18.2.2020 | Svátek má GizelaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FILM: Potomci lidíŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 9.1.2007 9:38, přehled diskusí

No nic moc...:
Autor: C Datum: 22.11.2006 16:48

Pomerne dobra "nalehava" atmosfera, ale jinak mi tam par veci nesedelo (proste nezapadaly). Proc ta panika kolem cizincu - proc museli pryc? Proc ta hysterie kolem ditete - proc ho nebylo mozne ukazat oficilanim uradum?

Re: No nic moc...:
Autor: Dave Datum: 22.11.2006 17:48

logiku to moc nemělo.)Např. Co změní jedno dítě? Je to šance, že přijdou na to proč je zrovna ta ženská plodná. Ale co když je to jenom náhoda? Pak to děcko prožije docela osamělý důchod.) Ale šlo hlavně o atmosféru! A ta byla vynikající!

Re: Re: No nic moc...:
Autor: Julie Datum: 11.12.2006 14:00

Většinu odpovědí člověk získá přečtením knihy. Získá ale taky jistotu, že film a kniha si zase až tam moc podobné nejsou.....vlastně jsou to dva podobné příběhy na podobné téma, ale to je tak jediné, co mají opravdu společné...no, nechť každý posoudí sám. Mě osobně se líbil film svou atmosferou a tu opravdu staví výborně R^

Re: No nic moc...:
Autor: Míra. Datum: 9.1.2007 9:38

Tohle je ten typ filmu, kterej Ti nepřinese svojí podstatu až pod nos, je třeba zapojit vlastní cit. Už třeba to, jak autor recenze nepochopil tu věc s penězi. Theo do toho vůbec nešel pro peníze - o ty si řekl, aby se okázale distancoval od bývalého vztahu s Julian. Pár nelogičností a filmařských klišé, co ve filmu jsou, se dá velice lehce zanedbat. Nejde ale považovat za "nesedící" věci ty skutečnosti, které nejsou ve filmu vysvětleny, protože pro podstatu filmu nebyly důležité.