17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vladimír 2.4.2008 15:00

Re: Užitečných idiotů plný web

Dobrá, nebudeme se zavrtávat. Jdu do toho s vámi, vážený pane A. Natrhneme pr..l jak těm Američanům, tak Rusům. Urrrrrá !!!!!! Ukážeme jim, že se nikoho nebojíme, my jsme Češi, kdo je víc? Jsme velmoc, která nemá zapotřebí se někam zavrtávat. Takhle si to, pane A. představujete? Protože jinak jsem nepochopil vaše řeči o zavrtání, pletení se do velmocenských hrátek atd.atd. Uvědomujete si, že tohle není hokejové utkání? A jak byste si představoval to nepletení se?

A. 2.4.2008 18:13

Re: Re: Užitečných idiotů plný web

Je to tak těžké k pochopení? Prostě nelézt nikomu do pozadí a starat se především sami o sebe. Dokáží to i menší státy a národy. Hnedle za plotem např, Rakousko. Pro jistotu znova a pomalu: nelézt nikomu do zadku naznamená nikomu týž natrhávat. Prostě se chovat jako normální, vychovaní a nezamindrákovaní lidé 

Harry 2.4.2008 15:30

Re: Užitečných idiotů plný web

"Za nekryté dolary nikdo nechce dobrovolně ropu prodávat."  Prosim, prosim, ja bysem mel o ty nekryte dolace opravdu zajem. Muzete mi jich par poslat? Na zacatek staci 2-6 metraku. Dekuji

A. 2.4.2008 19:53

Re: Re: Užitečných idiotů plný web

Mám jich, bohužel na kontě pěknou hromadu. Za tu dobu už mají méně než poloviční cenu. Pokud je chcete za původní cenu, můžete jich mít i těch 6 metráků.;-P

Gonzales 2.4.2008 15:56

2011 je moc pozde

2011 je moc pozde. Neco se semele už příští rok ;-D;-D

jirka.s. 2.4.2008 16:55

Re: 2011 je moc pozde

No, jo, já už mám  vedle u cukráře zamluvený ten vozík co na něm vozil na čerstvý vzduch svého chromého zlého dědečka! ;-D

patrik 2.4.2008 17:21

Re: Užitečných idiotů plný web

Moje řeč pane a to nejsem rentiér. Za vším je třeba hledat prachy.

Jak je to s ekonomikou USA tušíme, a jejich kroky, nedávno minulé, nám taky daly jasně najevo, oč běží.

Jejich přiopilý texasan je skvělou loutkou k prosazení ekonomických zájmu a my se jen můžeme modlit, aby to "loupení" udrželo únosnou mez.

V podstatě stejné důvody se motají kolem scény Čína vs Tibet. Proč asi? Žeby zase peníze?

Josef 2.4.2008 14:08

Proc nechces radar?

 Protoze jsi bolsevik.

Pája45 2.4.2008 16:21

Re: Proc nechces radar?

To je argument jako kráva, to nemohlo napadnout malého vola, že "josefe"

JE 2.4.2008 13:17

Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

a pak bude vejrat jak vyoraná myš. (Už teď tak občas vejrá.)

Roman 2.4.2008 13:45

Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

Neznáte ještě nějakou podobnou příhodu?

milan007 2.4.2008 13:51

Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

Jak zlý Američen utlouká svou útočnou plynovou maskou, roztomilého iránského teroristu. Ta by Vám nestačila ??

Roman 2.4.2008 13:57

Re: Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

Skoro jak ze života....

ps 2.4.2008 14:33

Re: Re: Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

spíš z divokých snů Lubomíra Zaorálka.

Roman 2.4.2008 14:47

Re: Re: Re: Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

Třeba se jednalo pouze o špatnou aplikaci lidských práv.

Nalim 2.4.2008 17:55

Re: Re: Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

VVPlně souhlasím!

Eva D. 2.4.2008 16:29

Re: Zaorálek bude čekat, až teda ti Íranci budou mít jak ty rakety, tak ty atomovky

Vejrá tak pořád, a co je ještě horší  h .bu přitom nezavře! ;-O

Karla 2.4.2008 13:14

Pane Zaorálku,

jediným důvodem proč zde nechcete radar, je oprávněná obava, že už zde na své hrudi nebudete mačkat sovětské (ruské) vojáky. Na závěr jste mohl ještě ocitovat něco z marx-leninova učení. Na to jak vím máte dostatečnou průpravu. Za věčný mír proletáři všech zemí spojte se.

