Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

FEJETON: Jak jsem porodila Šimona Perese Benjamina...

Očekávanému přírůstku v rodině jsme říkali až do poslední chvíle Maja. Kluka jsme měli, chtěli jsme dceru. Jenže když se pan doktor podíval pár dní před termínem porodu na ultrazvuk, zjistil, že naše holčička má zase něco navíc...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PS

30. 9. 2016 3:50
Svet, mila damo, by byl tezko lepsi,

byl by stale stejny. Nenavist Arobu, muslimu vuci Zidum se traduje uz dlouho, davno pred zrozenim statu Israel. Delal jsem zidem s Alexandrie, vzpominal jak s zidy zachazeli arabove v Egypte jiz pred 48 rokem. A proc je stale statisice ci milion Palestincu v taborech v arabskych zemich, proc je ty staty davno neassimilovaly, stejne jako udelalo Nemcko s vyhnanci? Protoze Arabove v nich zamerne pestuji nenavist, je to jejich permanentni zbran teroru proti Istaeli. A EU ted ty ''ubohe'' muslimy bere ve velkem, ''jsme prece tihleti humaniste, ne?''.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz