Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

AYAAN HIRSI ALI: “Špatné svědomí Evropy”, aneb o hře na neporozuměnou

Lídři EU úmyslně odmítají porozumět problémům spojeným s imigrací muslimů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
KK

Základní problém analogie s Židy prchajícími z nacistického Německa je tento:

Současný stav spíš odpovídá hypotetické situaci, kdy by se v Německu nacisté pohádali a začali by se masově vyvražďovat navzájem (ne že by se i ve skutečnosti nevyvražďovali, ale byla to záležitost úzké vrstvy jejich předáků).

Takže by na západ začaly utíkat milióny nacistů. Ti by se navíc nadále k nacismu hlásili a v zemích kam utekli, by kvůli tomu působili četné problémy. Kolik lidí by tenkrát říkalo: "Chudáci nacisti, vždyť jim v jejich zemi hrozí smrt..."

0 0
možnosti
HD

Je čím dál složitější a těžší se ozvat a říct, že král je nahý.

0 0
možnosti
JD

J37a36n 88D50a51v52i68d

17. 3. 2021 11:12

Cenzura bují na webech, jak houby po dešti. Král je sice nahý, ale na ohambí má možná "feigenblatt" (Adam a Eva v Ráji a had), aby nepohršoval morál cenzora. Takový fór na "morál".

Eničtí spoluobčané mastí u ohně mariáš. Mezi hráči sedí Eržiky a Aranky. Forhont najednou zařve na zadáka: "István, nemakal na ten kund, nejde o ten morál, ale karta lepí!".

Asi budu zase OUT, abych mohl se veselit v diskusích, zase změním IP adresu. Nebo si budu muset připnout "feigenblatt" na kušnu.

0 0
možnosti
Foto

A94. 44R86e30n13j90a63s30c19u

16. 3. 2021 21:23

Tak mě Lidovky zablokovaly celkem neviný komentář, kde jsem srovnával šest let na tvrdo za nenávistný příspěvek napsaný ve vzteku vs dva roky na tvrdo za kulturní obohacení nezletilé školačky pozvaným hostem, který sem přeběhl z NSR. Že po třiceti letech zase zažiju takové déja Vu mě ani ve snu nenapadlo. Zažít dvě totality během jednoho života je docela vopruz. Ať žijou sluníčka, asi půjdu najít nějaká mávátka, přeci jen se květen blíží.

0 0
možnosti
Foto

Docela by mne zajímalo, jak vypadá ten blb nebo blbka na Lidovkách, ale tají to.

Nedávno mne na den banoval/a za to, že jsem Meghaniny žvásty prohlásil za ukázku černošských komplexů.

0 0
možnosti
JJŠ

Máme mít (údajně) černé svědomí jako bývalí kolonizátoři.Ptám se,kolik bylo těch kolonizátorských států a kolik států nikdy žádné kolonie nemělo? Právě naopak,celá staletí se nejen naši předci museli bránit výpadům nenávistných islámských hrdlořezů.Mám dojem,že po více než šesti stoletích po Kristu se jeden dle historicky prokázaných pramenů lupič,vrah a pedofil, rozhodl pro své souvěrce kteří boha neměli,vytvořit vlastní náboženství a chtěl se inspirovat z Bible. Jenže nepochopil křesťanské "kdo do tebe kamenem,ty po něm chlebem" ,ale pochopil to, jako jemu a jeho souvěrcům vlastní - kdo tobě chlebem,ty jemu kamenem.Jinými slovy - ber si všechno co ti dají a pak své hostitele zabij.Bůh tě za to ještě odmění v ráji "zástupem pannen".

0 0
možnosti
Foto

Kolonie byly velmi přirozená věc. Pokud někde nejsou technicky, organizačně a vojensky na výši, nelze se divit kolonizaci takového území. Dost často to těm územím i prospělo, viz bývalé britské kolonie, často nejvyspělejší země světa. A i ty méně úspěšné si něco odnesly, třeba soudní a správní systém.

0 0
možnosti
JF

Imigrant je legální - a ten slušně a dle zákona POŽÁDÁ zemi, do které chce..

Nelegální vtrhne jak barbar..

0 0
možnosti
KK

Barbary nebarbarská země vždy střílela už na hranicích.

0 0
možnosti
JV

J26a96n 94V66i91n86t14r

16. 3. 2021 11:35

Od těch, kteří to tady skutečně řídí, o žádné neporozumnění nejde. Oni chtějí zcela záměrně zničit naši civilizaci. Jen lze těžko uhodnout proč.

0 0
možnosti
JS

Není to složité, zjistit proč. Lidí je jak 5r4č3k.

0 0
možnosti
VC

U nás hrají hru na neporozuměnou Piráti, tito lídři páté kolony. Kdo je volí nemůže to myslet s touto zemí poctivě. !!

0 0
možnosti
Foto

Lord Sinclair mne upřímně pobavil. To není zas tak málo v tomto jinak značně nezábavném světě.

0 0
možnosti
JJ

J10u68r40a 25J31u83r56a31x

16. 3. 2021 19:46

Jojo - ale byla flagrantně porušena jeho lidská práva, mezi něž nepopiratelně patří žít v zemi podle vlastní volby a pobírat tam sociální dávky.

Pravda, tehdy nebyly neziskovky beroucí nájezdníky pod svá ochranná křídla a domorodí obyvatelé měli zdravý rozum a neváhali jej použít. Nebyli holt dost civilizovaní a neznajíce nectili základní hodnoty EU.

0 0
možnosti
VP

Tak tohle je nejlepší analýza, kterou jsem na toto téma četl. Nezabývá se jedním projevem problému, ale posuzuje ho jako celek. A v podstatě všechno vysvětluje - skvělé.

0 0
možnosti
JF

Připojuji se, skvělý rozbor. Jen je třeba STÁTNÍKY do vedení Západu, tedy Ameriky a Evropy.. Ale OPRAVDOVÉ STÁTNÍKY..

0 0
možnosti
PK

A proč "politici" zapomínají na nejjednodušší řešení, které se nabízí? Nepomůže jednání po dobrém? Tak se tedy povolají armady a bude se střílet, dokud se proudy špinavců a hrdlořezů neotočí zpět... ;-€

0 0
možnosti
KK

To by se muselo nejdřív střílet do EU-komise a do celé bruselské verbeže. Následně do všech multikulturních neziskovek, do vítačů, a jiných bllbů.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz