Diskuse
DUBEN: Měsíc přiměřené bezpečnosti
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
O69. 65M63.
Třeba jsme to neprokoukli a zůstanejen u toho vyjednavače.
Já vím, je to chabá naděje...
P26r48o41k16o59p 32D17i91v12i26š
Budou votravovat, demonstrovat a lepit se k asfaltu ...
P89a88v78e49l 57V45y89c21h45o28d60i51l
Vzpomínka na mladší léta:
kde jsou ty doby, kdy se o rychlost moc nikdo nestaral. Tehdy Brno-Praha (trasa 180 km) se v passatu v pohodě dala udělat za 50-55 min.
dneska se táhnu tak 115-120, a usínám nudou, obzvlášť když si zapnu tempomat a hlídání pruhů...to pak člověk skutečně může koukat po ptákách... ještě že na mě dneska auťák neustále řve "koukej na cestu" ! A manželka na mě také řve "proč nekoukáš na cestu, kvůli těm neustálým hláškám nemohu spát"
V15. 35K20u94h40a38j
Ale tak, vezměte to logicky, pane autore. Píšete, že v Německu smějí nákladní auta mimo dálnice a obce jezdit nejvýše šedesátkou. Tak si to spočítejme: náklaďák potřebuje urazit vzdálenost 240 km. Kdyby jel osmdesátkou, potřeboval by na to celé tři hodiny. Když ale pojede šedesátkou, tak na té silnici bude čadit pouhé čtyři hodiny!
Copak, něco se vám na tom výpočtu nezdá? To naštěstí není důležité, v Německu rozhodují lidé, kteří se z důvodu ochrany ovzduší rozhodli zavřít jaderné elektrárny a otevřít uhelné. A ti tyhle výpočty umí ocenit!
J45o31s30e95f 41P22o49k73o58u73t92n85ý
Třicítka ve městech je příliš! Žádám, aby se před každým projíždějícím automobilem pohyboval jeden občan jakéhokoli genderu s rudou vlajkou, a to včetně imobilních na vozíku, aby nedošlo k diskriminaci.
P.S.: Řidičák nemám, používám MHD, ale ekofašos nesnáším.
P13a86v52e49l 51V15y22c30h43o26d65i83l
no, ale co když i ta MHD, kde na vyhrazených úsecích silnic či ulic dohání zpoždění, bude také jezdit 30 max ?
M17i27r82o96s89l78a92v 48K21o22c23i69á25n
To nás bolet nemusí, na našich dálnicích osmdesátka na většině míst už dávno je. A když je budeme stavět tak kvalitně, jako dosud, máme splněno.
V13l15a20s76t45a 40M30o63k71r37ý
A největší sranda u toho/( snižování rychlostí ) je, že automobilky vyrábějí auta se stále silnějšími motory a předhánějí se v konstatování jejich maximální rychlosti.
P46r69o63k29o97p 73D95i21v78i46š
Zřejmě se o auta moc nezajímáte.
Motory jsou čím dál, tím menší (downsizing) a výkon je často jen "na papíře".
P22r78o58k25o59p 93D64i35v81i73š
"Melouni" si nedají pokoj, dokud veškerou dopravu nezastaví. teprve pak by mohlo dojít k spravedlivému hněvu občanů, kterých se jejich stát nezastal.
R88o27m36a46n 45L94a44n83g13e95r
Tak je hlavně furt dokola volte, oni se jistě polepší.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz