19.5.2022 | Svátek má Ivo


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vašek 23.3.2009 22:15

Re: Analogie

to snad ví každý, že to byl náš velký Adi.

walda 23.3.2009 19:13

Re: Už aby to bylo

Chyběl jen výstřel z Aurory, jinak vše bylo velmi dokonalé.Soudruzi hold nezapomněli na plánované hospodářství.Čest jejich práci.

Walda.

fg 23.3.2009 18:30

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

to nic není. můj šéf byl v ODS. Ted když krajský volby vyhrála ČSSD, tak si dal týden na rozmyšlenou. Vystoupil z ODS a ted je clenem ČSSD. To máme frajera :-D

mu1 23.3.2009 17:50

Re: Sranda

Prosím Jarko o doplnění slibů pana Martínka, hejtmana, v oblasti bytů:všem lidemdůstojné bydlení, levné státní nové byty, družstevní stavebnictví s podílem státu, opravy za státní peníze panelových domu, opravy za státní peníze i ostatních domů nepanelových, dovybavení sídlišt kult. stavbami, aby lidé neutíkali mimo sídliště, zmíněnou deregulaci nájemného na únosnoun míru, upřednostnit kolektivní vlastnictví, lidé co si koupili bytyudělali hloupost........- myslím, že to byl projev Martana Martínka

xy 23.3.2009 16:29

Klíč k Cevru

je Íčko.

Jarka 23.3.2009 16:06

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Vážený pane Jirko, ČSSD má výhodu, že se rozoduje sama za sebe vlastně za Paroubka, ale vládní ODS, má ještě 2 koaliční strany, kterým musí v zájmu zachování vlády neustále ustupovat. Zelení, kteří by se mohli scházet ve výtahu mají neustálé požadavky, jejichž nesplnění spojují s odchodem z koalice. je to nevyzrálá strana, která se ještě hledá, ale má smůlu, že je hned ve vládě a tam uplatňuje nesplnitelné. Všechny ekologické organizace

údajně v zájmu lidstva mu vlastně ztrpčují život - zákazy staveb obchvatů - jaderné elektrárny - zlepšení splavnosti řek, pro zachování různých žouželí ztrpčují život lidem.

KDU ČSL- aférou Čunek velice zkomplikovali život vládě. V jiném státě by politik s podomným podezřením odstoupil a už by byl mimo politiku. Tím, že podmiňovali jeho

setrvání ve vládě udělali sobě i jemu medvědí službu.

ODS tedy nemohla plnit svůj volební program, když chtěla zachovat vládu a tak dopadne každá vláda, která bude složena z koalicních stran. To samé zažil už Klaus jako předseda vlády  když byl v koalici s ODA a KDU ČSL. vláda se mu vymstila,protože všechny neúspěchy, spojené s ústupky koalici byly později hiozeny na jeho hlavu a dodnes se to s ním nese. Kalvoda který měl na starosti legislativu neprosadil zákony, které by byly zabránily mnohým nepravostem v restitucích a tunelování podniků.

Jirka 23.3.2009 16:06

Už aby to bylo

Už aby se socani konečně rozhádali tak, že skončí tam, kam patří - v zapomnění.

Jsou to polovzdělaní idioti, kteří s planoucím zrakem škodí všem (v levé pracce srp, v pravé kladivo).

xxxKubeš 23.3.2009 16:02

ČSSD

má jediný program: negace všeho, co přichází odjinud. Paroubek je mezi nulami pochopitelně úspěšný, jako většina tlučhubů, úrovně Goebelse však zdaleka nedosahuje.

Jarka 23.3.2009 15:49

Re: Sranda

  9). stálé jaro s příjemným počasím spojené se stále kvetoucími stromy :-D:-D

10)  poloprázdné plovárny celé léto

11)  v případě hezkého počasí placené celodenní volno

Prosím o zaslání vítězné straně, aby bylo zařazeno do předvolebního programu, je to stejně reálné jako ostatní sliby ČSSD

Ryba 23.3.2009 15:43

Proč ty starosti?

Žádná partaj v Čehách nevisí na předsedovi. I Topolánek mohl nahradit Klause, ačkoliv se údajně mělo jednat o dutý topol..ČSSD má lidi na výměnu  pro všechny posty a ČSSD s Paroubkem i bez něj bude  pořád stejná. Současný stav je zřejmě výslednicí strachu z přeběhlictví, protože nadháněčí jsou  stle ještě v terénu. Ono řídit partaj, jejíž poslanci se dají podplatit, je asi nepříjemné.

Hanuman 23.3.2009 15:35

Re: Upozornění

Vážený pane Jiříku, zde by to měla být svobodná výměna názorů, ne hon na čarodějnice, zůstaňte soudným a když řeknete svůj názor, nepovažujte ty, co mají názor jiný za tupce.

Prostě někdo má rád holky, jiný vdolky, někdo má rád Topolánka, někoho uchvacuje Paroubek, někdo raději Dolly Bastr. nechte lidem svobodu alespoň tady. Dík.

Hanuman 23.3.2009 15:31

Demokratický centralizmus

Pane Josefe, v tom případě by při každém sjezdu strany měli přistoupit i k operacím mozků, protože by museli zbavit všechny kandidáty svobodné vůle. Protože co lidí, tolik názorů.

Přece ve straně nemůže vládnout jen názor jeden a to Paroubkův! Zase takový odborník na vše není, snaží se být jen dobrý manipulátor. Všude ve světě poslanec i když je zvolen za tu kterou stranu, prosazuje názor svůj, pokud je přesvědčen,. že je správný a ne demagii určenou jedním člověkem a jeho nohsledy.

milan007 23.3.2009 14:35

Re: Demokraticky Centralismus.

Na Vás se to školení na VUML ale podepsalo :-D

Josef 23.3.2009 13:53

Demokraticky Centralismus.

Autore, nepouzivejte terminy, kterym nerozumite !! Demokraticky centralismus znamena, ze se politicka strana na svem vyrocnim sjezdu demokraticky dohodne na linii, kteru bude strana zastavat v nasledujicim obdobi. Jednou odsouhlaseno a schvaleno, strana tuto linii adoptuje a zadny disputat ci protest jiz neni povolen .... Tady by se meli poucit hlavne Zeleni. Je videt, jaci to jsou diletanti. V jednote je sila !!

Pavell 23.3.2009 13:29

Re: Sranda

Děkuji za požitek při čtení, milí správče lesů. ;-D

Pamětník 2 23.3.2009 12:45

Re: Sranda

Bohužel jsem se při žádném sjezdu ani jedné strany nesetkal s tím,aby se vzájemně chválili.To je ta kulturní vyspělost politiků a pochopitelně jak jinak i jejich ctitelů.Však se všude chlubíme,jaký jsme kulturní národ,Bohužel jen v té jedné naší vyvolené straně.Zbytek je pouhý odpad bez nároku na nějaký názor.Tak nějak to fungovalo do roku 1989.Jakákoliv diskuse je zbytečná,navzdory výroku T.G.Masaryka:"Demokracie je diskuse."Mimochodem,jste čtenářka,či čtenář?

Pamětník 2 23.3.2009 12:33

Re: Já vím, čí chleba atd.

A brání Vám v tom někdo?;-)

Pamětník 2 23.3.2009 12:26

Re: Sranda

Demokracie je diskuse.To vymyslel T.G.Masaryk.Nesuďte lidi podle sebe.:-/

Bugy 23.3.2009 12:10

Re: Gratuluji

Gratuluji Draku, lépe to Jiříkovi napsat už snad ani nešlo. Jen mě mrzí, že Jiřík stejně nepochopí co jsi mu chtěl říci, neboť takový hlupák vůbec  neví, že nic neví.

PUDr. Potácel 23.3.2009 11:50

sjezdy

Pěkné bylo vystoupení (Švejka) Jandáka, který zjistil před volbou, že je na funkci místopředsedy ještě (služebně) mlád. Vlček objevil, že nemá podporu krajů. A Hulínský si uvědomil, že stranická práce v Praze je to, co vlastně chce.   To zjistili až na sjezdu !

