3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

ROZHOVOR: S Milošem mě spojil havlistický režim

Vy jste to zjemnil, řekl jste „tak trochu“. Já ho považuji za Marťana absolutně. V každém případě je prezidentování vážná odbornost, o tom nemůže být sebemenších pochyb. To není jen tak nějaké sezení na Hradě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Prokop 22.1.2018 9:29

Co je to za výraz-havlistický režim?

že má Zeman demenci, to víme, sám to pronesl. Tito oba sociopati se podobají na sebe čím dále více. Urážet mrtvého, kterého nebyl schopen ve světě ani doma překonat, mu leží v žaludku. Kdy napíšete pane profesore, sběrači chilských per další, myslím už třicátou knížku?

F. Houžňák 22.1.2018 9:32

Nejlepší bude, Prokop, když napíšeš

nějakou knížku sám. Tu ti budou lidi rvát z ruky, a ty můžeš říkat "Když mi budou zboží rvát z ruky, nepustím". Co dělají matrace?

P. Zinga 22.1.2018 9:47

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

Havlistický režim je havlistický režim. Co je na tom k nepochopení?

Š. Hašek 22.1.2018 11:19

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

Ten termím sedí. Plně. Nalejme si čistého vína, po těch letech.

Bylo to období, kdy president byl 71% služebního času po nemocnicích/umělém spánku a "vládli/našeptávali/rozprostírali sítě - americká ministryně zahraničí a "lidsko tvářoví komunisté" z Charty.

Též taky ten Tibet!!!!!

Zkráceno.

P. Zinga 22.1.2018 10:01

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

Pane Prokope, urážet živého je povoleno?

S. Donát 22.1.2018 11:01

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

Nejde ani tak o to mrtvý / živý. Ale Václav Klaus, narozdíl od Václava Havla, nebyl dosud svatořečen. Tedy se zřejmě urážet může.

P. Lenc 22.1.2018 10:52

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

Opravdu mně utěšuje vaše jedinečná nedementnost.Jak vy to jenom děláte?

S. Netzer 22.1.2018 11:11

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

:-))))

U autora tohoto kouzelného neologismu je demence už v pokročilém stadiu.

M. Moravcová 22.1.2018 14:09

Re: Co je to za výraz-havlistický režim?

nepolitická politika, vláda vyvolených elit

J. Fridrich 22.1.2018 9:16

Mart'an Klaus praví " Vyžaduje to mít nějaké

Mart'an Klaus praví " Vyžaduje to mít nějaké znalosti a zkušenosti na straně jedné, na straně druhé mít jasné názorové zakotvení." Dle něj je tedy Zeman " zakotvený ". Co pravil o amnestiích to víme - a ejhle vykoukl mu z toho vrah a celoživotní zločinec Kajínek.. Kancléř Minář bud' prověrku dostane a bude kancléř, nebo ji nedostane a nebude kancléř, pravil Zeman..

A dalo by se v těch pevných " názorových zakotveních " dále úspěšně pokračovat, že, pane Klausi...

Š. Hašek 22.1.2018 11:21

Re: Mart'an Klaus praví " Vyžaduje to mít nějaké

Mám nejasný dojem, že pojem "marťan" nyní dost oživil jeden akademik jménem Drahoš.

M. Prokop 22.1.2018 8:41

Je-li Drahoš jediná cesta jak se zbavit Zemana,

nezbývá, než ji využít.

Protože jeho "bačování" bylo špatné a vyhlídky jsou na ještě horší.

D. Stirský 22.1.2018 8:02

No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

že lavičky Václava Klause po světě nejsou. Mám doma Havlovu knížku Letní přemítání, kde - nepletu-li se - píše o své představě Česka za cca 20 let. Vydal ji hned po listopadu. A píše, že prezidentem by mohl být nějaký starší, vzdělaný pán - možná je tam i slůvko profesor, teď nevím, musel bych se podívat. Našel jsem to, google je všemocný, Havel píše toto: "V čele státu bude nějaký šedovlasý moudrý profesor s šarmem Richarda von Weizsäckera."

