25.2.2021 | Svátek má Liliana


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Stejskal 19.8.2011 11:09

ad:

"Když to shrneme, zdá se, že role členů kontrolního výboru v celém sporu je více než problematická. Nejenom, že jsou těmi, kdo se s prezidentem Dohnalem de facto soudí. Navíc se ze své pozice zákonodárce vyjadřují k nepravomocnému soudnímu rozsudku a vytvářejí tím nátlak na práci odvolacího soudu. Poslanci zároveň dávají najevo, že když soudy nebudou pracovat tak, jak chtějí, zákon prostě upraví."

Aniž bych byl členem fanklubu pposlanců, musím říci, že v první větě je pravda. Na druhou stranu oni nemají jinou možnost a to ne vlastní vinou. Jsem zvědav, co byste psal, kdyby se k tomu nechtěli vyjadřovat. A nakonec, to že zákon musí býti upraven je nad slunce jasné a ne proto když soudy nebudou pracovat jak chtějí. Páně Dohnalův případ to ukázal jasně. Takových věcí vyplave ještě moc. Náš pravní řád je zaplevelený a bude se upravovat průběžně, "díky" Dohnalům. A od toho ti poslanci jsou.

J. Stejskal 19.8.2011 11:04

Re: Holt,

No, jo. Ten pan Dohnal je opravdu bojovník za čistotu parlamentu. Vlastně ani na nic jiného nemyslí.

L. Písařík 19.8.2011 7:03

Systémová chyba.

Dodnes nevíme, kdo je nejvyšší orgán?

R. Gramblička 19.8.2011 6:37

Holt,

ta naše politická lůza prostě nechce trpět, že jí někdo plácá přes prsty. A to by si přitom neraz zasloužila useknout ruce