3.6.2023 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

RADAR: Mnoho povyku pro nic

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
promirul 3.9.2009 10:30

Bla Bla

Takovou hromadu blábolů jsem již dlouho nečetl.Pardon,není to pravda,za bolševika bylo těch blábolů také dost a tyhle dnešní jsou určitě od stejných autorů.

stitch 2.9.2009 23:40

Re: Amerikanofilové,

Děkuji že doporučujete hezky sestříhanou komunistickou propagandu -5 minut mi stačilo.

Spirit 2.9.2009 23:33

Amerikanofilové,

včetně Astona - pusťte si ČT2 - TEĎ!

brána 2.9.2009 22:38

Re: Radar je projekt

Kdepak to je můj denní sen. Když nemohu usnout tak sčítám úspěchy protikomunistického odboje po vítěztví sametové revoluce.  Radar mne při tom ani nenapadne.

ajta 2.9.2009 21:54

Re: Radar je projekt

Teda jako vtip výborné.To vymýšlíš když nemůžeš spát?

Pamětník 2 2.9.2009 20:39

Re: Debaty o radaru

Pane Marate,pamatujete snad dobu,kdy jsme se bránili?Vždy jsme se chtěli bránit,bohužel ti "nejvěrnější "přátelé nás vždycky obětovali.Proto jsme vždy byli v otroctví.To se netýká jen Ludvy a ostatních,které označujete za rozené otroky.Ono by spíš sedělo to,že každý stát má takovou vládu,jakou si zaslouží.A když si ji nezaslouží,on si nás svět zase nějak rozdělí,nebo na nás zapomene a obětuje jako vždy v dějinách.Ono to heslo :O nás bez nás,stále platí.To nemusíme být ani rozenými otroky,či být pokakaní.A bude to platit i kdyby tu stálo 10 radarů.

brána 2.9.2009 18:27

Re: Zmařené sny

Také se obavám se stále více poklesu, či úpadku české hrůzy z komunismu v jakékoliv -obvzláště putinskobamovské - podobě.

brána 2.9.2009 18:20

Radar je projekt

statečných v boji proti hydře ruského komunismu. Nedělejme z toho operetku a volme top.

hafusak2 2.9.2009 17:40

No a když se budou v Moskvě dále šprajcovat

proti radaru, tak jim NATO "humanitárně" vybombarduje Karlovy Vary. A bude po ftákách.

RZ 2.9.2009 15:53

Re: Brdským komoušům bych měli dát

A Vy, troubo , dostanete ruský obojek.

Pasáček koz ve Vermontu 2.9.2009 15:32

Zmařené sny

Prezident USA Mr. Obama, zhypnotizován tím padouchem Putinem, váhá se stavbou radaru v Čechách. Tím ničí nesmírné úsilí pokrokových českých politiků, nesmiřitelných bojovníků za bezpečnost České republiky a štěstí jejího lidu. Jestliže Američané odmítnou radarovou základnu v Čechách postavit, pak musí paní Parkanové, pánům Topolánkovi, Knížepánu, Klvaňovi i jiným statečným, vyplatit bolestné jako náhradu za jejich surově zmařené sny. Česká republika by pak měla za trest přerušit s USA diplomatické styky a vyhlásit jim embargo. A paní Parkanová by mohla v televizi občas zpívat ‘Sbohem Radare, sbohem’.

Pamětník 2 2.9.2009 15:02

Re: Brdským komoušům bych měli dát

Ale oni měli opravdu slíbené peníze bez ohledu na výstavbu radaru.Tak proč ona zmínka o obecní škole a chytrouši vzdělaném?

Larus ridibundus 2.9.2009 15:00

No jo, ale

Když ten radar v Brdech nebude, nebudou mít o Brdy zájem ani Ufouni.

Lítací talíře tam nepřiletí. Proč taky lítat k nějakým zaostalým domorodcům.

No jo, ale kde teď  Jyrka  sežene ty  Marťany  co s nima chce vládnout???

Ludva 2.9.2009 14:55

Re: Debaty o radaru

No aspoň nelezu nikomu do zadku, jako třeba Vy.

miroslavb 2.9.2009 14:53

Re: Brdským komoušům bych měli dát

pokud vim, rotny topolanek vystudoval vysokou skolu. samozrejme, ze predtim navstevoval i obecnou skolu, podobne jako ty, chytrousi vzdelany!

Karel Růžička 2.9.2009 13:41

Žvanění, opisky z radia Jerevan, neerudované,

od hlavy, po patu.Nelámejte si vážení hlavu nad tím pro koho sódruh Olšer pracuje. Pro Moskvu.

janslav 2.9.2009 13:35

Dobrý den,

nevím a dost dobře nechápu o čem zde mudrujete. Radar bude, protože každy raketový systém potřebuje informace a tzto informace mu dá radar. Otázkou je zda jsou američani tak naivní a umístí radar, čož je velmi důležitá součást obranného systému do ČR. Umístit jeden bod obranného systému, který má chránit euroatlantickou civilizaci, tak takový bod umístit do země, která ještě dvacet let od revoluce leze do pr... asiatům (ruský velvyslanec řekl jasně, že nejsou evropané, ale asiaté neboť většina RF leží v Asii), je dle mne velmi nebezpečný kousek a neodpovědný hazard politiků civilizovaných zemí vůči svým voličům. Češi lezou do prd...každému, kdo je u moci, viz. perfektní a do posledních dnů války fungující zbrojní průmysl na území protektorátu, k tomu není co dodat.

