3.6.2023 | Svátek má Tamara


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. M. 3.4.2023 19:35

Sex? Dneska?? Když řádí vyznavačky mí-tú??? To si to každej třikrát rozmyslí.

H. Kotaz 3.4.2023 9:04

POŘÁDNÝ

tancovačky minimálně od jara/Velikonoc až do podzimu/posvícení ( jak za našich mladých let ) a sexu bude mít mládež dost.

2hodinový disco, to nespraví !

P. Sura 2.4.2023 19:36

Často se blbě říká, že : "Vyjímka potvrzuje pravidlo...." Blbě je to proto, protože čím víc vyjímek, tím by mělo být pravidlo potvrzenější. A TO je právě ta pitomost. Nicméně platí, že "Sex je zábava chudých" a to tyhle panem Kurasem popisované trendy heky potvrzují, Takže ač se "bohatí" množí sporadičtěji, "chudí to zvládnou za všechny geometrickou řadou a to ještě nadlouho, dokud ještě bude co jíst ....

K. Vengi 2.4.2023 9:55

Sexualita v dnešní době? Dle genderových politologů a humanitních akademiků (prý málo finančně hodnocených), prý mendíci musí vnímat okolo pěti tuctů pohlaví, nu a pak mendíci mají v sexualitě bordel. Jak se potom mají pářit, když jsou vystaveni pochybnostem o svém pohlaví? Za našeho mládí, to bylo docela jasné, pokud samicím pionýrkám začaly "rašit koule na plicích", sexuální pud u nás samečků začal. Nu nic, on i ten starej katecheta, co jezdil za první republiky každou sobotu do bordeláku a po vykonaném úkonu na taroky s farářem (ten bordelák také prý občas navštívil), panem lékárníkem, panem statkářem a okresním hejtmanem (zlí jazykové, pamětníci, mi to tehdá tvrdili). Možná to byla pomsta, pan katecheta vtloukal Desatero mojí babičce rákosem (neplést si katechetu s farářem).

V. Povolný 2.4.2023 9:27

Řekl bych, že nějaký EUideolog by autorovi článku řekl, že souložit netřeba, protože úbytek obyvatelstva nahradíme migranty. A migranty bude systém přetvářet na euroobčany, kteří nebudou ctít žádné závazky ke státu, ve kterém žijí, ale jedině k bruselské eurovrchnosti. Kýžený stav pak nastane, až tito euroobčané převládnou a nastane faktický zánik národních států, ke kterému ostatně směřujeme. Protože veškeré zlo pochází od národních států a proto teprve jejich likvidací dosáhneme správného stavu.

Myslíte, že je to nesmysl? Ale už v současnosti se v EU dějí věci, které jsou tak pitomé, že ještě před nějakou dobou byly nepředstavitelné. A přesto se dějí. Blbost nezná hranic a euroblbost obzvlášť. Lidem už to začíná docházet. Jenže příliš pomalu.

P. Diviš 2.4.2023 17:28

To, že lidé v EU mají málo dětí, je dáno pohodlností a ne nějakou EUnijní snahou. A já fakt nejsem fanda EU.

V. Povolný 3.4.2023 12:20

Obávám se, že ten problém je daleko hlubší. Založit rodinu a vychovávat novou generaci, to dnes není pokládáno za hodnotu a navíc je to dost drahé. Na hodnotovém žebříčku jsou dnes jiné věci. A s politikou to úzce souvisí. Říkalo se, že rodina je základ státu, a není to tak dávno. Podle euroideologie ale "veškeré zlo pochází od národních států". To ale s rodinou úzce souvisí. Pokud chcete vytvořit euroobčana, který nebude loajální ke státu, ale k vrchnosti v Bruselu, tak musíte rozbít klasické vazby, které byly základem národního státu. A když povolíte adopci dětí homosexuální "rodinou", tak v podstatě likvidujete rodinu v jejím původním významu. To není nějaká nevinná úprava, jak je často předkládáno za doprovodu sladkých řečí. To je zásadní zásah do zažitých a osvědčených schémat a kromě toho je to proti přírodě. Takže ne pohodlnost, ale hlubší záměr.

