12.5.2024 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Blížíme se totalitě

Václav Havel zavedl demokracii jako vzdušný zámek. Neopřel se o tradice první republiky, ty byly dokonce jaksi zavrženy jako nacionalistické a „my přece musíme do Evropy“, být tedy kosmopolitní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Khail 21.11.2017 19:17

Re: Bože můj konzervativec.

Máte určitě pravdu, kdo ukradl auto před týdnem je zákonitě horší než ten, kdo ho ukradl včera. Tak je to správné a tak to musí být!!!

M. Valenta 21.11.2017 13:46

Re: Bože můj konzervativec.

Už za mě odpověděl pan Schwarz.

D. Polanský 21.11.2017 7:31

Konzervativní strana

má teoreticky vše jasné, až na to, že její praktické působení za teorii silně pokulhává. Volím konzervativce pravidelně, jenomže letos hledám jejich volební lístek, a kde nic tu nic. Ani nekandidovali, tak jsem dal hlas Realistů. Takže jakpak dál? Nepoučovat jiné, ale makat na sobě.

T. Hraj 21.11.2017 9:29

Re: Konzervativní strana

Vždy se dají dělat věci lépe. Ale obávám se, že pravicovým stranám by ani nejpoctivější práce a nejlepší komunikace s voliči nepomohla. Po pravicové ideologii prostě není veliká poptávka.

Snad se to změní a snad před tím nebude tato země muset nejdřív padnout na hubu.

Volil jsem též Realisty a to i s vědomím, že pan Robejšek ani pan Tomský, jsouce spíše akademiky, by jako politici neobstáli.

M. Šejna 21.11.2017 7:14

ze kterého data je ten rozhovor?

Babiš vedl státní finance coby ministr financí od ledna 2014. Takže netuším, kde se v rozhovoru bere toto tvrzení pana Podrackého:

"jestli Babiš povede úspěšně státní finance, tak to můžeme být jen rádi. Ale na to si počkáme, je těžko dneska předvídat."

P. Klíma 21.11.2017 7:04

Moudrý pán. Děkuji za rozhovor.

V. Němec 21.11.2017 7:12

Re: Moudrý pán. Děkuji za rozhovor.

Moudrý pán?

O. Uživatel 21.11.2017 7:59

Uživatel požádal o vymazání