M. Prokop 22.1.2018 8:42

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

To je moc dobře, že nejsou. Za Klause mluví jeho převážně úspěšná práce, za Havla alespoň ty lavičky.

M. Valenta 22.1.2018 11:16

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Já sám si občas na tu Havlovu lavičku ve dvoraně Dopravní fakulty v Pardubicích po cestě z oběda sednu a není to pod tou lipkou vůbec špatné. Nebojte se vyzkoušejte to až na nějakou narazíte. Ovšem chápu, letiště Václava Klause by bylo lepší a co teprve busta v Bílém domě, či Klausova ulice v nějakém světovém městě, tak snad příště.

S. Donát 22.1.2018 11:40

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Ten Havel byl ale kabrňák. Musel být, když se na jeho lavičce tak prima sedí :)

M. Valenta 22.1.2018 14:41

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Docela laciné nemyslíte?

S. Donát 22.1.2018 14:43

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Přizpůsobil jsem se vámi nastavené úrovni.

P. Zinga 22.1.2018 9:49

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Ale Klaus mluví o veřejně pronesených slovech.

P. Zinga 22.1.2018 9:56

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

Přirovnávat Drahoše k Weizsäckerovi je troufalé, až urážející. Než byl Weizsäcker presidentem, měl za sebou úspěšnou politickou kariéru včetně starostování Západnímu Berlínu. To jste dovolil skutečně moc, pravděpodobně z neznalosti.

M. Moravcová 22.1.2018 14:12

Re: No, myslím, že zakopaný pes bude v tom,

abyste se z těch havlových laviček nepocikal. Natřený sud s prknem za 800 tisíc, no, nezplaťte to ovčani.

D. Polanský 22.1.2018 7:30

Topolánek vyděsil kdekoho

Už jenom tím, že byl tak drzý, že kandidoval.

Jinak si myslím, že ODS se potřebuje ještě doprofilovat, především se zbavit prázdného intelektualismu a nabubřelých frází. Jenom nevím, zda pan Fiala je ten správný, aby tomu napomohl. Ale to bych nechal na členech ODS.

P. Zinga 22.1.2018 10:03

Re: Topolánek vyděsil kdekoho

Ano, mně vlastně vyděsili všichni kandidáti.

V. Lunák 22.1.2018 1:30

Zděšení

Z odpovědí plyne, že VK bude v letech, které mu zbývají, ještě mnohokrát zděšen, a to je pozitivní zpráva.

M. Jandáková 22.1.2018 2:20

Re: Zděšení

infantilni poteseni

J. Mrázek 22.1.2018 6:53

On zděšen, jenže celá země odepsána...

Ale tohle Vy nepochopíte.

M. Moravcová 22.1.2018 14:13

Re: Zděšení

on si to ale dokáže zdůvodnit. Vy jen nenávidíte.

V. Lunák 22.1.2018 16:03

Re: Zděšení

Koho? VK? Vždyť je irelevantní, ten již slouží jen pro pobavení.

M. Moravcová 22.1.2018 17:19

Re: Zděšení

ano, blbcům se to tak může jevit

L. Němec 22.1.2018 0:49

To je komik

Tak správně pane Prokope ( alias Jakle ), nebudu říkat, že je Vendy blbý, protože není, ale komický, směšný a nedůvěryhodný. Tvrdí něco, co je absolutně nemožno dokázat. Nemá svědky, pouze svoje přání. Idealizuje si minulost . Jako příklad - jeho večerní šplechty a la Neruda o již v roce 68 naprosto nepodložené probíhající diskuse s Emanem Zemanem na Václaváku narážejí na neméně podložené tvrzení z mé strany - v té době jsem na Václavském náměstí bydlel, chodil s kamarády a kamarádkami na všechny diskuse Václavácké a v okolí a nikdy, podotýkám přísežně nikdy se tam nic podobného nestalo. Tečka.