25.1.2022 | Svátek má Miloš


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
xy 23.3.2009 16:29

Klíč k Cevru

je Íčko.

Jirka 23.3.2009 16:06

Už aby to bylo

Už aby se socani konečně rozhádali tak, že skončí tam, kam patří - v zapomnění.

Jsou to polovzdělaní idioti, kteří s planoucím zrakem škodí všem (v levé pracce srp, v pravé kladivo).

walda 23.3.2009 19:13

Re: Už aby to bylo

Chyběl jen výstřel z Aurory, jinak vše bylo velmi dokonalé.Soudruzi hold nezapomněli na plánované hospodářství.Čest jejich práci.

Walda.

xxxKubeš 23.3.2009 16:02

ČSSD

má jediný program: negace všeho, co přichází odjinud. Paroubek je mezi nulami pochopitelně úspěšný, jako většina tlučhubů, úrovně Goebelse však zdaleka nedosahuje.

Ryba 23.3.2009 15:43

Proč ty starosti?

Žádná partaj v Čehách nevisí na předsedovi. I Topolánek mohl nahradit Klause, ačkoliv se údajně mělo jednat o dutý topol..ČSSD má lidi na výměnu  pro všechny posty a ČSSD s Paroubkem i bez něj bude  pořád stejná. Současný stav je zřejmě výslednicí strachu z přeběhlictví, protože nadháněčí jsou  stle ještě v terénu. Ono řídit partaj, jejíž poslanci se dají podplatit, je asi nepříjemné.

Hanuman 23.3.2009 15:31

Demokratický centralizmus

Pane Josefe, v tom případě by při každém sjezdu strany měli přistoupit i k operacím mozků, protože by museli zbavit všechny kandidáty svobodné vůle. Protože co lidí, tolik názorů.

Přece ve straně nemůže vládnout jen názor jeden a to Paroubkův! Zase takový odborník na vše není, snaží se být jen dobrý manipulátor. Všude ve světě poslanec i když je zvolen za tu kterou stranu, prosazuje názor svůj, pokud je přesvědčen,. že je správný a ne demagii určenou jedním člověkem a jeho nohsledy.

Josef 23.3.2009 13:53

Demokraticky Centralismus.

Autore, nepouzivejte terminy, kterym nerozumite !! Demokraticky centralismus znamena, ze se politicka strana na svem vyrocnim sjezdu demokraticky dohodne na linii, kteru bude strana zastavat v nasledujicim obdobi. Jednou odsouhlaseno a schvaleno, strana tuto linii adoptuje a zadny disputat ci protest jiz neni povolen .... Tady by se meli poucit hlavne Zeleni. Je videt, jaci to jsou diletanti. V jednote je sila !!

milan007 23.3.2009 14:35

Re: Demokraticky Centralismus.

Na Vás se to školení na VUML ale podepsalo :-D

PUDr. Potácel 23.3.2009 11:50

sjezdy

Pěkné bylo vystoupení (Švejka) Jandáka, který zjistil před volbou, že je na funkci místopředsedy ještě (služebně) mlád. Vlček objevil, že nemá podporu krajů. A Hulínský si uvědomil, že stranická práce v Praze je to, co vlastně chce.   To zjistili až na sjezdu !

Bývalý nádražák, nyní investor a advokát Gross sdělil, že je také mlád a do politiky se vrátí.

O dluhu ČSSD se skoro nemluvilo.

A ještě se tam objevil zlomyslný starý ještěr......

Ach jo, je to bída.... Podobně vypadal sjezd ODS

janoryna 23.3.2009 11:23

naprosto souhlasím,

sjezdu ODs se disciplinou nevyrovnají. holt ten paroubek je měkejš...

Jirka 23.3.2009 10:45

Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

prokázali sebereflexi, dali na vědomí, že na severu Čech není něco v pořádku, ono mafiánské sepětí ČSSD a ODS. To sjezd ODS po volebním výprasku neprojevil ani tu nejmenší sebereflexi, podle toho to taky dopadá, marasmus politiky roste a prorůstá do soudnictví a státního zastupitelství..

pra 23.3.2009 11:05

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Tak jsem potkal jednoho známého, který podniká. Řekl mi, že se dal socanům. Ptám se ho proč? Odpověděl: Socani vyhrajou volby a budeˇ"škvára" jen pro ty ,co jsou u nich. Těm přiblblým voličům, co nás volili, občas dáme nějakou almužnu, ale jinak budou platit jako mourovatí.

JanaB 23.3.2009 11:37

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Taky znám už jednoho takového. Dal se k nim už před lety, než vyhráli volby do sněmovny. Dokonce uvažoval o tom, že bude kandidovat do voleb, ale jaksi mu chyběl ten milion, který by musel zaplatit jako "dar" do partajní kasy, aby se dostal na volitelné místo na kandidátce. Tak se na to vykašlal, ale nakonec i tak získal díky svým novým "přátelům" dobře placené místo na ministerstvu.

fg 23.3.2009 18:30

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

to nic není. můj šéf byl v ODS. Ted když krajský volby vyhrála ČSSD, tak si dal týden na rozmyšlenou. Vystoupil z ODS a ted je clenem ČSSD. To máme frajera :-D

Jarka 23.3.2009 16:06

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Vážený pane Jirko, ČSSD má výhodu, že se rozoduje sama za sebe vlastně za Paroubka, ale vládní ODS, má ještě 2 koaliční strany, kterým musí v zájmu zachování vlády neustále ustupovat. Zelení, kteří by se mohli scházet ve výtahu mají neustálé požadavky, jejichž nesplnění spojují s odchodem z koalice. je to nevyzrálá strana, která se ještě hledá, ale má smůlu, že je hned ve vládě a tam uplatňuje nesplnitelné. Všechny ekologické organizace

údajně v zájmu lidstva mu vlastně ztrpčují život - zákazy staveb obchvatů - jaderné elektrárny - zlepšení splavnosti řek, pro zachování různých žouželí ztrpčují život lidem.

KDU ČSL- aférou Čunek velice zkomplikovali život vládě. V jiném státě by politik s podomným podezřením odstoupil a už by byl mimo politiku. Tím, že podmiňovali jeho

setrvání ve vládě udělali sobě i jemu medvědí službu.

ODS tedy nemohla plnit svůj volební program, když chtěla zachovat vládu a tak dopadne každá vláda, která bude složena z koalicních stran. To samé zažil už Klaus jako předseda vlády  když byl v koalici s ODA a KDU ČSL. vláda se mu vymstila,protože všechny neúspěchy, spojené s ústupky koalici byly později hiozeny na jeho hlavu a dodnes se to s ním nese. Kalvoda který měl na starosti legislativu neprosadil zákony, které by byly zabránily mnohým nepravostem v restitucích a tunelování podniků.

Jiřík 23.3.2009 10:04

Upozornění

Vstupujete do diskuse Modrými fanatiky a blbci.Jejich "demokratické krédo-"Vláda ODS,nebo konec světa".Po jejich vládnutí jen rozvrat ekonomiky podávaný medii jako vynikající výsledky,zkorumpované soudnictví,nefunkční policie.Není větších diletantů v dějinách tohoto státu.Blbové obhajující neobhajitelné v této diskusi jsou jejich voličskou základnou.Taková uřvaná spodina vzešlá ze Sládkových republikánů.Hezký den.

Ada 23.3.2009 10:13

Tak kdo tě nevolil, Jiříku...

Už sis to zjistil..?? ;-D

Forstmeister 23.3.2009 10:15

Re: Upozornění

Jiříku, jak definuješ "Modré fanatiky a blbce" z hlediska ekonomiky? Komunální výkřiky nejsou argumentem, jsi keynesiáncem či monetaristou? Piješ pivo? Pokud ano, v hospodě ho platíš? Můj názor.

drak 23.3.2009 10:27

Re: Upozornění

Milý Jiří, soudě dle Vaší neschopnosti oddělit konec věty vyjádřený tečkou a začátek další věty vyjádřený velkým písmenem mezerou svědčí o tom, že psaní na psacím stroji, potažmo na klávesnici počítače je pro Vás něco, v čem ani trochu nevynikáte. Těžko tedy budeme mít co do činění s někým kvalitně vzdělaným, či alespoň hodně sečtělým. Absence argumentů a přítomnost urážek skupiny lidí svědčí spíše o tom, že uřvanou spodinou jste Vy.

Budete asi jedním z těch, koho zrušení závratně vysokých poplatků ve výši 30,- Kč velice oslovilo. Že kvůli tomu hloupému rozdávání aspirinů umře někdo zcela zbytečně na rakovinu je Vám jedno? Co když tu rakovinu dostanete Vy, nebo někdo Vám blízký? Ujišťuji, Vás že jedno Vám to nebude, ale už se s tím v ten okamžik nebude dát nic dělat.

Toužíte-li si přitakávat a souhlasně pobroukávat, se sobě podobnými, obraťte se laskavě na nějakou diskusi v deníku Právo, tam asi spíše najdete spřízněné duše, zde působíte podobně, jako když opilý výtržník proklouzne na představení v Národním divadle, tedy trapně a otravně.

Budete-li se ohánět jakousi demokratickou většinou a volbami a pod., tak mějte na paměti, že Adolfa Hitlera také vynesly k moci svobodné volby, ale on už si pak snadno dokázal zařídit, že ty další se konaly až dlouho po jeho porážce, zkrátka ne vše, co vzejde z demokratických a svobodných voleb je dobré. Vždy musíme sledovat co se děje kolem nás a přemýšlet o tom. Jenže přemýšlení j cosi, čeho Vy nejste schopen, Vy umíte jen urážet vše, co nezapadá do Vašeho rudo-černého vnímání světa. Je mi Vás líto ale něco s tím udělat můžete jen a pouze Vy a jen a pouze tehdy, budete-li chtít začít používat vlastní mozek, ne ten, co Vám tam nasadili, když jste šel kolem Lidového domu.

Bugy 23.3.2009 12:10

Re: Gratuluji

Gratuluji Draku, lépe to Jiříkovi napsat už snad ani nešlo. Jen mě mrzí, že Jiřík stejně nepochopí co jsi mu chtěl říci, neboť takový hlupák vůbec  neví, že nic neví.

Fiter 23.3.2009 10:33

Re: Upozornění

Když jsme blbci,tak proč sem lezež?Piš si ty svoje stupidní příspěvky tam,kde ti budou tleskat.

Dvacet roků je příliš krátká doba na to aby se ten hůj, který jste roznesli po celé republice uklidil.

Každý kdo se podívá na voliče ČSSD tak je hned jasné jaký to jsou úžasně chytří a pracovití lidé.Já osobně jich několik ze svého okolí znám a můžu bez přehánění říci,že větší pijavice se jen tak nevidí.Jenom se stačí podívat na ty,co jsou proti radaru a hned je jasné co se těm hlupákům honí v palici.Takže závěrem,budujte si s Paroubkem lepší zítřky,ale ne za naše peníze.

Hanuman 23.3.2009 15:35

Re: Upozornění

Vážený pane Jiříku, zde by to měla být svobodná výměna názorů, ne hon na čarodějnice, zůstaňte soudným a když řeknete svůj názor, nepovažujte ty, co mají názor jiný za tupce.

Prostě někdo má rád holky, jiný vdolky, někdo má rád Topolánka, někoho uchvacuje Paroubek, někdo raději Dolly Bastr. nechte lidem svobodu alespoň tady. Dík.

Jara 23.3.2009 9:48

ČSSD moderní stranou je

Stejně moderní, jako Chávezova strana ve Venezuele.

Ada 23.3.2009 10:12

Jen jí chybí Chávezova ropa...

Takže na dluh, ostatně jako vždycky...

Cricket 23.3.2009 9:13

Sranda

Vždycky se najde nějaký socanský schulin, který hned poukáže že v ODS je to stejné, ne-li horší. Vážení socanští schulini, článek byl o ČSSD ;-(

čtenářka 23.3.2009 9:21

Re: Sranda

Proč se divíte? Poslouchal jste projevy na oranžovém slezu? 95% bylo kydání špíny na ODS a vládu. Zbztek výkřiky o sociálním státu, který zavedou hned, jak se dostanou do Strakovky. A ani půl slova, kde na to vezmou. Teda pardon, zdaní všechny víc a bohaté nejvíc.

Forstmeister 23.3.2009 9:56

Re: Sranda

V neděli večer si slavící sociální demokraté odsedli od mého stolu v hospodě, že nebudou prý poslouchat a reagovat na mé otázky a sociální heretismus. Zeptal jsem se jich: 1. Co je to za volbu, když není alternativa (usurpace moci) 2. Uznáváte Marxovo "c+v+m"? 3. Pokud bod "2" uznáváte, kde naplníte velkohubé sliby, když "m" je menší, než co ČSSD slibuje? 4. Kde na to brát? Odpověděli mi ve smyslu "ať platí bohatí" (progresivita pokuty za úspěch racia), tak jsem se jich zeptal, co dělají, když se jim v útrobách usídlí tasemnice. Prý budou brát léky, aby jí zapudili. Po dotazu, zdali je to v intencích socdem, bránit symbiontovi v přežívání, mne označili za demagoga a odsedli si. Tak nevím, zdali mám bojovat vůči invazi parazitárních symbiontů, či mám zkoumat doutnající údy voliču ČSSD. Prý mají hořet, takže, abych svůj barák vybavil hasickou stříkačkou. Odsednutí hospodští sociálisté i při mariáši nakukují do mého "šuplíku", jak se herně "pakuji". Co dodat. Můj názor. 

čtenářka 23.3.2009 10:41

Re: Sranda

Máte pravdu, tito lidé nemají vlastní názor, jsou schopni jen opakovat to, co zaznělo z Lidového domu, popřípadě donekonečna opakovat nějaký nesmysl, co si přečetli v diskuzi. Ale co by jste po nich mohl více chtít. Myšlenku v hlavě nad oranžovou šálou nenajdeš, natož nějaký program. Jak se takový !smysluplný! program tvoří přidávám o reakci níže.

čtenářka 23.3.2009 10:45

Re: Sranda

PÁTEČNÍ GLOSY 20.03.2009

Miroslava Macka

Od čtenářky glos paní M. jsem dostal následující text:

Víte jak se zakládá populistická strana a její program ?

Nejprve si odhlasujeme, že jsme proti všemu, co se nám nelíbí.( Oskar Wilde ). Pokud je tento 1. bod splněn, můžeme začít hromadit na jednu hromadu věci, které se nám v životě nelíbí.

čtenářka 23.3.2009 10:47

Re: Sranda

Nelíbí se nám např. moc práce, nedostatek peněz, bohatí lidé, platit za dopravu, za doktora, v obchodě.Nelíbí se nám poslouchat šéfy, učitele.

Nelíbí se nám nájemné, živit své děti,chodit do práce vůbec.

No a už to bude. Ted se udělá z toho všeho program obyčejnou negací.

Když naší stranu zvolíte slibujeme Vám :