Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PŘEČIN: Torzo zpovědi II (povolební)

Ze služebny Policie musím zajít ještě na Finanční úřad. Důvod se objevil stejně jako podnět ohledně přečinu ve smyslu trestního zákoníku ve finále předvolební kampaně.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Tenhle Bouda je fakt úkaz. Kde ho Aston vyhrabal?

0 0
možnosti
FK

Doba názorová funguje. Tolik hloupých názorů jsme ještě nečetli a neslyšeli. Přemýšlím, jak s těmi autory vlastně polemizovat. Zdá se, že to ani nejde, protože tvrzení, o kterém nejsme schopni usoudit, zda je pravdivé či nikoliv, není, jak známe z formální logiky, výrok. Z takových blábolů se totiž nedá nic sestavit.

0 0
možnosti
Foto

Vždy mě pobaví, když pravdoláskový autor nechápe daňový systém, ale chlubí se tím, že pošle udání na daňový delikt charitativni nadace. ;-D

Ty peníze budou vráceny nadaci, nikoli Agrofertu. A ta nadace ty penize pak pošle jiné organizaci, ktera o dar požádá. Navic každá nadace je nezisková organizace, takže z nezisku se daně neplatí

0 0
možnosti
JP

Přesně tohle jsem chtěl napsat. Pan Bouda si nejspíš myslí jaký je koumák, ubožák.

0 0
možnosti
JB

J36I84Ř32Í 56B11R98O42M

30. 1. 2023 8:59

Nebohý autor, musel přispěchat se svou troškou do mlýna.

0 0
možnosti
FN

Nepřemýšlíte jako podnikatel. Příspěvek hospicu vrácený z politických důvodů se přepošle jinému nadačnímu subjektu, třeba golfovému klubu.

0 0
možnosti
Foto

Ona někdy Nadace Agrofert něco přeposílala golfovému klubu? Nechcete se podívat, než napíšete kravinu, komu v minulosti posílala peníze?

0 0
možnosti
Foto

Předložil jste podmět, teď ještě přísudek...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz