7:37

Taky jeden znám, ale je to vůbec vtip ?

Kdo je největší zločinec v dějinách lidstva ?

Eman Cip

Saša 26.2.2008 9:06

A víte jaký je rozdíl mezi Albánkami a Češkami?

Češky se chlubí počtem svých titulů a ty neotitulované počtem milenců.

Albánky se chlubí počtem svých dětí a ty dosud neprovdané počtem svých bratrů.

Servác 26.2.2008 7:21

Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

ale pánové: sledoval jsem několik filmů s Doris Day z padesátých-šedesátých let - tehdy byly ženy, jimiž se bojí být dnešní anorektičké feministky! Nejen příslušně zaoblené, nejen v oděvu zdůrazňujícím tyto -horní i dolní - obliny, ale elegantně hospodyňské, půvabně bezradné a přitom kurážné, milující, cudně smyslné a smyslně cudné... sen! Nejen příslušná herečka, ale celé pojetí ženství té doby. Vtírala se mi myšlenka, jak velice jsme desexualizovaní v době proklamovaného vševládného sexu.

dulcibelka 26.2.2008 7:46

Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Víte, že většina módních návrhářů a  filmových režisérů jsou muži? Kdo tedy vytváří ten "ideál" ženské krásy?;-P

eTony 26.2.2008 7:54

Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

spíše mám pocit, že tito mužové "oblékají" své představy - útlé chlapce s něžnými obličeji.

dulcibelka 26.2.2008 8:16

Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

To platí pro ty návrháře - ale u filmu? To by vám velká většina zle poděkovala :-/ 

eTony 26.2.2008 9:07

Re: Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

U filmu ? Tam je to trochu jinak, ale! co s tím, když v prostředí lákavých samiček, vypiplaných ( nebo alespoň snažících se ) z módních filmových hitů ve filmu a žurnálů existuje instituce harašení ? V jednom nejmenovaném městě na Floridě se mí kamarádi ohlédli po jedné blondýně a vzápětí měli "na krku" policajta .....

MF 26.2.2008 8:13

Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Muži možná ale chlapi ne.

Yowda 26.2.2008 8:17

Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

no abych pravdu řek', tak kdyby mi v přítomnosti těchto mužů upadla peněženka na zem, tak bych ji dokopal za roh a tam bych ji teprve bez obav zvedl.;-P

V. Hoffman 26.2.2008 8:32

Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Len si tolko nefandite, boh zna, ci by akurat o vas niekto stal.

Yowda 26.2.2008 9:31

Re: Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

nebudu pokoušet osud zkoušením, jestli by některý z těch hochů o mě stál :-) Vy snad šaháte na kamna, abyste zjistil, jestli jsou teplý?

V. Hoffman 26.2.2008 10:08

Re: Re: Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Clovece, vy sa snad vrhate na kazdu zenu vo vasom dohlade? Respektive, mate vo zvyku obtazovat zeny na ulici? Pokial nie, tak skutocne nechapem, preco taketo chutky /vo vztahu k svojej osobe/ prisudzujete homosexualom. To su podla vas tak nadrzani, ze nemyslia na nic ineho, len kde by koho osahali? Trochu logiky by to chcelo,  sexualna orientacia nevypoveda nic o sile sexualnej tuzby alebo miere sexualnej agresivnosti.

Yowda 26.2.2008 10:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Vážený pane,

replika, kterou jsem výše napsal, je stařičkým fórkem používaným před dávnými, politicky nekorektními, časy v Los Angeles. ;-P

Takže nenechte cloumat zlost svým majestátem kvůli mé osobě, ale obraťte se přibližně na souřadnice 117 stupňů západní délky a 34 stupňů severní šířky, tam je to doupě hříchu. ;-D

M 26.2.2008 8:27

Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

TOT PRAVDA ,AVSAK V MNOHA TECHTO FILMECH BYL PARTNEREM DORIS DAY BUZERANT ROCK HUDSON....

Servác 26.2.2008 9:23

Re: Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Ano, to je právě komické: my to dnes víme, byl veřejně proklamovaný homosexuál, první hvězda, která zemřela na AIDS, nicméně v době svého vrcholu byl sexuálním idolem a jeho úchylka se tajila. Doris Day tvrdí, že to v nejmenším netušila. Přesto, i tento, hm, 4%, vystupuje ve filmu jako velmi mužný muž.

Aredhel 27.2.2008 13:05

Re: Je fakt, že aby se jeden bál být mužem,

Ony se neboji, ony jimi nechteji byt , cas se trochu posunul dopredu.

honzak 26.2.2008 6:50

dneska by

se mohly sejít velmi zajímavé příspěvky. Oranizací, které za mé peníze řeší nesmrtelnost chrousta je hafo a zvolené téma je pro ně kečupem pro jejich pizzu!

jepice 26.2.2008 6:47

Jestli nás to čeká taky,

že budeme v důchodu taky takoví, tak nazdar.

Život seniorů je podle dnešních svědectví neuvěřitelně strastiplný. Buď po nich jde zločinná pravice, která je chce ožebračit a vyhladovět, anebo na ně venku číhají homosexuálové a jiné zrůdy, které je chtějí připravit o zbytky duševní rovnováhy.

RomanL 26.2.2008 8:31

Re: Jestli nás to čeká taky,

... jenom abyste v důchodu nebyl taky "menšina". Vy si snad myslíte, že budete jiný a nebudete nadávat, jak za vás zamlada by se něco podobného stát nemohlo? Naivko... ;-P

jepice 26.2.2008 15:23

Re: Re: Jestli nás to čeká taky,

Asi budu muset navést potomky, aby mě v takovém případě něčím v tichosti praštili.

klobouk 26.2.2008 8:59

Re: Jestli nás to čeká taky,

Mate zcela pravdu, je to zle.

RZ 26.2.2008 9:09

Re: Jestli nás to čeká taky,

Vás určitě. Když jsem byl hodně mladý, někteří mí známí byli vůči starším velmi, až nepříjemně netolerantní. Dnes uteklo pár desítek let a z některých známých se stávají vůči mladým velmi nepříjemnými, netolerantními dědky, ačkoli až tak moc staří nejsou. A víte, co je zajímavé? Jsou to titíž lidé.

Servác 26.2.2008 9:26

Re: Re: Jestli nás to čeká taky,

To není věc stáří. To je věc povahy, nebo spíš osobnosti. Znal jsem skvělé sedmdesátníky, a znám skvělé dvacítky. Nedávno jsem se zamyslel nad chlapcem, jehož znám od třech let: byl báječné dítě a je báječný člověk. Prostě to má v sobě.

RZ 26.2.2008 9:42

Re: Re: Re: Jestli nás to čeká taky,

Ale vždyť právě to říkám!

klobouk 26.2.2008 9:39

Re: Re: Jestli nás to čeká taky,

nestraste

Jura Jurax 26.2.2008 13:01

Re: Re: Jestli nás to čeká taky,

Každej blbec - starej - byl kdysi mladej blbec.

Volně podle Jana Wericha :-D