26.3.2023 | Svátek má Emanuel


Diskuse k článku

VOLBY: Panoptikum kandidátů prezidentstva českého

Co mne však úplně fascinovalo, že tzv. demokratický kandidát Pavel Fišer, který se neustále odvolává na Václava Havla, jako jeden z prvních svých úkolů ve funkci prezidenta by podal žalobu na bývalého prezidenta Miloše Zemana.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Netolická 10.1.2023 17:11

Pan Vlk nemusí ani nic psát, Babišovec každým coulem. Pane Vlku, na rozdíl od vás, já vidím v Babišovi v politice velké nebezpečí a nejlepší je nedráždit toto nebezpečí tím, že ho budeme volit do nejvyšší funkce ve státě. Vy jistě znáte jeho minulost, jeho neustálé lhaní, manipulace, zaklekávání, vydírání, např. Murín GIBS, složky na každého, např. Štincl, ovládnutí špiček policie a odkládání kauz dluhopisy, reklama na ČH, jistě jste blažený, že jste mohl ze svých daní přispět miliardářovi na linku na toustový chléb, na niž nechal p. Havlíček udělat deset posudku, z nichž jeden každý mohl stát i několik milionů. Jistě jste tak uvědomělý, že se nebojíte, až ANO příště sestaví vládu a p. Babiš si strčí Česko do kapsy. Jako prezident nebude ve střetu zájmů a tak to v ekonomické oblasti půjde hladce. Po vzoru Maďara vyautuje opozici, ovládne cele média a nazdar Čehúni!

J. Černý 10.1.2023 18:23

Vy všemu co píšete o věříte ? Myslíte, že Babiš prosadí třeba cenzuru jakožto dělá Fiala s Rakušanem ? Ona to není pravá cenzura, ona to je jen takové vysvětlování dezinformací podle trestního zákoníku ;-D

Z. Lapil 10.1.2023 19:09

Babis cenzuru nepotřebuje. On coby vlastník cenzura je.

L. Netolická 10.1.2023 20:10

Co si myslíte, že udělal s deníky MF Dnes, Lidovkami a jejich weby? Tam vládne autocenzura. Třeba MF měla vynikající investigativní oddělení a myslíte, že by když ji Babiš politik koupil, šla i po něm a natvrdo? Vždyť všechny kauzy uveřejňovali až na stranách xy, nikdy na titulkách a dělali jakoby se nic nedělo. Tato a i jiná média Babiš zničil a porušuje i náš zákon, že politik jeho kalibru nesmí vlastnit média. Myslíte, že když je vložil do fondu, že se něco změnilo?8-o A tak by to postupně udělal ve všem. A různě - třeba, že by uzákonil a vám namluvil, že poplatky nemusíme ČT a rozhlasu platit a že to bude platit stát. A bylo by hotovo. Lid by jásal a ....

L. Netolická 10.1.2023 21:19

Ještě ohledně "cenzury" Fialy a Rakušana. Tam nejspíš půjde o to, aby takové osoby jako Vrabel nemohli lživě manipulovat lidmi, tahat z nich peníze atd. Jsou nové technologie, kdy je takoví lidé zneužívají, např. lživé řetězové emaily atd a tak je třeba toto zachytit včas, aby se to nerozrostlo do takových rozměrů až by hrozila třeba občanská válka. Ne, Fialovy a Rakušanovy cenzury se opravdu, ale opravdu nebojím.

H. Kotaz 10.1.2023 22:16

Je vám přána, ta Rakušanova cenzura a užijte si jí.

K. Salajka 10.1.2023 23:02

Ale bát byste se měla. Asi nejste dost zralý ročník jako my penzisté, kteří jsme četli Chartu 77 , známe zprávy VONSu) Výboru na obranu nespavedlivě stíhaných, poslouchali svobodné vysílače. Solnohrad je Solnohrad a odstraňování dezinformací je cenzura.