Marat 2.9.2009 13:04

Re: Debaty o radaru

Hlupáku Ludvo a to si myslíte, že v případě války se ten prostor České republiky válce vyhne? Že některá strana bude respektovat čekou pokakanost a neochotu se bránít? Za český pronárod ať krvácí jiní, jen českému pronárodu se nesmí nic stát. Zasloužíte a to plně zasloužíte žít v otroctví. Jste otroky rozenými.

Marat 2.9.2009 12:58

Re: ČESKÁ MALOST V PRAXI!

První úder by si zasloužil sám vita. Nikoliv pro nebezpečnost, ale proto že je komouš a prosovětčík i když SSSR už formálně neexistuje.

Jsem rád, že ten radar v ČR nebude. Škoda každého penny pro Český národ a ten pochybný stát.

gerontusinza 2.9.2009 12:29

ano neboť naděje umírá poslední....... Re: a pointa?

a blbců tady máme dost..... proto jim ani USA nechce dát zelenou kartu.....;-D

gerontusinza 2.9.2009 12:28

Vy jste asi nepochopil že brdský region jste financoval vy a já......Re: Skandální odhalení!

takže pokud mu je budeme chtít dát tak je dostane...... a je lépe si nehrát s ohníčkem když na to nemáte ani fištron ani vzdělání........ ale že ten Vondra je ale kus poctivého chlapa co?;-D

gerontusinza 2.9.2009 12:24

jste trouba Re: Zpochybňování US radaru

putin se spojil s kmenovám náčelníkem tety Obamy a teĎ jej řídí na dálku...... vy jste čtenář? to jsou většinou inteligentní lidé, ovšem vy jste jen takový obyčejný vůl (ani neobyčejný ne...);-D

Katr 2.9.2009 12:22

Olšere radar se odpískal hned po tom, co Vlasta zazpívala

Obama na něj nemá prašule a Rusko potřebuje k tomu, aby alespoň jednu válku vyhrál doopravdy.

gerontusinza 2.9.2009 12:22

Díky za řadu "objevných" fakt

ten entuzianismus mě byl hned podezželý.... a hlavně že lidé do toho nemají co mluvit ne´boť oni si to berou na zodpovědnost....... inu je to tak kdy lhář a pitomec mluví o odpovědnosti....... jen by mě ještě zajímalo stanmovisko knížete.... nebo že by nevěděl to co ví pan Olšer?;-D pak ovšem bych mudoporučil sundání všech bildbordů po celé republice a to že osobně, aby se u toho trochu zapotil a uprostřed "práce" neusnul ;-)....

astor 2.9.2009 12:05

Re: ČESKÁ MALOST V PRAXI!

Tady je:1.Jánský vršek

2.Hybernská ulice

3.Politických vězňů

4.Karlovo náměstí

Omlouvám se za neúplný seznam,neboť skutečně neznám sídlo současného kolaborantského projektu konzervativního pana Kalouska.Není to Schwarzenberský palác..?

čtenář 2.9.2009 11:54

Zpochybňování US radaru

v Brdech je výsledkem ruského vlivu na Obamu, kterému v této věci sekunduje zřejmě zcela neschopná Clintonová (viz ten slavný "reset" zahraniční politiky v Moskvě, kdy se i k údivu samotných Rusáků objevilo slovo "peregruzka" místo "perezagruzka"). Není divu, že Rusáci  v něm vidí hejla a tlačí na něj. S naší částí Evropy mají totiž jiné plány, než nějakej americkej radar.

vita 2.9.2009 11:35

Re: ČESKÁ MALOST V PRAXI!

CO u nás by si zasloužilo první úder? Jsem opravdu zvědav...

Pochybující 2.9.2009 11:33

Víc než V turecku

Bohužel už to tak vypadá: víc než v Turecku. Jedině Vlastička Radarová zpívala z lásky.

astor 2.9.2009 11:29

Skandální odhalení!

Skutečně jsem nepochopil,co pan autor chtěl říci.Že státní správa je prolezlá korupcí víc než v Turecku?Že výhodný kšeftík s radarem nám vezmou Rusové?Že brdský region přijde o slíbené prachy?Nejvíce ovšem (v podtextu skryté)zarážející poselství,že za protiradarovými náladami nestojí ruská FSB,jak teď věrohodně,jako vždy,ostatně,sdělila BISka,ale diletantské vedení proradarové kampaně...Ve skutečnosti to bylo tak,že tu kampaň PRO radar financovali Rusové a pečlivě vybírali hlavní protagonisty celé té frašky.Vybírali rozhodně dobře.

mu1 2.9.2009 11:01

Re: a pointa?

Olšere, kam se ti ztratila Parkanová. Vždyt ta má licenci na výrobu panzerfaustů a její manžel montuje hakly.A s tím zestátněním v USA máš hlubokou pravdu, Iljiči.