8.6.2024 | Svátek má Medard


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
sago 9.7.2007 7:23

Re: Re: Můj názor

kde berete tu jistotu, že by to Amíci udělali, vždy platilo a platí : košile bližší kabátu - jsme malá nezajímavá země a kvůli nám nikdo do konfliktu nepůjde a kdo si naivně myslí,že ano tak je vykastrovaný býk

Joska 9.7.2007 8:00

Re: Re: Re: Můj názor

Máte pravdu,že nikdy není úplná jistota.Ale předem něco zpochybňovat?Podívejte se kolik je v NATO států stejně "nezajímavých"jak uvádíte.Jsou tam též všichni vykastovaní býci?

Lubomír 9.7.2007 8:58

Re: Re: Můj názor

Také jsem pamětník zachvatčiků a vím, jak vypadá v praxi kultura z ruských stepí.Nikdy více!!!

Saša 9.7.2007 9:09

Tentokrát táhneme za jeden provaz, pane Vileto.

Jen připomínám, že i minijednotka US Army na našem území je obranou před vojenským vzetím v ochranu nejen ze směru východního, ale i ze směru západního či jižního. Proto také hlavně EUgenossen a všelicí eurohujeři jsou proti tomu radaru.

joska 9.7.2007 6:57

Re: Můj názor

Jak by se Vám líbilo,kdyby USA požádaly NATO o umístění raket na našem území?Myslíte,že NATO má puvoár k takovému rozhodnutí?Je logické,že nejprv požádaly země,kterých se to úzce dotýká a po jejich eventuálním souhlasu lze jednat s NATO.

jirka.s. 9.7.2007 11:45

Re: Můj názor

To máš asi tak,pane Rovene! Jsem sice členem bytového družstva, ale nechápu proč bych měl svolávat členskou schůzi, když si budu chtít dát na balkon květiny, které dělají tak trochu nepořádek! Pravděpodobně raději slezu o patro níž a zeptám se souseda pode mnou!

Lope 9.7.2007 20:55

Re: Můj názor

  Rusové, američani nebo číňani.Jakej je v tom rozdíl? Máme dost místa i ochoty pro  všechny.

Cedr 9.7.2007 0:19

Souhlas