Malý Aston 2.4.2008 13:09

Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Jen si představte,že by vládl Paroubek,Filip a nějaký přestupitel.Předseda vlády Paroubek,ministr zahraničních věcí soudruh Zaorálek,ministr obrany soudruh Filip s průkazem rozvědčíka proti NATO,ministr školství Grebeníček a ministr zdravotnictví Rath,ministr kultury tlustý Jandák a tak dále a dále.To by byla sestava.To by i Fico záviděl.Zaorálka je pro naši zemičku škoda.Měl již dávno dělat ministra zahraničí v Bruselu.:-D

Karla 2.4.2008 13:16

Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

uvědomujete si, že v této zemi je to reálná hrozba?

Malý Aston 2.4.2008 13:22

Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Tato reálná hrozba trvá ale s postupem mladé generace voličů bude stále menší a menší.Normální postkomunistická kocovina,kdy starší vzpomínají na svá budovatelská léta,když měli čím uspokojovat sousedky  a mladí kteří se narodili již v demokracii ještě nemohou volit.Těch 41 let vlády komoušů je pořád znát,zejména u příznivců všech komoušů v ČSSD i KSČM.:-D

Kylchap 2.4.2008 13:24

Re: Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Takže s postupem doby budou mladí pod modrou vlajkou a  písní na rtech manifestačně volit ODS.

Roman 2.4.2008 13:42

Re: Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Vaše teorie má háček. Vyrůstá tady generace mladých kteří mají o tzv. kapitalismu docela mizerné minění a naopak na komunistické řečičky jsou chytlavý. Stejná, nebo podobná mentalita generace  ve 30 až 40. letech, kteří potom zvolili komanče. To co uvádíte by mělo sedět na generaci, která má kolem 40 a méně.

Roman 2.4.2008 13:37

Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Dnes v noci jsem kvůli této hrozbě blbě spal.

jirka.s. 2.4.2008 17:49

Re: Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Je to znát, ale tobě už nepomůže ani dostatek spánku, dokonce ani když si před tím dáš litránek šláftruňku! ;-)

Pája45 2.4.2008 13:45

Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Nemusím mít ani velkou představivost, milý "Malý Astone", abych ve tvém modrém duchu zde vyjmenoval část ministrů a ministryň Tupolánkovy vlády. To by jme se zasmáli.

Štváč 2.4.2008 13:47

Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Ano, komouši.

Pája45 2.4.2008 14:33

Re: Re: Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Opět jsi jen dokázal "štváči" na co tvůj rozum stačí a přezdívka podporuje. Nadávky, nálepky, demagogie. Kdo má jiný názor ně tvůj "modrý vůdce" (tebe jsem vynechal, ty názory nemáš), tak to je určitě komoš  ..... atd. Přesto je mi tě líto.

milan007 2.4.2008 13:50

Re: Až dnes mnoho občanů pochopilo,jaké štěstí že nevládne Paroubek!

Ježíš marjá Astone, nestrašte člověče .

Vladimír 2.4.2008 13:03

Žvásty

Nejdřív jsem článek p. Lubomíra Zaorálka přešel naprosto bez povšimnutí, teprve kolega v práci mne svým vstupem do diskuse vyprovokoval, abych si ho přečetl. A dobře jsem udělal. Po dvojím přečtení této snůšky žvástů jsem pochopil, že Lubomír Zaorálek se nikdy nezmění, že přestože Rus z 20. stol. byl jiný než Rus z 21. stol., p. Zaorálek zůstává ve všech stoletích stejný. Vyplodit spoustu nicneříkajích frází typu: "Potřebujeme novou bezpečnostní strategii v NATO. Urychleně potřebujeme novou bezpečnostní situaci v EU. Potřebujeme nově stanovit, které hrozby jsou dnes nejvážnější a na co musíme soustředit svou energii a prostředky....... " to jsou fráze jako vystřižené z referátů a projevů jakešovsko-husákovské generace . A pane Zaorálku, máte pravdu v tom, že " je třeba nově stanovit , které hrozby jsou dnes nejzávažnější" -  největší hrozbou je zlý americký Rambo, utloukající svojí útočnou plynovou maskou toho hodného a prohlédnuvšího Ivana 21. století, případně hodného Iráčana či Afghánce. Na tom se s Kremlem určitě shodnete. A čelit tomu může jen stará dobrá Varšavská smlouva.