1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

VOLBY: Babiše – do koše!

Jak se ukázalo, rozumných lidí se u voleb sešla větší většina, než bylo lze doufat, a tak zatímco za Babišem teď půjdou z neúspěšných voličů už jen okamurovci a pár marginálních exotů, za Pavlem se seřadí nerudovci, fišerovci, hilšerovci a nejspíš i divišovci, což dá téměř 60 % hlasů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Horáček 18.1.2023 18:33

Jak řekl Milan Pitkin : "Pitomcům já zásadně tykám" ;-D.

J. Novotny 18.1.2023 21:09

Možná myslel kauzy ve Francii (nemovitosti), či Německu (daně a reklama). Že Babiš nemá problém jít na (za) hranu je při jeho stylu podnikání přirozené, jenom se to jaksi nehodí na roli strážce Ústavnosti ČR.

V. Kuhaj 18.1.2023 13:51

Klid, možná budeme národ ještě primitivnější, a hlavou státu se stane komunistický kontrarozvědčík a první dámou podplukovnice, která studovala vojenskou školu v době naší nejtemnější historie.

P. Molík 18.1.2023 13:12

Lidé mají šanci svým hlasem ovlivnit to, co jim může pomoci vymanit se z existenčních problémů, do kterých je přivedla Fialova vláda a tlak bruselského panstva. Pavlův halasně proklamovaný jakýsi "Řád a pořádek" nepomůže čestným lidem, pomůže jen nepřátelům demokracie a dalším podobným gaunerům, kteří se snaží vykostit poslední zbytky české státnosti v prospěch Bruselu a dalších nepřátel evropské civilizace. Pavel je loutkou destruktivních sil a quislingovských kolaborantů ve službách Bruselu. Řády a pořádky v historii prosazovali lidé s totalitními manýry, lidé bezohlední a primitivního ducha. Proto není dobré volit Pavla.

P. Vychodil 18.1.2023 13:22

ale jak toto natlouct do hlav pražských kavárníků ?

Mám jednu ideu, sankce...představ si, že odřízneme prahajzly od energií, potravin...myslíš, že vyběhnou si koupit kalašnikov a zaútočit na vidláky ?...no, jen jsem se zasnil...

V. Kuhaj 18.1.2023 14:25

No, tohle manipulativní ovlivňování voličů, že úspěšní volí toho a toho, zatímco neúspěšní toho druhého, začíná dostávat grády. Takže k již dříve uváděnému, že Babiše volili hlavně lidi se spíše nižším vzděláním, nově přibyli vězni a obyvatelé Chanova, se kterými proběhly rozhovory v TV. Pak taky lidi pod exekucemi. Co přijde příště? Informace, že v těch věznicích ho volili hlavně pachatelé násilných trestných činů?!

P. Vychodil 18.1.2023 14:36

co alternativa, či opozice, nepochopila, je skutečnost, že se musí bojovat stjeným způsobem proti protivníkovi...snaží se argumenty, na které nikdo neslyší...dokud nevytáhnou stejné zbraně, surové, pak vyhrají...nebo si snad někdo myslí, že láska zvítězí ?

P. Vychodil 18.1.2023 14:48

kulhaji, moje iq je 145, několikrát měřeno...tak se s tím

nějak vypořádej...

V. Kuhaj 18.1.2023 14:54

No tak jestli lžete i sám sobě, tak vám pomoci fakt není. Ano, věřím, že vždycky, když jste si měřil IQ, tak vám vyšlo 145. Pokaždé. Je mi to fakt líto.:-/

M. Rohovský 18.1.2023 11:35

Vážený pane Dřevojánku Váš článek značně nahlodal moje přesvědčení se po prvním kole voleb vykašlat i na to druhé. Ne že by mi po jeho přečtení přestalo být úplně jedno který bolševik bude zhlížet z fotek na zdech školních tříd či místností jiných veřejných budov, ale jako postaršího punkera se mi možnost instalace A.Babiše na hrad začala poměrně líbit. No řekněte, která země je natolik multikulturalistická a inkluzivní že má prezidenta, který neumí její jazyk. Dále bych se těšil na lkaní a štkaní té spousty dobrých lidí, kteří nikdy neopomenou urazit ty, co mají názor. Co se týká úspěšnosti/neúspěšnosti vlád, ministrů či premiérů, dá se o nich vyhledat dost údajů ve zcela otevřených zdrojích. Třeba takový vývoj státního dluhu, ale třeba také vývoj jednotkových cen u infrastrukturních staveb. Pokud se na ně někdo podívá, o mnohých Vašich tvrzeních bude nejspíše značně pochybovat. O tom kolik dotací neproplatil eurosajuz za kterého ministra financí, lze také dohledat jednoduše, i to, co se s nimi poté dělo. Voliče T. Okamury ze mne neuděláte, ale marginálního exota možná ano. V dokonalé neúctě, M.Rohovský

M. Rohovský 18.1.2023 11:37

Pardon, mělo být "jiný názor".

M. Koutný 18.1.2023 13:21

On vadí jakýkoli :-/

K. Křivan 18.1.2023 11:32

Špion a politručka na Hradě. V KSČ nebyla ani Marta Gottwaldová. Manželka generála Pavla studovala na propagandistku a politruka. První dáma s rudou knížkou.

J. Kindl 18.1.2023 11:41

Pane Křivane vy trpíte bájným lhaním. Jak mohla Eva Pavlová být politrukem, když v letech 1986 až 1990 studovala Vysokou vojenskou pedagogickou školu v Bratislavě.;-D;-D;-D

J. Rybník 18.1.2023 11:54

Pane Kindle, zbytečně si nabíháte na vlastní vidle:-):

https://cs.wikipedia.org/wiki/Vojensk%C3%A1_politick%C3%A1_akademie_Klementa_Gottwalda

J. Rybník 18.1.2023 12:14

Od titulu RSDr. ji tedy uchránil jen převrat, neboť po "absolutoriu" má Mgr. Tedy info, že studovala politruckou školu je pravda.

P. Molík 18.1.2023 13:15

RSDr. je biľakovsko-kremelský kolaborační akademický titul.

V. Kuhaj 18.1.2023 14:36

Pamatuji si tu zkratku pod tím posměšným názvem, který jí lidi dali: "Rozhodnutím strany doktor.".

J. Kindl 18.1.2023 11:42

Pane Křivane ve kterém roce byl Pavel špionem. Když to tak tvrdíte určitě to víte.

K. Filip 18.1.2023 12:20

Kindl je známy dezolát t.j. dezinformátor.

M. Šejna 18.1.2023 12:22

Ptá se lhář Kindl, který tu včera tvrdil, že Babiš se stal důverníkem StB už ve svých 16 letech. ;-O

A. Galba 18.1.2023 11:07

Největší tragédie je, že hodnotový politik Fiala nám ve finále předkládá osobu gen. Pavla , místo toho aby s předstihem představil někoho kdo již není zatížen minulostí. Tato chyba pak vede k negativní volbě, která ale není jednoduchá. Pan Babiš - řadový komunista - ambiciózní - pracující v PZO - určitě by se v minulém režimu neztratil. Pan Pavel - komunista, předseda ZO KSČ- oslavující komunisty ve svých životopisech - ambiciózní - bez jakýchkoliv morálních zábran - skvělá kariéra komunistického rozvědčíka.

Současnost - můžeme si položit otázku: Co je míň horší ? Mohli by jsme najít desítky hledisek a pro proti každému.

Ať už dopadně volba jakkoliv, myslím že nic zásadního se nestane, pouze to bude prohra lidí, kteří zvonili klíči v roce 1989.

V. Mokrý 18.1.2023 11:09

R^

[>-]

!

J. Kindl 18.1.2023 11:20

Pan Pavel byl ve straně 4 roky a Babiš 9 let a 7 let agent StB. To, že byl Pavel předsedou ZO KSČ nic neznamená. Takový předseda měl jednu pravomoc svolávat schůze KSČ a řídit je. Na veřejných sítí je z archivu vše co je k jeho osobě známé.Tam si můžete dočíst jak byl komunisty hodnocen. Já jsem to pro vás opsal. "Má základní stranické vzdělání, kde dosáhl velmi dobrého hodnocení. Na jednání členských schůzí a na besedách stranické skupiny je však málo aktivní... Těžko se však podřizuje nepopulárním věcem, což má mnohdy špatný dopad na jeho kolektiv podřízených,“ stojí kromě dalšího ve stranickém posudku"

Z. Krumlovský 18.1.2023 11:30

Vy si smad děláte legraci. Předseda ZO KSČ byl jen tak nějaký obyčejný nýmand? Postavte se před zrcadlo dejte si pár facek.

Podle toho jak vypadá vaše fotka, je li Vaše, už by jste měl něco pamatovat, ale podle toho co jste napsal už asi podléháte stařecké doplňte si.

J. Kindl 18.1.2023 11:35

Byl protože já tu dobu pamatuji. Pokud si myslíte že byl něco víc, tak si nafackujte vy. Pavel byl přesedou zvolen ve škole. Můžete si to dohledat v archivu, který je na sociálních sítí, jako jsem to udělal já. Stejnou volbou to probíhalo i v zaměstnání.

J. Novak 18.1.2023 12:01

A?

Byl predseda ZO KSC.

P. Vychodil 18.1.2023 13:30

hele ty demente...předsedou ZO byl jmenován komunistický dement...kterého se mimochodem, štítila ostatní partaj (která byla většinově antikomunistická)...taky něco pamatuji...

a že byl zvolen už na škole ? to musel být hnusák proradný bolševický...taky něco pamatuji...

P. Vychodil 18.1.2023 13:35

ksindle, pamatuješ tak velký kulový...

Asi jsi byl hrdým PS VB...

o osudech občanů rozhodovala ZO, ovšem ještě více uliční organizace a dokonce domovní důvěrník...

nevím, kolik ti je let, ale asi trpíš jistou demencí...

R. Langer 18.1.2023 11:41

Soudruh Pavel, soudruh. A dřív ho asi vzít nemohli. ;-D