20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

PRÁVO: Ministryně spravedlnosti krade

Máme v Česku skutečně bizarní kabinet. Nemáme ministra zahraničí, protože prý volil někoho jiného než Zemana, premiér je trestně stíhaný a ministryně spravedlnosti krade cizí myšlenky, a tedy porušuje autorský zákon.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Navrátil 6.7.2018 13:14

Zaplať a zarámuj si diplom!

Problémem je, že se u diplomových prací bazíruje na formě a ne na obsahu. Stovky studentů už tuto taktiku pochopily a vysoké školy tak produkují vysokoškoláky jako Baťa cvičky. Máme dnes už i specializované firmy, které vám za poplatek napíší diplomovou práci tak, že obstojí na detektoru formální právnosti. V tom spočívá tragédie.

Š. Hašek 6.7.2018 13:53

Re: Zaplať a zarámuj si diplom!

Přesné.

Ale blýská se na časy. Na diplomu začínají bazírovat jen státní, euro úřady, podnikatel si hlídá "co holoubku/holubičko umíš". A nespěchá, protože začátky jsou často těžké. A nejlepší asi je, když budoucí vrchní sekční šéf nejdřív čistí chvilku kanály (nebo z diktátu přepisuje obchodní lejstra). Na papíru z Masarykovy university moc nezáleží. Dneska má nějaký institut i "samota u Berounky" .......

J. Schwarz 6.7.2018 19:25

Re: Zaplať a zarámuj si diplom!

A to není to nejlepší! Existují programy, které generují prostřednictvím nakupení odborného žargonu ůvědecké" články, samozřejmě naprosto nesmyslné, které ale vyšly v impaktovaných časopisech a byly častěji citovány než práce Einsteina. Nepřekvapí, že podobné slátaniny zaberou výhradně ve vědách "humanitních", zvlášť filosofických, sociologických, eventuelně "uměleckovědních". V přírodních vědách by si nesmyslnost takové slátaniny uvědomil i středoškolák nebo řemeslník, filosofické bláboly projdou i přes renomované redakční rady. Nic nesvědčí líp pro to, že "humanitní vědy" nejsou ani tak vědy, jako ideologie..

J. Vintr 6.7.2018 21:42

Re: Zaplať a zarámuj si diplom!

"Humanitní vědy" nejsou ideologie, ale prostředek jak se mít dobře pro lidi, kteří by se jinak těžko někde uplatnili.

F. Doušek 6.7.2018 12:36

Možná je paní Malá původem

"asijatka", a u nich krádež duševního vlastnictví je běžnou věcí.

J. Hegr 6.7.2018 12:34

Pane Perlíne, dá se s Vámi v ledačems souhlasit, ale vaše mnipulace, že nemáme ministra zahraniční kvůli prezidentské volbě, je docela mimo mísu. Nemáme Pocheho, protože je to zkorumpovanej hajzl a všichni to vědí. I v ČSSD.. A to je věc úplně jiná. Hezký den

M. Prokop 6.7.2018 14:36

Re:

I lecjaký zkorumpovaný hajzl už byl a nejspíš i bude ministrem zahraničních věcí (i za Zemana). Namátkou Kato Kavan, slizký Cyrda nebo krátce oranžgutan Kohout.

Není-li nyní ministrem další takový, je to zajisté vina z božího dopuštění současného presidenta (jehož zkorumpované hajzly kamarády ani uvádět netřeba).

J. Farda 6.7.2018 11:08

Stále ještě platí

rčení babiček, že kdo lže, krade. Ovšem s během času zejména politici kreativně aplikují Masarykovo heslo na upgradované "Nebát se krást!. Dříve jsa přistiženi obvykle pakovali ... :-(

V. Čermák 6.7.2018 11:05

Babiš Maká, ODS Tlachá.

Zloděl křičí, chyťte zloděje....Já ODS rád nemám, tak jim přeju, ať tam akční duo Fialal-Němcová vydrží co nejdýl....

J. Lepka 6.7.2018 11:34

Re: Babiš Maká, ODS Tlachá.

Lze jen obdivovat, že přes značnou absenci neuronových spojů ještě napíšete větu. Leda byste byl morální hnida, co píše za peníze.

A za tohle bychom měli podle Astona ještě platit!

V. Čermák 6.7.2018 22:35

Re: Babiš Maká, ODS Tlachá.

Jo, jo. Jaký pán ( Fiala), takový slouha ( Lepka). Tu moudrost jste vytáhl až z paty, že?

P. Papež 6.7.2018 14:10

To , že milujete koblihove estébáky, zloděje a "odborníky " na všechno, o kterých nikdo neslyšel a podle toho jejich "odbornost " vypadá, je jen váš problém.

K. Janyška 6.7.2018 10:18

Pedagogu, co je to spontánní řád lidského světa ?

Nevíte ? Pak nejste hoden svého platu stejně jako všichni vaši kolegové, kteří o něm nevědí nic... Dzp.

J. Lepka 6.7.2018 11:01

Re: Pedagogu, co je to spontánní řád lidského světa ?