Bývalý nádražák, nyní investor a advokát Gross sdělil, že je také mlád a do politiky se vrátí.

O dluhu ČSSD se skoro nemluvilo.

A ještě se tam objevil zlomyslný starý ještěr......

Ach jo, je to bída.... Podobně vypadal sjezd ODS

JanaB 23.3.2009 11:37

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Taky znám už jednoho takového. Dal se k nim už před lety, než vyhráli volby do sněmovny. Dokonce uvažoval o tom, že bude kandidovat do voleb, ale jaksi mu chyběl ten milion, který by musel zaplatit jako "dar" do partajní kasy, aby se dostal na volitelné místo na kandidátce. Tak se na to vykašlal, ale nakonec i tak získal díky svým novým "přátelům" dobře placené místo na ministerstvu.

janoryna 23.3.2009 11:23

naprosto souhlasím,

sjezdu ODs se disciplinou nevyrovnají. holt ten paroubek je měkejš...

JanaB 23.3.2009 11:16

Re: osobnosti

Hele, hafusaku, ten váš Rath taky zvládá 2 ženy, X dětí, hejtmanství, posrancování a ještě vlastní firmu.

pra 23.3.2009 11:05

Re: Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

Tak jsem potkal jednoho známého, který podniká. Řekl mi, že se dal socanům. Ptám se ho proč? Odpověděl: Socani vyhrajou volby a budeˇ"škvára" jen pro ty ,co jsou u nich. Těm přiblblým voličům, co nás volili, občas dáme nějakou almužnu, ale jinak budou platit jako mourovatí.

čtenářka 23.3.2009 10:49

Re: Sranda

6.Regulované nájemné na velmi nízké ceně

7:Vysoké porodné a přídavky na děti

8.Vysoké podpory v nezaměstnanosti

No,není to nic těžkého jak vidíte, ale populistické strany jsou na svůj program velice, ale velice pyšné.

Jiné (nepolitické) texty Miroslava Macka zveřejňuje http://macek.blog.idnes.cz

Václav 23.3.2009 10:49

Re: Těžká prohra Parobkovy totalitní skupinky

Ten kdo se boji se nema z ceho probudit. Muse se jen prestat bat.

čtenářka 23.3.2009 10:48

Re: Sranda

1.Zkrácení pracovní doby,hodně placeného volna

2.Prosperita a vysoké mzdy

3.Zdaníme bohaté

4.Dotované jízdné,zdravotnictví zdarma

5.Nový zákoník práce,který posílí práva pracujících

čtenářka 23.3.2009 10:47

Re: Sranda

Nelíbí se nám např. moc práce, nedostatek peněz, bohatí lidé, platit za dopravu, za doktora, v obchodě.Nelíbí se nám poslouchat šéfy, učitele.

Nelíbí se nám nájemné, živit své děti,chodit do práce vůbec.

No a už to bude. Ted se udělá z toho všeho program obyčejnou negací.

Když naší stranu zvolíte slibujeme Vám :

čtenářka 23.3.2009 10:45

Re: Sranda

PÁTEČNÍ GLOSY 20.03.2009

Miroslava Macka

Od čtenářky glos paní M. jsem dostal následující text:

Víte jak se zakládá populistická strana a její program ?

Nejprve si odhlasujeme, že jsme proti všemu, co se nám nelíbí.( Oskar Wilde ). Pokud je tento 1. bod splněn, můžeme začít hromadit na jednu hromadu věci, které se nám v životě nelíbí.

Jirka 23.3.2009 10:45

Delegáti sjezdu nezvolením Vaňhové

prokázali sebereflexi, dali na vědomí, že na severu Čech není něco v pořádku, ono mafiánské sepětí ČSSD a ODS. To sjezd ODS po volebním výprasku neprojevil ani tu nejmenší sebereflexi, podle toho to taky dopadá, marasmus politiky roste a prorůstá do soudnictví a státního zastupitelství..