28.5.2022 | Svátek má Vilém


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Lavran 29.8.2007 14:18

dodatek

Spíše jsem měl říci, že recenze je "super spoilerová"!!:-D Dále mi uniká i autorovo spílání na efektní stránku filmu (která je stále nadstandartní). Tento snímek není o akci, ani o snaze vyrazit divákům dech. Kvality tohoto dílu leží v naprosto jiných sférách...

To Martin: HP a Relikvie smrti (množné číslo)

Lavran 29.8.2007 14:08

Dle mého...

Želbohu souhlasím s ostatními. Nejhorším dílem série je paradoxně Ohnivý pohár, který vedle Fénixova řádu působí jako nedonošenec (ať už jde o příšernou kvalitu efektů, neadekvátní a hloupé změny, amatérské akční scény, kostrbaté tempo filmu a neumětelnost režiséra se začleněním skvělé Doylovy hudby do pozadí filmu) a i pro filmového analfabeta to musí být naprosto očividný fakt. Na druhou stranu, recenze poskytuje pouze názor určitého jedince a není ničí povinnost se jejím verdiktem řídit nebo být pohoršen.:-)

P.S. - Martine, nauč se psát takové recenze, kde neprozradíš půlku děje (popřípadě bych doporučoval recenzi označit jako "spoiler") a více se věnuj samotnému dojmu z celku. Kdybych ti z tvé recenze vyškrtal místa, kde jen popisuješ děj, tak by měla sotva poloviční délku.;-)

roddie 29.8.2007 9:38

autor je mimo

Tehnle díl je hned po Vězňovi z Azkabanu nejpovedenější, možná snad úplně nejvíc. První dva díly spíše pro děti a čtvrtý naprosto zmatený a odporný, celkově nevyvedený, následoval tento - Fénixův řád a musím říct, že se mi líbil asi ze všech nejvíc. A to je mi 30  a nejsem nějaký velký fanda HP.

maca89 29.8.2007 9:29

???

No tak podle mě byl tenhle díl nejlepší co natočili, mě se totiž předchozí díly zas tak moc nelíbily, ale po odchodu z kina po tomto dílu, sem to ještě dlouho "rozdejchával":-D

Petr 29.8.2007 8:53

Gramatika

Je vidět, že autor na filmu byl, ovšem, měl si s sebou vzít také učebnici češtiny. Tolik hrubek v jednom textu - při běžné klasifikaci je to koule čili pětka jako hrom. A to má autor štěstí, že se nedávají větší číslice. ;-€

Molir 29.8.2007 7:42

"Predchozi kouzlo"...

... hlavne to Columbovo, se doufam vracet nebude - naopak doufam, ze cim dal tim vic to bude dospelejsi a syrovejsi... a IMO Dolores Umbridge je nejuzasnejsi zaporak v celem Potterovi :-))

PHP 29.8.2007 5:14

Cha chá

Prej pryč je kouzelná atmosféra Columba, Cuarona a Newella. Cha cháá. Hlavně u Columba a Newella, kteří Pottera hrozně zprasili, to sedí :)