25.9.2020 | Svátek má Zlata


Diskuse k článku

ESEJ: Psychologická stránka proimigračního aktivismu

Jedním z hlavních požadavků multikulturalismu je požadavek, abychom tolerovali kulturní odlišnost a kulturně odlišné lidi nediskriminovali, tj. abychom k nim přistupovali stejně, jako by kulturně odlišní nebyli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Mucha 14.12.2019 10:53

Článek mi připomněl, jak před čtyřmi lety zazněl i vzkaz odpůrcům neřízené masové migrace ve stylu

"uprchlíci nemůžou za vaše posraný životy". Při hledání jsem našel i jiné skupiny obyvatel, asi to je oblíbené slovní spojení. Tenkrát by se na adresu obhájců migrace hodil dovětek "ale >>péče<< o ně vám ty vaše posraný životy taky nezlepší". Děkuji za, dosti obsáhlou, charakteristiku těchto aktivistů.

P. Lenc 14.12.2019 10:22

Sice dlouhé, ale stojí to za přečtení.Souhlas a dík!

P. Pepax 14.12.2019 11:18

R^

Š. Hašek 14.12.2019 17:48

R^

Š. Hašek 14.12.2019 9:38

Začněme už řádně tolerovat, nediskriminovat!!!

Pro začátek připusťme, že bude mnohoženství. To že muslim smí podřezávat jinověrce ....... to se už připouští.

Tak směle vpřed!

J. Novák 14.12.2019 9:22

Nejnebezpečnější aktivisté jsou ti mezi soudci a prokurátory.

Š. Hašek 14.12.2019 10:06

Souhlas.

Dále mezi poslanci (i štrasbrusel), presidenty (Slovensko), v komisích (Leyenová), nižší klotové posty (Jourová), Hitlerjugend křiklouni (Minář), ........

J. Fridrich 14.12.2019 8:56

Dnešní svět - myslím tím křest'anský Západ, bude muset - a to velmi rychle dospět k zcela zásadní skutečnosti a nekorektně-tedy pravdivě konstatovat, že civilizační úrovně a vyspělost jednotlivých etnik, zemí, států, lokalit-tedy lidí žijících v dnešní době na naší planetě je RŮZNÁ a mnohdy velmi odlišná. Stupnice hodnot, rozvoj společnosti, její kultura, hygiena, tolerantnost, vztah k ženám, k dětem, schopnost akceptovat jiné pohledy na vývoj světa-to vše je velmi ODLIŠNÉ v různých částech světa. Konkrétně země tak zvaného Západu, tedy křest'anské, Euro-Atlantické civilizace jsou nepochybně vyspělejší a to nejen ve vědě, technice, technologiích-ale právě v uspořádání své společnosti, hlavně v její humánní podobě, demokracii, práv a svobod svých občanů.V jiných částech světa jsou zcela jiné hodnoty a je zajímavé, že když přijdou k nám, tak místo spokojenosti a vděku za nový domov přináší až nepochopitelnou NENÁVIST. Raději tedy tyto světy nesměšovat-a když už, tak jim pomoci u nich doma, ale pozor na jejich přemnožení. Uskutečnění této záchrany Evropy půjde jen změnou vůdců hlavních Evropských zemí a ve vedení EU v Bruselu..

Říká se - " žijeme na šílené planetě ", ale není tomu tak. Planeta není šílená a za to, co se nyní na ní děje prostě nemůže. Šílenými se postupně stávají v naší době lidé - a to ve vzrůstajícím množství. Je tomu tak v částech světa, kde se pod vlivem islámu lidé propadají do barbarského středověku ( snad mi středověk promine, on byl místy i osvícený...). Také na tak zvaném Západě se rozšiřují podivné a nerozumné tendence - a to i u vůdců těchto zemí..

Z. Vydra 14.12.2019 2:13

Myslím, že současní islámští imigranti nestojí ani o pomoc ani o pečovatelství jinověrců. Přicházejí jen, aby obdrželi to, na co mají, podle svého přesvědčení, právo. A povinnosti? Ty jim určuje jen Alláh prostřednictvím svého proroka Mohameda a Koránu. Toť vše.

P. Staronový 14.12.2019 1:05

Dost dlouhé.

Ale také to dost "sedí".