27.1.2020 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

EKOLOGIE: Jihočeská vědecká lobby

Karel Klostermann nedokončil studium medicíny. Z Vídně, kde studoval, odešel v průběhu posledního semestru. Pozorovací talent, jenž by velmi dobře využil v lékařské praxi, přetavil do podoby literární.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Nágl 23.11.2011 12:19

Re: Jihočeská vědecká lobby

Pane Rada , napsal jste svůj příspěvek skutečně " vědecky " , cituji :  .......A o tuto celou oblast přitom zřejmě v pozadí zřejmě jde ....... Jak typické pro " vědecké " zhodnocení " malého " problému , nazvaného Šumava . Termíny " zřejmě , možná, snad " a další neurčité výrazy , miluji . A to  ani nejsem " vědecká jihočeská " veřejnost .....

P. Rada 23.11.2011 13:54

Re: Jihočeská vědecká lobby

To pane Nágl budete asi založením jaderný fyzik - že? Jestli ne, tak si vemte k ruce nějakou knížku o kvantováni v mikrosvětě (budou Vánoce).... a zamilujete se do vědy tak, že budete mít na léta o radost postaráno. Zároven Vás přejdou představy, že ve vědě je lecos absolutně jisté a třeba si pak víc porozumíme. Zkuste třeba nedávno vyšlou: http://www.dokoran.cz/index.php?&p=book.php&id=565

B. Rybák 25.11.2011 13:59

Re: Jihočeská vědecká lobby

V této debatě jde pane Rada o kvanta kůrovců a především "zelených" parazitů , a ne třeba o Heisenbergův princip neurčitosti. Tady je naprosto jisto. Na Šumavě byl spáchán zločin proti kulturnímu prostředí a tím i proti člověku i přírodě.

B. Rybák 24.11.2011 14:43

Re: Jihočeská vědecká lobby

Po tunelování přírodního i lidského bohatství, v němž tak vynikli šumavští ochránci přírody, se na Šumavě snad už nic horšího stát nemůže.

V. Kain 23.11.2011 11:04

Re: Jihočeská vědecká lobby

Pokud by neměli ve vládě a v poslanecké sněmovně stejné jidáše jako jsou sami,tak by nedostali z našeho rozpočtu ani haléř.Vždy byly,jsou a budou na prvním místě peníze.Nějaká příroda je těmto ničemům naprosto ukradená.