Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: Babišova prohra s rozdílem třídy

Výsledek druhého kola prezidentské volby ukázal, že taktika týmu Andreje Babiše totálně selhala. Ještě po duelu v ČT to vypadalo na těsný výsledek, pak se ale kampaň Babiše úplně rozpadla.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Babiš si zavinil prohru sám. Už dávno před volbami. Nespornými úspěchy se chvástal pořád dokola, až to omrzelo i některé jeho stoupence, neúspěchy házel výhradně na opozici, hlavně na pětikoalici. Zeman mu cíleně nepomohl, jen se mstivě bavil. Jako Slovák je emotivnější, to není špatné, ale když chce vládnout v Česku, musí se přizpůsobit české racionalitě a zchladit se.

0 0
možnosti
FB

Babis zadne uspechy nema, pokud v newspeaku uspech neznamena zadluzit svou uemi tak, ze to uz nikdo nebude moct splatit. Rozdat cizi penize a kousek si ulejt pro sebe dokaze kazdy

0 0
možnosti
KN

Před sto lety se jeden šašek pokoušel neúspěšně převzít moc a všichni z něj měli legraci. Před devadesáti lety se mu to legálně podařilo ve svobodnách volbách. Jak to skončilo všichni víme!!Rv;-€;-€

0 0
možnosti

P87e62t86r 38Č31e88c50h

31. 1. 2023 9:24

"...Andreje Babiše. Toho buď lidé „žerou“ nebo „nenávidí"???

To není prevda, lépe řečeno, není to celá pravda, pane Bartoni. Existuje totiž nemálo lidí, kteří Babiše ani nenávidí, ani nemilují. prostě jej berou takového jakým je. Především si uvědomují že je "bývalým" komunistou a že během svého působení v politice udělal nemálo zásadních chyb, ale také nemálo dobrých věcí. To ovšem zásadně neznamená, že by babiše zrovna milovali či nenáviděli.

0 0
možnosti
KN

Jaké „dobré věci“?8-o

0 0
možnosti
JH

"Panská láska po zajících skáče". ANO bude líp a ono není. Myslet si, že voliči nemají paměť se lháři vrátilo jako famózní výsledek: Jsem skoro nej-líp umístěný. 2. Famózní.! Nazdárek.

A pro Babišovy příznivce: "Nechoď Vašku s pány na led, pán uklouzne a ty si zlámeš nohu". Jóžín.

0 0
možnosti
Foto

Hezky vyjádřeno. To kdysi se utkali v běhu na 100 metrů Regan a Brežněv. Moskevská pravda pak psala: Velký úspěch přesdstavitele socialistického tábora. Doběhl druhý. A představitel tábora imperialismu byl předposlední.

0 0
možnosti
FN

Jediným důvodem Babišovy prohra je Babiš. V ovzduší organizované nenávisti vůči jeho osobě by dosáhl stejného (možná i lepšího) výsledku, i kdyby žádnou kampaň nedělal. Od počátku tvrdím, že bylo chybou, že o prezidentskou funkci, pro kterou nemá předpoklady, vůbec vstupoval. Škoda, že proti Pavlovi nestanul například poslanec Radek Vondráček, rozvážný právník a zkušený politik, milovník hudby a moravských písniček.

0 0
možnosti
LN

"Kdo seje vítr, sklízí bouři." Na Babiše Prolhaného tohle sedí dokonale.

0 0
možnosti
KA

K62r11e21i66d12l 26A38.

31. 1. 2023 6:38

Že i Bartoň má takové sluníčkové představy.

Neznám nikoho, kdo by Babiše žral, jenom lidi, co ho nenávidí. A ti, co ho volili, ho volili jako menší zlo. Ono tu daleko spíše šlo o to, zda tu funkci ovládne miliardář v popředí nebo miliardáři v pozadí. Vzbuzování morální nenávisti vůči Babišovi bylo vypočítané na plebs.

0 0
možnosti
MV

Zeman odchází po sérii úletů s minimální podporou a dosti lidem došlo, že Babiš by byl to samé.

0 0
možnosti
Foto

Po bitvě každý "generál"! Narážím na poslední 2 věty článku... Ale politika se mu jako celek vyplatila. 42 na 140 miliard, jestli se nepletu.

0 0
možnosti
ZL

Podle mě na 108. Ale teď jsem to nekontroloval.

0 0
možnosti
TN

T19o68m58a65s 42N64o22v67y

31. 1. 2023 4:59

Generál je zvyklý disciplíně, proto dodržoval dohodnutou strategii.

Babiš si myslí, že když mu projde všechno v jeho firmě, že mu to projde i u voličů. Proto se nedržel strategie a jednal intuitivně, mluvil spatra bez přípravy, arogantně, agresivně, lhal. Chyba.

0 0
možnosti
RL

To soudruh Pavel s pořádným lhaním teprve začne. ;-D

0 0
možnosti
LN

KOMENTÁŘ: Generál Pavel udělal z kampaně referendum o Babišovi. Předseda hnutí ANO pohřbil své šance hned na začátku

... Předseda hnutí ANO a bývalý premiér Andrej Babiš vsadil hned na začátku na vyostřenou kampaň spojenou s "tradiční mírou" arogance, kterou však voliči odmítli. Proto můžeme hodnotit tuto prezidentskou volbu kromě myšlenkové konfrontace mezi kandidáty jako střet slušnosti reprezentované Pavlem s hulvátstvím, za nímž stojí Babiš. Z prezidentské volby se nakonec stalo referendum o Babišovi. ...

https://www.ctidoma.cz/publicistika/general-pavel-udelal-z-kampane-referendum-o-babisovi-predseda-hnuti-ano-pohrbil-sve

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz