Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VOLBY: And the winner is… Mr. Petr Pavel!

Pavla čeká ukončování války na Ukrajině a řešení míru v Evropě. Je to jistě práce především pro vojenské experty a diplomaty ze zemí vlivnějších, než je naše, ale bez té naší se to neobejde. A tu bude reprezentovat jistě také prezident.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FH

abych pravdu řekl,první kroky tohodle bývalého špiona ve mě vyvolávají velké obavy.Ještě není ve funkci a je to dva dny po jeho zvolení , už dokázal naštvat Čínu , už si dokázal zajet k vrchnímu špionovi na BIS a tam se po špionsku domlouvat/o čem asi???/ ,notabene zase plánovat cestu na korupcí prolezlou a diktátorskouUK .

Po zakopávání příkopů mezi tábory v Česku ani vidu ani slechu.Naopak.

Chová se přesně jako voják a špion.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz