22.10.2019 | Svátek má SabinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


CLIMATEGATE: Mysli zeleně - patří indoktrinace do škol?Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 7, poslední: 4.3.2010 19:54, přehled diskusí

globalni oteplovani zabiji!!:
Autor: A. Raidl Datum: 4.3.2010 19:54

A pak, ze je globalni oteplovani neskodne!! Jenze ono zabiji uz i male deti a jejich rodice k tomu:

http://orgo-net.blogspot.com/

Ann a Avatar:
Autor: L. Motl Datum: 4.3.2010 12:33

Moc hezký článek, pane Kremlíku. Cpou se všude a výsledky existují. Určitě nejsem sám, kdo pozoruje děti a dospívající kolem, kterým byly vymydleny mozky. Dokud těm AGW jehovistům někdo pořádně nenakope tam, kam je jim třeba nakopat, tak se budou rozpínat.

Včera dala Ann McElhinney vášnivou řeč o filmu Avatar, http://www.yout ube.com/watch?v=g3xa30onBVU (smažte mezeru v YouTube), což je podle ní neuvěřitelný plevel vytvořený totálním idiotem. Já to tolik neprožíval, protože lidi, kteří jsou schopni vzít tenhle sci-fi film jako důvod k nenávidění kapitalismu a průmyslu v reálném světě, musejí být mentálně omezení tak, že s tím asi kromě eutanázie nic nejde dělat.

Re: Ann a Avatar:
Autor: M. Kosik Datum: 4.3.2010 17:55

Tak jste mne nezklamal pan Motl. Skoda. Nekdy je mlceti zlato.   Fakt se trochu divim, ze absolvent matfyzu a oboru teoreticek fyziky k tomu, nedokaze odlisit mezi dobre vyargumentovanym textem a ideloligicko-demagogickou slataninou.  Pana Kremlika texty patri bohuzel do druhe kategorie. 

Mysli zeleně.:
Autor: V. Kain Datum: 4.3.2010 8:14

Mě se na těch zelených ekologistech nejvíce líbí jak to všechno dělají nezištně. Jak nelétají,nejezdí auty a buřty si ohřívají pod zvětšovacím sklem na slunci.

Inu, Komenský by se divil:
Autor: K. Kužel Datum: 4.3.2010 6:43

Článek p. Kremlíka mne donutil k zamyšlení:

http://karelkuzel.blog.idnes.cz/clanok.asp?cl=126748

Bohuzel, buhuzel ..:
Autor: M. Kosik Datum: 4.3.2010 0:53

... pan Kremlik zase predvadi to same. Nedovzdelany grafoman je opravdu skodlivy.  Navic si jeste dramaticky vymysli. Podle romazane fotografie je pane Kremlikovi tak 35. Mozna ani to ne. Tak 34. ... do skoly zacal chodit tak v roce 1982-3 a at se na mne nezlobi, to se uz mavatka zase az tak moc nevyrabela. Rezim stal za starou belu, ale mavatka? Byl takovy socialni smir bez mavatek.  To asi zna z vypraveni rodicu. Leda, ze by v Nachode nutili deti vyrabet mavatka az do 89.

Uz se tesim, jak prispecha pan Motl a bude pana Kremlika vasnive hajit.  

Re: Bohuzel, buhuzel ..:
Autor: I. Schlägel Datum: 4.3.2010 7:58

V Chebu se mávalo mávátky ještě v r.1989. A jak nadšeně. Davy v ulicích. Tribuny. Svazáci, pionýři, pracovní kolektivy. Transparenty, fangle. Jenom těch alegorických vozů bylo méně. Ale jinak všechno jak má být  :-)