18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

EVROPA: Sluníčka a Konvička

Ten, kdo lidi netoužící po islamizaci Evropy šmahem častuje přídomky „xenofobové“ (extrémisté, náckové, fašouni, hnědý sliz atd.), dává logicky a automaticky najevo, že po islamizaci touží.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 17.12.2015 13:34

Re: Pane Kurasi

Nobelova cena za fyziku se uděluje od roku 1901. Takže už docela dlouho :o)

J. Šimek 17.12.2015 14:03

Re: Pane Kurasi

Klíčové objevy sahají kapku do docela větší minulosti :o)

J. Urban 17.12.2015 15:35

Re: Pane Kurasi

Jistě. Takový trest ukamenováním pro oběť znásilnění je krásné užití fyzikálních zákonů v praxi - té skvělé, islámské, pochopitelně. Newton musel počkat, až mu "náhodou" spadne nějaké to jablko na hlavu, uctívači pedofila zaujali mnohem progresivnější přístup :-/

J. Šimek 17.12.2015 17:35

Re: Pane Kurasi

Jen jste předvedl, že demagogie je vám vlastní, to je tak celý :o)

J. Urban 18.12.2015 19:20

Re: Pane Kurasi

Zatímco vy jste nepředvedl vůbec nic, ani jeden protiargument na mé argumenty :-/ Jste jen hlupák, chováte se jak malé, vše negující dítě, víc nic.

K. Křivan 17.12.2015 16:04

Re: Pane Kurasi

Věda jako taková se dá datovat od Newtona, maximálně od Koperníka. Galileo sestrojil dalekohled, Tycho de Brahe s ním shromáždil údaje o planetách, Koperník z těch údajů udělal zákony a Newton vysvětlil proč ty zákony fungují. Tak začala evropská věda, která až do dnes na sebe navazuje a jedno vychází z druhého.

A široko daleko žádný muslim, který by stál za zmínku.

K. Křivan 17.12.2015 13:33

"..kolik Nobelových cen .." Tady to je:

http://www.israelnet.de/nobelpreis.html

R. Morava 17.12.2015 13:49

Re: Pane Kurasi

Pane Drbek to opravdu není fér! Vy moc dobře víte že Židé mají za vědu mnohem víc Nobelových cen než Evropané na počet obyvatel. A moc dobře víte co a kde byla Mezopotámie. A že je tam dnes násilí a zmar. To co vy považujete za zdar Islámu je ve skutečnosti setrvačnost dávných civilizací. Ano křižáci se naučili od Arabů nosit spodní prádlo (když byli ještě hloupí barbaři). Ano Arabové přinesli číslice. Ano na Sumeru a antice byly postaveny základy těch říší. Určitě teda víte že na území Afgánistánu byli vzdělaní lidé... Obchodnictví mají ale Arabové v krvi podobně jako Židé. Ale pořád bylo. Co starý Egypt? Bylo a to před Islámem se setrvačností do počátku Islámu. A kde jsou dnes země s islámským obyvatelstvem!!!!??? Je evidentní že tyto kulturní země ze setrvačnosti fungovali ale proč se dál nezdokonalovali?! Nelze nenajít společný prvek zaostávajících států které byly velmi schopné. Je to Islám. To že jsou někteří Arabové, Pákistánci, Turci fajn lidi není dílo Islámu ale navzdor Islámu.

J. Šimek 17.12.2015 14:05

Re: Pane Kurasi

Intelektuální příspěvek s gramatickou ležérností :o)

R. Morava 17.12.2015 14:21

Re: Pane Kurasi

Nehažte perly sviním... Pokud bych reagoval na nějaký inteligentnější příspěvek, dal bych si víc práce. Takhle jsem se gramatice věnoval až přespříliš. Jistě taky víte, že gramatika je vlastně jenom soubor norem. Kdo nemá vlastní invenci, nezbývá mu než bazírovat nad normativy a kopírovat normy.

M. Pernický 17.12.2015 14:28

Re: Pane Kurasi

Proč ,do článku pletete ortodoxní židy,ti běhají posvětě a terorizují ?Pro Hrbka

J. Urban 17.12.2015 10:10

Ano, tento autor ví přesně, o čem píše.

A sluníčka jasná se krom nadávání na argumenty nezmůžou - neb argumenty ani nejsou a nemohou být, jen jejich polopravdy, demagogie a lži. Prohlásit, že multi-kulti selhalo, je taky jen polopravda. Není problém s kulturou Vietnamců, Italů, Indů apod. Problém je jen s uctívači pedofila.

J. Kanioková 17.12.2015 9:57

1* .... jako vždy, souhlas s autorem..

A že bych někdy začla věřit, že i Islám může být náboženství míru.. to snad až uvidím miliony podpisů pod touto peticí -

Muslimské reformní hnutí - http://jdem.cz/bu3hq4

video - http://muslimreformmovement.org/

Není divu, že vznikl IS, když se islám v běžné populaci dokáže projevit i takto -

Muslim dědeček znásilnil svou 2-letou vnučku, matka pak utopila dítě v kbelíku, aby se zabránilo ostudě v rodině. - http://jdem.cz/bu3ht7

J. Šimek 17.12.2015 9:29

Dlouhej článek a přesto jsem se v něm nenašel.

Já totiž nechci žádnou islamizaci, ale taky nechci šiřitele nenávisti typu Konvička, který se s tím nemaže a rovnou mluví o masokostní moučce. A aby bylo jasno, tvrdit, že je to o tom, buď islamizace nebo Konvička, tak tak to teda není.

Navíc v jednom odstavci naházet demokraty do jednoho pytle s neo-marxisty a podobným xindlem ukazuje, že autor nepoužívá argumenty, ale má jen silný žaludek.

J. Zoubek 17.12.2015 12:14

Re: Dlouhej článek a přesto jsem se v něm nenašel.

aspon jeden normalni clovek ...

J. Václavíková 17.12.2015 22:14

Re: Dlouhej článek a přesto jsem se v něm nenašel.

Normální lidi dnes jen nevěřícně zírají.

M. Malovec 17.12.2015 8:57

Aby si sluníčkáři

to vše uvědomili, to bude muset musulman nejdříve jim, či jejich známému ustřelit zadnici. Bylo by lepší, kdyby si to uvědomili dříve.

P. Lenc 17.12.2015 8:55

Není divu,

že existuje sorta islamofilů nenávidějící vlastní civilizaci.Většinou to jsou absolventi různách sociálních fakult, studenti takových profesorských "velikánů" jako je Putna nebo Zlatuška.A takových také profesorů máme nejen u nás, ale po celé Evropě dost na to, aby otrávili značnou část mládeže.

J. Schwarz 17.12.2015 9:21

Re: Není divu,

A právě těmhle nacpeme opět více peněz na údajné budování "vzdělanostní společnosti". Bylo by třeba urychleně zavést školné aby si mládežníci přestali studiem za cizí peníze "prodlužovat mládí" a začali studovat obory které je uživí, na jejichž vystudování se cítí a po profesorech začali vyžadovat aby je vybavili skutečně užitečnými dovednostmi. My namísto toho plánovitě financujeme žvanily a rozvraceče abychom se údajně "přiblížili vyspělé Evropě".

J. Kanioková 17.12.2015 10:03

:)))))))))))

M. Valenta 17.12.2015 8:04

A co já?

Kam patřím vlastně já, jsouc proti islamizaci i zemanizaci?

T. Czernin 17.12.2015 8:35

Takovým se říká

Běž třeba do pr*ele...!!

P. Lenc 17.12.2015 8:46

Re: Takovým se říká

Krátké, ale výstižné!

I. Schlägel 17.12.2015 9:45

Re: Takovým se říká

No, nemyslím, že Zeman je řešením problému. Ten člověk je ve své funkci problém sám o sobě bez ohledu na to, jak momentálně hezky úderně přednáší o Islámu. Jeho politická kariéra je velmi pestrobarevná.

K. Křivan 17.12.2015 8:44

Re: A co já?

Vy nevidíte rozdíl mezi islámem a Zemanem ? Co takhle říct: jsem proti cyankali a proti česneku.

M. Prokop 17.12.2015 8:46

Re: A co já?

Česnek je dobrý. :-P

K. Křivan 17.12.2015 8:55

Re: A co já?

Česnek je skvělý ! A hlavně zdravý . Takové topinky na domácím sádle dělané, do zlatohněda, pak česnekem bohatě natřené, a pivo k tomu,..... to nepřežije žádná bakterie.

Jsou ale lidi, kteří nad česnekem kření frňák. Chudáci.

P. Vébr 17.12.2015 8:57

Re: A co já?

Zapomínáte na to nejhlavnější: Musí to být česnek český!

I. Schlägel 17.12.2015 9:47

Re: A co já?

A nesmí být plesnivý.

K. Křivan 17.12.2015 13:07

Re: Ten čínský je hnusný, vyhozené peníze.

My nakupujem česnek přímo od pěstitele, perfektní kvalita a stojí polovičku co v obchodě.