18.8.2022 | Svátek má Helena


Diskuse k článku

COVID: Prymula už nestraší

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Brich 27.6.2022 15:36

Testy mají smysl jen jako doplněk diagnózy. Jinak jsou to vyhozené peníze. Na to, je-li mi dobře nebo špatně se nemusím testovat.

J. Vintr 27.6.2022 19:51

Testy mají jediný "smysl" v tom, že u důveřivých lidí vyvolávají zcela falešný dojem, že kolem řádí nějaký neviditelný virus. Jinak jsou naprosto k ničemu. Jsou si toho vědomí i ti nahoře. Důkazem je to, že u nás "testovaly" stovky soukromých firem desítkami různých testů, převážně z Číny a žádný státní úřad neprojevil sebemenší snahu kontrolovat, čím a jak se testuje. Dokonce jestli se vůbec testuje, jestli jen nestrkají lidem do nosu špejle a výsledky si necucaji z prstu. V Německu se třeba proflákl případ, že si jeden mladík registroval testovací středisko a vyinkasoval od státu šest milionů euro, aniž by provedl jediný test.

O. Kaucký 27.6.2022 14:39

Doporučuji ucpat si uši voskem a proplout mezi touto Skyllou a Charybdou. Za pár týdnů to vyšumí a bude k dispozici další bubák. Myslím, že lidi budou mít jiných starostí dost než, aby se báli zrovna „koronáče”.

M. Boháček 27.6.2022 13:52

Keby chcel Prymula strašiť, použije iné dáta.

https://necenzurovanapravda.cz/2022/06/lekari-otevrene-hovori-o-poskozeni-vakcinou-je-to-mrazive-videt-a-vzpira-se-veskere-predstavivosti/

Skupina belgických a nizozemských lékařů debatovala o tom, jak je možné, že i přes prokazatelný poměrně vysoký výskyt vedlejších účinků takzvaných „vakcín,“ které oni sami za žádné vakcíny nepovažují, stále všechny vlády i média tyto škodlivé přípravky lidem doporučují a mnohde jim je stále vnucují.

Vakcíny proti covidu vedou mimo jiné k trombóze, infarktům, myokarditidě a neurologickým poruchám. „To jsme nikdy předtím neměli,“ řekl doktor Leo Van den Bossche, který byl suspendován za kritiku koronavirové politiky, v Het Spreekuur. Poukázal na to, že vakcína proti prasečí chřipce byla stažena z trhu již během prasečí chřipky po 25 úmrtích.

Naturopat Johan Denis řekl, že nyní existuje „Zpráva o úmrtí na vakcínu,“ kterou vypracoval doktor Zelenko. „To je mrazivé. Zpráva zahrnuje desítky tisíc mrtvých a více než milion lidí vážně poškozených a vážně nemocných. Vzpírá se to veškeré představivosti.“

Je téměř nemožné o tom mluvit. Denis poznamenal, že každý, kdo má jiný názor, je „nemilosrdně pronásledován“.

J. Vintr 27.6.2022 20:29

Je přímo obludné, že státní orgány tyto informace před lidmi tají a agitují, aby si lidé ten jed nechali píchat znovu. Naprostý vrchol obludné šílené zvrácenosti je schválení těchto "vakcín" pro nejmenší děti a přemlouvání rodičů, aby své děti nechali očkovat.

https://nastub.cz/videos/watch/2239897a-920e-4560-af2a-f86c82d0f892

M. Malovec 27.6.2022 13:36

Jak by mohl stát hradit, musíme platit válku na Ukrajině.

P. Molík 27.6.2022 13:08

Lidé, kteří vydělali miliardy na covidovém šílenství, nám zase budou znepříjemňovat život, též respirátoroví fetišisté a další magoři se už nemohou dočkat vzedmuté podzimní vlny covidové hysterie.

A. Gamrot 27.6.2022 12:19

Potkal jsem dost lidí, kteří si užili plícní vetilaci, eventuálně měli či mají postcovidový syndrom. Zas taková chřipka to nebude. Na straně druhé očkování moc nefunguje, covid jsem stejně dostal po dvou dávkách - před očkováním i po něm.

Jsem přesvědčen o tom, že celá věc by šla vyřešit bez nákladných uzávěr, zaříznutí ekonomiky a poškození společnosti jako takové, maximálně s určitými omezeními ve zdravotnictví, resporátory při návštěvě lékaře apod. Očkování zcela na dobrovolné bázi - podobně, jak je tomu u většiny populace s očkováním proti chřipce.

A nejsem si jist, zda při rostoucích ekonomických problémech, lidé si opět nechají nařídit covid-režim

P. Molík 27.6.2022 13:14

Lovci mamutů měli rozumnější přístup k nákazám typu covidu než současní Prymulové a další covidoví prikázčici. Zaplaťbůh mezi našimi předky, kteří lovili a sbírali plody přírody, nebyla dána možnost ke vzniku covidového šílenství atp. Díky rozumnému přístupu k nákazám u našich předků v pravěku my nyní žijeme. Lovci mamutů neměli čas a ani chuť řešit podružnosti, oni museli přežít, tedy lovit atd.

M. Malovec 27.6.2022 13:39

Tak vzhůru na mamuty!

V. Novak 27.6.2022 16:57

A kdo nepřežil - halt nepřežil...

J. Vintr 27.6.2022 20:35

Ti, co si prožili plicní ventilaci, měli velké štěstí, že jsou vůbec naživu. Plicní ventilace je, jak vtipně poznamenal Pavel Kamas, celkem spolehlivě fungující jateční nástroj...

F. Zrcek 27.6.2022 12:12

Situace se rozhodně lepší. Ještě loni nás kosil výhradně covid, jiné příčiny úmrtí se ani neuváděly. Dnes nás kosí ceny potravin, od podzimku nastoupí ceny energií a napřesrok útočící putínek. No není to skvělé?!

J. Jirka 27.6.2022 11:08

Další "pandemie" covidu v Česku zatím propuknout nemůže, protože se blíží (stejně jako v předchozích dvou letech) volby a před volbami musí být všechno růžovoučké a nadýchaňoučké.

Ale zároveň "pandemie" musí propuknout co možná nejdříve, protože se blíží datum expirace draho nakoupených vakcín a někdo by se ještě před volbami mohl začít ptát...

To je situace...

O. Kaucký 27.6.2022 14:46

Řešení se nabízí samo, bude očkovat volební komise.;-D

Jenom nevím, zda by při normálně nízké volební účasti ještě někdo k volbám přišel.

J. Jirka 27.6.2022 15:07

To nejspíš ne, ale počítám, že - tak jako loni - to propukne hned v první povolební pondělí.

Když se nad tím zamyslíte, tak takový lockdown spojený s home office přináší mimo jiné obrovské úspory energií. Fabriky, které nebudou mít prachy na provoz, přejdou do režimu kurzarbeit, automobilky, které stejně nemají čipy a lehké slitiny pošlou lidi domů úplně, nebude třeba vytápět veřejné budovy a kanceláře, nebude se v nich spotřebovávat elektřina, totéž v nákupních střediscích a obchodech, veřejná doprava bude silně omezena.

Lidem, kteří opět nebudou mít šanci utrácet tím pádem zbydou prachy na drahé energie. Samá pozitiva a sociální jistoty.

O. Kaucký 27.6.2022 17:34

Pár tisíc zemře hlady, ČNB nám vytiskne nějaké peníze a my budeme dělat, že něco vyrábíme, v krámech budeme dělat, že si vybíráme zboží a celkově se ocitneme tak někde v 30. letech 20. století a se slzou v oku budeme vzpomínat na dobu, kdy si šlo alespoň zatopit v kamnech. To bude romantika.

M. Boháček 27.6.2022 10:18

Keby chcel Prymula strašiť, použije iné dáta. :-P

https://cz24.news/zahadny-syndrom-nahleho-umrti-sads-je-cim-dal-castejsi-mrtvych-spojuji-covid-injekce-pro-rezimni-lekare-a-big-pharmu-je-naprosto-to-nevysvetlitelna-zahada/

Článek přesně s tímto názvem od Mike Adamse ze slavných Natural News nedávno zveřejnil web American Patriot Email Reports a vzhledem k tomu, že se o „syndromu náhlého úmrtí dospělých“ začíná mluvit mnohem více než dosud (já osobně jsem o něm dosud ani neslyšela, o syndromu náhlého úmrtí kojenců ano, ale u dospělých tedy vážně ne) i u nás, považuji za prospěšné tyto informace zveřejnit. Aby jste věděli co se děje, postihneli tento syndrom náhlého úmrtí nedejbože někoho z vašich blízkých. Postihne-li přímo vás, pak už vám to může být tak trochu jedno.

M. Boháček 27.6.2022 10:13

Keby chcel Prymula strašiť, použije iné dáta. :-P

https://cz24.news/umrti-sportovcu-po-covid-vakcinach-zhrouceni-srdecni-zastavy-krevni-srazeniny/

Po světě neustále a náhle umírají sportovci, všichni po očkování proti covidu. Zhroucení, umírání, srdeční problémy, krevní sraženiny. Více než tisíc zdokumentovaných případů od března 2021 do června 2022 kompiluje obsáhlé video, které dává každému jednotlivému snímku pět sekund. Jde většinově o mladé, zdravé, trénované lidi s průměrným věkem 23 let. Jejich společným jmenovatelem je to, že se nechali „očkovat“ proti covidu, často vynuceně. Jsou to jen sportovci, o kterých víme. Kolik je ostatních? Skutečná čísla nejsou známa. Existuje soustředěné a zoufalé úsilí big tech a mainstreamových médií ignorovat, skrývat, zakrývat, odvracet nebo rovnou lhát o tom, co se děje.

M. Boháček 27.6.2022 10:15

Alebo:

https://rumble.com/v191lnf-tekovan-pbhy.html

Tečkované příběhy.

L. Severa 27.6.2022 11:09

Již zase ? Pane Boháčku, Vy jste snad placený, jinak si nedovedu vysvětlit, proč tak usilovně bojujete proti očkování. Přečetl jsem si jeden z Vašich odkazů, abych se dočetl, že doktor Murrell se snaží vysvětlit proč je očkování spojováno s úmrtími ve spojitosti s trombózou. Manželka mého známého (lékaře) zemřela na sraženinu krve po banálním kosmetickém zákroku. Není divu, že při milionech, možná miliardách očkovaných někteří jedinci nepřežili. Sraženina může nastat i po tom kdy si uděláte modřinu. Stále omíláte, že sportovci. Kteří, já neznám žádného. Mám 93 roků, 26 let po operaci tří by-passů, léčím vysoký tlak, cukrovku, štítnou žlázu, za svůj život další 4 vážné operace a jsem po třech injekcích proti corovidu. Na podzim se nechám opět očkovat. Nikomu tento zákrok nevnucuji, každý se může svobodně rozhodnout. Takže nestrašte a nechte to na vůli každého.

M. Boháček 27.6.2022 11:24

Pán Severa, a túto tabuľku ste prehliadol? Či si len vyberáte a spájate informácie, ako vám vyhovuje?

Tabulka kolapsů a úmrtí sportovců od 1. ledna 2021 do 23. května 2022 - je v článku.

Či ste si nevšimol zoznam skolabovaných športovcov?

Takzvaní zdravotníci, kteří vedou programy vakcíny COVID po celém světě, neustále opakují, že „vakcína COVID je normální vakcína a je bezpečná a účinná“.

V reakci na jejich prohlášení vám předkládáme neúplný a neustále se rozšiřující seznam převážně mladých sportovců, kteří měli v roce 2021 závažné zdravotní problémy po aplikaci jedné nebo více vakcín COVID. Zpočátku mnoho z nich nebylo nahlášeno. Víme, že mnoha lidem bylo řečeno, aby o svých nežádoucích reakcích nikomu neříkali, a média o nich neinformovala. Začaly se vyskytovat po prvním očkování vakcínou COVID. Mainstreamová média o většině z nich stále neinformují, ale sportovní zpravodajství nemůže ignorovat skutečnost, že fotbalisté a další hvězdy zkolabují uprostřed zápasu kvůli infarktu. Mnoho z nich umírá – více než 50 %.

Pán Severa - Čo je banálny kozmetický zákrok? Aká bola anamnéza pacientky? - ergo, píšte hlúposti. Ide o štatisticky významný nárast. To, že niekto občas umrie po "banálnom" zákroku (banálny neznamená 100% bezpečný) sa štatisticky neprejaví.

M. Boháček 27.6.2022 11:31

Pán Severa, staviam vedeckú štúdiu proti vášmu laickému a subjektívnemu názoru. Ja nestraším, ja zdieľam overiteľné, vedecké fakty.

https://akw.sk/covid-19/vakciny-a-myokarditida/

Prinášame Vám kohortnú štúdiu vykonanú na 23 miliónoch obyvateľov severských krajín so znepokojivými výsledkami. V podstate ide o potvrdenie kauzality medzi „vakcínou“ a vznikom myokarditídy a perikarditídy. Ešte znepokojujúcejšia je informácia, že najviac postihnutou skupinou je skupina mladých mužov vo veku 16 až 24 rokov po podaní druhej dávky „vakcíny“.Skráťme to asi takto: Pri zohľadnení ARR (absolútne zníženie rizika) potrebujete na záchranu jedného života podať cca 20.000 dávok „vakcíny“ a zároveň je riziko vzniku myokarditídy do 1 mesiaca od druhej dávky od 4 do 28 prípadov na 100.000, je podávanie tejto látky benefitom? Pritom ide o jediný izolovaný pozorovaný jav. Pritom dnes známych vedľajších účinkov podľa dát od Pfizeru je druhovo takmer 1300.

https://jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/2791253

M. Boháček 27.6.2022 11:34

Pán Severa. To, že vy nepoznáte, nehrá, vo svetle faktov, žiadnu úlohu. (Obzvlášť, keď ani neprečítate článok, kde je zoznam skolabovaných športovcov)

https://akw.sk/covid-19/nove-statistiky-ku-kovid-vakcinam/

Tu sú nové čísla z VAERS (Zdroj: MUDr. Zelenko)

Staršie, čiže ak sa dáta odvtedy zmenili, tak iba k horšiemu. :-P

M. Boháček 27.6.2022 11:43

Pán Severa: Tu si môžete odzdrojované vysvetlenie, prečo vakcíny zvyšujú riziko krvných zrazenín. Aby ste zasa nemusel vypisovať: "Již zase?". ;-)

https://odbornakomisia.sk/covid-19/preco-pozorujeme-krvne-zrazeniny-u-pacientov-chorych-na-covid-1984-alebo-na-ockovanie-proti-nemu/

L. Severa 27.6.2022 14:43

"Již zase" jsem uvedl proto, že jste zde na N.P. již několikrát snažil "bojovat" proti covid očkování. Jste snad mesiáš který se snaží zachránit lidstvo? Máte k tomu neuvěřitelný atetit, což je zřejmé jak rozsáhle odpovídáte na můj příspěvek. Poslechl jsem si povídání MUDr Zelenky. Napřed velké chlubení koho léčil a pak, no ...smrtící účinky, nemohu vyloučit, důsledky kdo ví... apod. Prý někteří lidé věří, že země je placatá, no, a ten pan doktor (? vypadá jak černokněžník, což jistě není argument) hlásá svoji teorii, protože možná trpí Herostratovským komplexem, když statisíce lékařů má jiný názor. Seznam konkrétních sportovců kteří zahynuli po injekci jsem nenašel jen počet, což je pro mne hausnumero. Neberu Vám Vaši víru, jako i jiným, kteří mají pochybnosti o očkování, takže si ji užívejte. Na Vaše "fakta" již nebudu reagovat .

P. Pepax 27.6.2022 8:42

Je zde určitá nadějě, že na ukrajinském bojišti půjdou všichni vojáci obou stran do karantény a válka se bude muset ukončit:-)

L. Harvánek 27.6.2022 9:30

Zajímavá myšlenka a stála by za realizaci.

B. Obojzivelnik 27.6.2022 14:22

R^R^R^

O. Kaucký 27.6.2022 14:41

Perfektní, to do teď nikoho nenapadlo.;-D