I. Samson 1.4.2023 22:34

Nuž, pán Kuras Benjamín, vy ste sa tu pustili do zápasu s výdobytkami moderných dejín, ktoré pustili sex z reťaze. Spochyňujete velikánov ako Freuda a (pravda, domnele) Rasputina. O Kataríne, ktorej dali atribút Veľká, ani nehovorím. Darwin by sa za Vašu impertinenciu voči večne zakotveným príbehom mohol len hanbiť.

Rozbíjate dejinnú prirodzenosť ľudských pudov a tvárite sa ako ľavicový revolucionár. Trockij je oproti Vám iba zašumenie dejín.

Asi si nejaké Vámi napísané knihy nakoniec objednám. Už dlho mi ležíte v žalúdku a musím s poľutovaním povedať, že je to príjemna potrava, ktorá len tak nemizne.

J. Jurax 1.4.2023 18:10

Ano.

Jste mlád a tudíž souložíte jako nikdy předtím?

A mimoto nejde o to, v jaké formě máte literaturu - psanou ručně na pergamenu, tištěnou na papíře nebo uloženou jako nuly a jedničky v nějakém elektronickém hejblátku, nýbrž o to, zda ji čtete.

J. Jurax 1.4.2023 18:13

Omyl - tohle patří jako reakce na názor p. Ondrejkoviče 1.4.2023 10:06 :-)

M. Grundmann 1.4.2023 14:47

Mám pocit, že většina lidí nechápe podstatu problému. Tento stav není způsoben nějakým přirozeným vývojem, ale trvalým silným tlakem elit na celou populaci. Jsou to učitelé na školách a státy podporované sdělovací prostředky, kteří vštěpují mladým ženám myšlenky, že jsou utlačované a že mají muži pohrdat. A jsou to soudy, policie a jiné státní instituce, které vynucují nové pořádky silou.

Existují již i skupiny obyvatel, které se vrchnosti nepodřídily a které ji buď svrhly, nebo proti ní trvale bojují. Příkladem je íránská revoluce z roku 1978 nebo odpor mladých muslimů žijících v západní Evropě proti tamější politické moci.

P. Pepax 1.4.2023 16:23

Souhlas, neustálé žvanění o seberealizaci žen je hlavní příčínou.

M. Grundmann 1.4.2023 18:20

Základem lidského společenského uspořádání je už po několik miliónů let organizace života žen muži. Muži vytvářejí společenské struktury, jejichž konečným cílem je kontrola chování žen, jejich rozdělování si mezi muži a tím bránění neustálým válkám mezi muži kvůli ženám. Zdrojem jakéhokoliv společenského uznání a postavení je názor ostatních mužů, ať už se to týká mužů či žen.

Emancipace žen znamená odmítnutí tohoto základního prvku chování lidského druhu. Jakékoliv uskupení může existovat pouze díky existenci mužů, buď uvnitř tohoto uskupení, nebo vnějším uznáním tohoto uskupení a společenského postavení členů či členek tohoto uskupení. Bez mužů společenské postavení žen přestává existovat, protože je objektivně dané pouze pohledem a názorem mužů na danou ženu.

V okamžiku, kdy někdo rozbije základní systém fungování lidského rodu, přestane lidské společenství fungovat, rozpadne se nebo vymře.

P. Diviš 1.4.2023 18:40

Feminismus naruby. :-P

M. Grundmann 1.4.2023 20:04

Máte pravdu. V přírodě asi nic jiného než patriarchát a matriarchát u primátů žijících v tlupách neexistuje.

P. Diviš 1.4.2023 18:39

Blbější příklady už asi nešlo najít. :-P

M. Grundmann 1.4.2023 20:05

Vidíte, a přitom je to asi jediné rozumné vysvětlení těchto dvou událostí.

P. Brich 1.4.2023 11:31

Co se dá dělat. Kopulací mobilních telefonů (např. Samsunga s Xiaomi) člověčí dítě nevznikne. A umělá inteligence napomůže leda tak ke vzniku ještě chytřejšího mobilu.:-(

P. Pepax 1.4.2023 11:13

:-) Mladá generace méně čte aby měla více času na sex.

J. Jurax 1.4.2023 18:04

Bejvávalo. Dnes nečte vůbec, neboť má mobil a sociální sítě.

P. Sura 1.4.2023 11:01

Dneska si mladý už ani neopečou buřta nad ohníčkem. protože je to moc práce a museli by sundat pařáty z mobilu. Jednoduše otevřou ventil plynové bombu, zapálí zahradní gril svých rodičů a je to !! A buřty koupí už nařezané v sámošce.....

P. Diviš 1.4.2023 18:42

Viděl jsem jednu takovou skupinku: Než by zapálili oheň, tak si sedli před auťák s rozsvícenými parkovačkami a pouštěli si muziku z nějakého noťasu.

P. Sura 1.4.2023 10:48

Svět už blbne čím dál víc, protože "na to má". Bohužel všechny tyhle výzkumy a pozorování se týkají jen světa civilizovaného, přičemž by bylo nanejvýš žádoucí aby se přenesly především do světa rozvojového. Jenže ten na to dlouho "mít nebude". Lidi v "rozvinutém" světě jsou čím dál línější a pohodlnější, ale vymýšlejí si na to hory pomůcek k dosažení všeho "hned, sandno a bez námahy !!" Tak proč by se měli trápit s balením protějšků a vymýšlením taktik, jak je k sexu dostat?

D. Ondrejkovič 1.4.2023 10:06

Velký ho(ubeles) milý fosiliáne. Mládež souloží jako nikdy předtím, protože je sex díky internetu mnohem dostupnější, stejně jako spolehlivá antikoncepce. Taky proč si kupovat papírové knížky, když mobil (a v něm čtečku elektronických knih) lze mít všude s sebou. Akorát dnešní mladíci se bojí zodpovědnosti, tak se holt do závazků moc nehrnou. A holky je k tomu díky sociálnímu státu ani moc nepotřebují. Ale ne všechny jsou dost silné na to, aby to všechno zvládly samy, proto je dětí méně. Řekl bych, že tenhle jedovatý flusanec pramenící ze závisti vůči mladým a frustrace z vlastního stáří (včetně impotence) budou číst akorát stejně zapšklí závistiví páprdové.

R. Dubravský 1.4.2023 12:02

Dnešní mladice mají na muže tak vysoké nároky, že je jen málo mužů dokáže splnit. Zkrátka statisticky vychází na jedno království nejvýš tak tři princové.

B. Kuras 1.4.2023 12:49

Jo a ještě taky těm samonasíracím chlapečkům chybí špetka smylu pro humor.

T. Novy 1.4.2023 14:47

Tak těm snowflakes tolik neubližujte.

Jedno tvrdší slovo a stráví dva měsíce u terapeuta.

M. Grundmann 1.4.2023 14:38

To vůbec není pravda. Pouze někteří mladíci souloží mnohem více, než by souložili v minulosti. Většina mladíků má však dnes sexu mnohem méně než jejich vrstevníci v minulosti. Aplikace jako Tinder vedou k masivní polygamii.

T. Novy 1.4.2023 14:44

Jen si tady v klidu hoňte triko, o nadržené třicítky se v pohodě postarají prošedivělí padesátníci, co se na social networks můžou z vysoka vykašlat.

Lepší jeden nový zářez na pažbě než tisíc lajků.

J. Jurax 1.4.2023 18:11

Ano.

Jste mlád a tudíž souložíte jako nikdy předtím?

A mimoto nejde o to, v jaké formě máte literaturu - psanou ručně na pergamenu, tištěnou na papíře nebo uloženou jako nuly a jedničky v nějakém elektronickém hejblátku, nýbrž o to, zda ji čtete. :-)