Diskuse
EKOLOGIE: Vojtěch Kotecký krade
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Tomáš
Vzkaz pro autora článku
Slezsko není Morava. Tež ti neřikam Přízina, Švadlenka, nebo nějak jinak. Tak laskavě, když píšeš o něčem co je za řekou Ostravicí, nachází se to ve SLEZSKU!!!!!
Dík za pochopení. Zdar (Týká se článku o Hyundai Nošovice)
Pozorovatel ze Šumavy
Spíš zezadu politicky manipulují
Myslím, že Duháci jsou spíš než v kradení myšlenek dobří v politickém lobbingu, např. intervencemi u ministrů v šumavské kauze. Dřív jsem si myslel, že jsou to idealisti. Taky za jihočeské vědce vydávají tiskové zprávy, jakoby tito vědci neuměli číst a psát.
Jana
Pište radši do Maxima
Pište radši do Maxima, X-Mana nebo jak se to jmenuje, to jsou tituly pro zakomplexovaný chlapy, takže se na to hezky hodíte. Neumíte nic než prudit, o zadavatelích vaší "práce" se lze jen dohadovat.
Dřípatka
Hezký článek
Je to dobrý článek, i když vinu nebo zásluhy nelze připisovat jednomu jedinému člověku. Václav Klaus v knize(Modrá, nikoli zelená planeta), která by se jistě stala bestsellerem, kdyby ji nenapsal on sám , vysvětluje především nesmyslnou ideologii environmentalistů, podobně jako Lomborg nebo pan Březina. Dokáže s pomocí diskontování skvěle podat pohled ekonoma. Samozřejmě - Klaus má zase pravdu. On ji má s odstupem určitého časového intervalu prakticky vždy. Myslím, že se to prokáže i u Lisabonské smlouvy.
Hnutí Duha je opravdu hnutím fanatiků, kteří se neštítí jakýchkoli lží. Dokladem toho je současná situace na Šumavě. Zde jsou environmentalistickými experimenty porušovány veškeré myslitelné zákony i úmluvy, včetně Kjótského protokolu, Ramsarské konvence o mokřadech, Zákon o ochraně přírody,.... Díky nezákonnému vyhlašování bezzásahových oblastí - usychají dokonce i Modravské slatě!!!
Naprosto nesouhlasím s finančními dotacemi ministerstva životního prostředí pro nevládní organizace typu Hnutí Duha. Nechci podporovat zločineckou organizaci. Zvláště v době, kdy v aféře Climategate začaly padat hlavy, a kdy se ukazuje, že nesmyslné prognosy environmentalistů se neděly jen na podkladě nedokonalých počítačových simulací či nepřesných měření.

Sýček
Kradou všichni zelení, ekologové, duhoví,
Jak je znát z jejich úspěchů: biopaliva, větrníky, fotovoltarika, jejich šumava - zelené to plíce evropy. Kurňa, kde je to děcko, aby křičelo, že král je nahatý.
zd
Re: Kradou všichni zelení, ekologové, duhoví,
ano, to vsechno se zavadi a uz bylo na case.
Sly
Legislativa vznikla jeste pred Klausem,
a iniciovali ji lide, ktere je mozne oznacit za cleny environmentalniho hnuti, ac se samozrejme nejednalo o "autenticky tmavozelene" radikaly typu Duhy.
Klaus pochopitelne musel zakony dodrzovat a dle jeho vyroku mu to prilis nevonelo. Takze vyslal pokusnou "Tresnicku na dortu" a pak pragmaticky zaradill zpatecku. Pripadny pokus o zmenu legislativy by narazil na tuhy odpor jak koalicnich partneru, tak verejneho mineni. A to si tehdy nemohl dovolit.
Vojta
Važený pane
dlouhodobě kradete z projektu s názvem "ekologie" , a terorizujete své okolí svými názory naopak, jsem Vaše šoky prostě krátký, a jsem nesmírně rád,že Vás a Vaše texty nechápu,
v
Lojza Kohos
Ach ta paměť!
Nastartování investic ke zlepšení životního prostředí začalo v letech 1990 - 1992 vznikem základu ekologické legislativy a schválením programů ozdravění životního prostředí vládami premiérů Mariána Čalfy na federální úrovni, hlavně z iniciativy Ing. Josefa Vavrouška, předsedy Federálního výboru pro životní prostředí, na národní úrovni pak za vlády Petra Pitharta úsilím ministrů Bedřicha Moldana a Ivana Dejmala. Obrovské a dodnes nedoceněné zásluhy pak měl ředitel ČEZ Ing. Petr Karas, který dokázal tu šibeniční lhůtu 8 let na odsíření nebo odstavení elektráren splnit. V ODS je z nich jen Bedřich Moldan, pokud vím. Dalším vládám nezbývalo než závazky plnit a financovat. přičemž u Václava Klause "se skřípěním zubů". Pamatujete "třešinku na dortu"?
jumbo
jak je to s tou ekologií aneb přestaňte prdět
pravý ekolog je ten, kdo neprdí. jak známo, prdy zvyšují koncentrace CO2 v ovzduší a tudíž přispívají ke globálnímu oteplování. kdo žere jako prase maso fazole a prdí a myslí si, že když třídí odpad, že je ekolog, tak to se teda zatraceně mejlí. ekolog je ten, kdo po sobě nezanechává bordel, a to ani nadměrné prdy, což většina občanů nechápe a cpe se prdotvornejma látkama OSTOŠEST. apropo, co zničí život na planětě dřív: prdama zničená atmosféra nebo netříděnej odpad? ten jen hyzdí krajinu, kdežto prdama zničenou ohřátou atmosféru nepůjde dýchat.
Harry
Re: jak je to s tou ekologií aneb přestaňte prdět
Tisíce lidí už zmrzly, ale ještě nikdy se nikdo neusmrděl !!!!!!
janoryna
to sronání s rakouskem a německem moc nekonvenuje.
oni v té době žádná nová odsiřovadla stavět nemuseli. a i tak byly výdaje rakouska v absolutní hodnotě vyšší. jinak o těch aktivistech souhlasí. dovedou tak nejvýš zabránit stavbě nové dálnice, ale donutit fabriku nebo firmu k úklidu nepovolené skládky ani nezkoušejí. kdo kdy slyšel, že by aktivisté odhalili nějakou nepovolenou skládku uprostřed vesnice. nikdy, obvykle to byli starostové a ČIŽP. on to taky žádný byznys o příspěvku na blíže nedefinovanou nadaci není.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz