6.10.2022 | Svátek má Hanuš


Diskuse k článku

COVID: Kdo to tu klepe

Po mě první závěr, takto v naší praxi vypadá koncept „život s covidem“. Hned tak se covidu nezbavíme.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Kuča 6.7.2022 15:19

Vakcína neobsahuje žádnou reverzní transkriptázu. Normální lidská tkáň s výjimkou stavu dělení zárodečných buněk také ne. Takže máme deficit už i v 'surovinách'. Použité buňky na takovou studii vůbec nebyly vhodné, jde o výrazně alternované nádorové buňky, které transnkriptázu produkují, aby snesly mnohonásobné kopírování (ty, co ji nemají, po relativně nevelkém počtu kopírování spontánně hynou). Nicméně i fakt, že taková přítomná transkriptáza je schopná přepsat mRNA do DNA neznamená, že i za takovýchto celkem nenormálních podmínek se může takováto DNA natrvalo inkorporovat do jádra. Nevím o tom, že by někdo něco takového pozoroval. Ony jsou biologické systémy daleko složitější než se původně myslelo, nestačí sesypat ingredience a zamíchat.

Ovšemže u většiny lidí naprosto nedostatečná 'mind openness', je dobrá, pokud je vyvažována kritickými pochybnostmi a zásadou audiatur et altera pars. Jinak to skutečně skončí tím, že člověk věří kdejaké ptákovině.

J. Vintr 6.7.2022 22:49

Jak můžete vědět, co ta "vakcína" obsahuje nebo neobsahuje? Vy jste pracoval v laboratoři některého z výrobců? Negativní účinky těch "vakcín" se samozřejmě dají popírat. I když vás to zabije pět vteřin po vpichu, můžou klidně tvrdit, že jste náhodou zrovna dostal infarkt. A "vedlejší" účinky, které se projeví až po týdnech nebo měsících, už s očkováním nebudou většinou spojovat ani lidé, které to postihlo. Jediné, co se nedá ošidit, jsou dlouhodobé statistiky. A ty usvědčují ty vrahy z farmaceutických firem čím dál jasněji....

J. Jurax 6.7.2022 12:28

Tak, tak ... :-)))

M. Boháček 6.7.2022 13:38

Ďaľší "odborník" Jurax, čo nepočul o prepisovaní DNA pomocou reverznej transkriptázy. ;-D

J. Jurax 6.7.2022 12:29

No, střízlivý tohle nevymyslí ...

D. Stys 6.7.2022 6:04

Bylo mi připomenuto toto vystoupení pana Neffa: https://cnn.iprima.cz/bavorsky-model-hovadina-rekl-sevcik... Je to ještě horší, řekl: " „To, co říkáte, je demagogie. Víte, proč se brání uznávání protilátek? Protože by se lidi nechtěli nechat očkovat. Zahltili by laboratoře, že chtějí papír místo toho, že by si nechali stříknout vakcínu,“

Konečně i panu Neffovi došlo, že o koronavirech velkých savců víme málo. V následujícím čase mu třeba dojde, že je potřeba je vážně zkoumat a že je třeba se ptát lidí, kteří s nimi skutečně pracovali, jako je třeba Jiří Šinkora. A konečně v posledním třeba dojde i na to se jim omluvit za ostrakizaci a za to, že jim nevěřili.

Pak, s čistým stolem, si přiznat že při nové epidemii je nejlepší "finská cesta", to jest kdo ve městě pracuje jen u blbosti a stádního efektu, ten jednoduše odjede pracovat na venkov. Na jaře 2020 se to povedlo, bohužel mezitím v létě 2020 získali moc plukovníci, kteří chtějí mít mužstvo v kasárnách. A bylo 40 000 zbytečných mrtvých.

F. Brabec 6.7.2022 5:58

No však útoků na Asiaty kvůli covidu bylo větší než malé množství takže jestli by byla reakce nějaká jiná, kdyby bylo podezření, že virus je z USA, to nevím https://www.healthaffairs.org/do/10.1377/forefront.20220411.655787/

P. Dvořák 6.7.2022 2:22

Neznám nikoho, kdo má covida. Znám pár lidí, kteří ho měli. Za dva roky státní paniky vím o třech, kteří ve věku 75+ zemřeli na covid. Kde to Neff žije, když píše: "Loni jsem skoro neznal nikoho, kdo by neonemocněl, včetně mě a celé široké a daleké rodiny."

A proto noste roušky, kam je to jenom možné, dokud si i ti, co v tomto počasí nezdechnou, povinně úplně nerozvrátí imunitní systém.

Potom přijdou na řadu skafanandry, samozřejmě se solárním panelem na hlavě a zabudovanou sofistikovanou nádobou na bioodpad. Na to dostane každý dotaci a navíc jednou týdně zdarma testování.

J. Nevrkla 6.7.2022 8:57

Při mém druhém covidu jsem měl intenzivní kašel, který trval půldruhého dne, jinak nic, žádná teplota a únava. Manželka a dcera, kteří se mnou bydlí, se nenakazily.

M. Boháček 6.7.2022 9:05

Pán Dvořák, pokiaľ nepoznáte nikoho, kto mal kovid, tak to znamená iba jediné. Vy, i všetci vo vašom okolí, ste krajne nezodpovední a testujete sa nedostatočne! ;-)

J. Jurax 6.7.2022 12:40

No, pokud by mi testování odhalilo covid, aniž bych o něm věděl, testoval jsem se zbytečně. Protože mi nic není. Možná proto, že mám tři dávky a tudíž změněnou DNA ;-D8-o;-D

Takže nikdy netestován pravím, ze jsem covid neměl. A neznám ve svém okolí nikoho, kdo by jej měl, včetně těch, kdož byvše v pracovním procesu byli pravidelně testováni, když se to muselo.

M. Boháček 6.7.2022 13:58

Áno. A teraz sa "odborne" posmievajte tejto štúdii o prepisovaní DNA pomocou Pfizer vakcíny. :-P

https://www.mdpi.com/1467-3045/44/3/73

J. Jurax 6.7.2022 15:01

Jojo, pán je molekulární biolog?

Pakliže ano, vraťte diplom dřív, než Vám vakcína geneticky modifikuje játra ... :-)

Pakliže ne, nečtete nic, čemu nerozumíte.

Doporučená četba: Jerome Klapka Jerome, Tři muži ve člunu, pasáž o horečce omladnic.

L. Kuča 6.7.2022 9:23

Taky mě napadlo, zda ty náhubky neslouží jako množírny bakterií a vpodstatě si nezvyšujeme expozice běžnými bakteriálními infekcemi. Ale je to jen můj intuitivní dohad, z žádné studie to nemám.

Z. Koutecký 6.7.2022 12:23

Podle této Vaší teorie, pane Kučo, by museli nejvíce trpět infekčními nemocemi pracovníci na operačních sálech a pod., kteří nosí stále při práci náhubky. Myslíte si, že to tak skutečně je?

L. Kuča 6.7.2022 20:02

Tak ona to jednak není žádná moje betonová víra, to jsem snad naznačil. Seznám-li, že je to pitomost, tak to prostě půjde pod stůl. Za druhé - předpokládám na těchto pracovištích stálou výměnu "náhubků", o níž si mezi lidem obecným nedělám iluze, zvlášť pokud mu chybí přesvědčení a jde jen o to, nebýt viděn venku bez deklu. A za třetí nebyl můj předpoklad takový, že půjde o přímý zdroj nákaz. Spíše zda nebude tato praxe modifikovat imunitu. Klidně i pozitivním směrem, co já vím. Šlo čistě jen o otázku přítomnosti/nepřítomnosti zvýšeného množství bakterií.

M. Boháček 6.7.2022 14:02

Pán Kuča, záleží na manipulácii a dĺžke použitia. Po cca 4 hodinách, aj keď ich nekontaminujete, začínajú slúžiť ako množiareň baktérií.

J. Vintr 6.7.2022 23:02

Samozřejmě že ty náhubky slouží mimo jiné k tomu, aby byli lidé víc nemocní. Víc nemocných, víc "covidu" a víc důvodů k buzeraci lidí. A o to právě šlo.