16.9.2021 | Svátek má Ludmila


WEB+AKCE: Jízdenka do Bradavic

5.1.2010 12:05

Hogz.cz Hogwarts Online Czech Život v Bradavicích PragoconTOPlistMy, studenti školy čar a kouzel v Bradavicích vás všechny mudly zveme na dny otevřených dveří. Brána našeho hradu budiž vám otevřena 28.1.-31.1.2010 na setkání příznivců fantazy, brýlaté továrny na peníze a všech dalších prapodivností.

Lístek do Bradavického expresu najdete na blogu Hogwarts online linie - www.ho-linie.blog.cz (přesné údaje co, kde, kdy, kde a za kolik). Slibujeme, že vaše paměť bude po návštěvě okamžitě upravena zřícenci ministerstva kouzel odboru pro utajení.

O co vlastně jde? Dva význačné projekty se budou prezentovat na jednom z 14-tém ročníku Pragoconu 2010. Tímto se nesnaží o nic jiného, než nabudit vaší zvědavost a přilákat vás do svých magických sítí.

A které projekty to jsou?

HOCZ.org

Projekt HOCZ.org se snaží napodobit prostředí, o kterém se můžete dočíst v knihách J.K.Rowling Harry Potter a .... Hra je řízena na základě pravidel RPG (role-playing), které je nejdůležitějším bodem celého projektu. Hru řídí vypravěč a sami hráči. Momentálně je HOCZ.org největší textová RPG hra na českém i slovenském internetu. Svět HP v podání HOCZ je daleko za představivostí samotné spisovatelky i vás. Projekt HOCZ má i řadu dalších aktivit, například četné srazy, dětské tábory, larpy a spolupráci na HP programech největších českých conů - FF, FFS a Pragocon, na kterém bude HOCZ hostovat již pátý rok a při té příležitosti i pět let od svého vzniku oslaví. Takže program chystáme určitě bohatý. Určitě nepříjdete o Larp, na který jste všichni zváni, ani o tradiční kouzelnický CS, za který nás všichni máte rádi. Čekají vás přednášky, besedy, promítání. Vše v organizaci správných Pottermaniaků a odborníků.

Život v Bradavicích

Pragocon logoNově se PGC10 na sobotu a neděli zúčastní projekt Život v Bradavicích. Jste velkým fanouškem Harryho Pottera? Chcete chodit do té nejlepší školy učit se kouzelnického umění, ale již jste znuděni neustálým hledáním stále těch samých, a po čase nudných, textových škol? Obětujete svůj volný čas pro prožití svého druhého virtuálního kouzelnického života plného dobrodružství a zážitků? HP Shard je novým připravovaným českým free shardem jedné z nejhranější online RPG hry - Ultimy Online. Narozdíl od ostatních škol nabízíme plné grafické zpracování hry, takže herní možnosti se stávají neomezenými. Namísto pouhého učení budete své vědomosti také aplikovat, ať už na svých spolužácích, když vás třeba naštvou, či hrozícímu nebezpečí ze Zapovězeného lesa. Ve hře se dostanete na všechny známé lokace z knihy. Ochutnáte si máslový ležák v Prasinkách, vyberete si tu nejlepší hůlku na Příčné ulici, zavítáte do Malého Visánku, ale hlavně toho nejvíc prožijete v bradavickém hradě, kde se všechno pro svůj kouzelnický život musíte naučit.

Hromady informací najdete jak mávnutím kouzelného proutku na hlavních stránkách Pragoconu: www.pragocon.eu.

Kristýna Dubnická


Přijďte si popovídat na nový Sarden
Denně několik článků s obrázky, které zde nenajdete. Denně mnohem více možností a zábavy. Denně diskuze s přáteli i oponenty. Denně možnost dám najevo redaktorům a ostatním čtenářům, které texty stojí za to číst... více...

Členství vás nic nestojí, naopak můžete něco získat. Čtěte více...