Vy také nevíte, co je to Cimrmanova rovnice s dírou a furt tu melete to své a vůbec nezáleží na tom, že plat za to patrně neberete.

K. Janyška 6.7.2018 16:08

Re: Pedagogu, co je to spontánní řád lidského světa ?

To je podružná cypovina jako cokoliv jiného od socanů... Dzp.

Š. Hašek 6.7.2018 9:38

Pane Perlíne,

ne, že by paní Malá nebyla "echt zajímavým týpkem". To jistě je.

Zkuste se zaměřit na ODS. Prahu Vám zachránil politik Klaus ml., ale nějak tam zas strkáte provařeného Svobodu ......... . Když už tedy hodláte trávit čas drbáním o konkurenci.

Dovolil jsem si špitnout. ODS dostala (dříve) vlastně všechny (!!!) moje voličské hlasy. I toho komouše Štětinu jsem tehdy u nás nevolil, atd, atd. To bylo jak proti zdi, všici kolem nadšení, zelený komouš!!! Málo makáte a Němcová státnicky skřípe židlí před presidentem

Vy (tedy ODS) se nyní potácíte v pozici prskačů (Kalouskovi odezíráte z úst) v parlamentu a máte starost o partu vítěze voleb. A nemáte jinou starost než brusele, Rusko, Babiš ....... .Zkráceno.

M. Prokop 6.7.2018 9:54

Re: Pane Perlíne,

Až ODS jmenuje totálně neschopnou osobu ministryní, bude velmi potřebné se zaměřit na ODS.

V. Čermák 6.7.2018 11:00

Re: Pane Perlíne,

A podle čeho jste poznal tu "Totální neschopnost"?

J. Lepka 6.7.2018 11:16

Re: Pane Perlíne,

Pro vás asi neexistuje jistá potřeba potvrzení osobní integrity u politiků, že? Víte, člověk, jež opakovaně selhal již v době studií, nemá morální kredit ucházet se o výrazný politický post, protože jeho morální integrita patrně způsobí jeho opětovné selhání. To ze opsat buď jako totální neschopnost nebo i jako totální všehoschopnost, důkazem budiž výrok paní Malé o odložení trestního stíhání svého Vůdce. Ovšem pokud vám naopak imponuje politik tvrdící v po, st, pá "ano" a v út, čt, so, "ne", to jest populista používající lež a podvod jako hlavní profil své kariéry, lze pochopit i váš, jistě amatérský, pokus o ironii.

M. Prokop 6.7.2018 11:20

Re: Pane Perlíne,

Jestli jste ji nepoznal sám (stačilo dotyčnou trochu sledovat "naživo"), tak je jakékoliv vysvětlování zbytečné. Ale přece jenom napovím, když nedokáže oprásknou diplomku tak, aby to nebylo na prví pohled zřejmé (a to dvakrát), když vyletí od exekutorských zkoušek (též dvakrát), když naživo plácá blbosti o odložení trestního stíhání, tak asi moc schopná nebude. Leda snad všehoschopná, takže v tom k Burešovi pasuje jak příslovečný Jandák na hrnec.

F. Doušek 6.7.2018 12:39

Re: Pane Perlíne,

Že udělala úprkem v prk hned před první interpelací, například.

P. Lenc 6.7.2018 10:08

Re: Pane Perlíne,

Pane Hašku, než zase budete "špitat" kolem ODS tak by bylo dobře si najít rozhovory představitelů ODS včetně prof.Fialy.Považuji vás za velice rozumného člověka, zkuste to.Není to takový problém, možná budete překvapený.

F. Kusák 6.7.2018 11:10

Re: Pane Perlíne,

Podívejte se, ODS je velmi špatná a provařená značka. V obchodě, když si takovou reputaci vysloužíte, je cesta zpět velmi pracná a mnohdy nemožná. Občas je lepší vybudovat značku novou. Rozhodně věci nepomůžete, když pomlouváte konkurenci, aniž byste přesvědčil zákazníky o vlastní kvalitě. A jestli dělá ANO 2011 něco tak nepřekonatelně mizerně, pak na to dojede samo. Na žádný úspěch nemáte "glejt".

V. Kříž 6.7.2018 16:03

Re: Pane Perlíne,

kdyby mi bylo dvacet, tak bych rád čekal, až se ANO představí činy a ne kecy. bohužel jsem starý a nemám tolik času...

Š. Hašek 6.7.2018 12:25

Re: Pane Perlíne,

Pane Lenci,

já je volil dvacet let.

Ale Fiala ....... nebudu ho hanět, ODS si ho zvolila. Jen tak přemýšlím, proč ta ruskobijka/bruseljednoduchačka Němcová, to nedělá. Proč tam nastrčili Fialu. Tedy jako "drahoše". Mají rozum?

Ale faktem je, a jsem s tím smířen, že každá politická strana má slabé chvilky. Já, jako volič, je mám taky. Zkr.

J. Lepka 6.7.2018 11:04

Re: Pane Perlíne,

Nezkracujte milý Hašku a přestaňte uvádět nesmyslná přirovnání. Klaus jun. se již dostatečně diskredituje sám a ani nemusí opisovat od tatíka.

V. Čermák 6.7.2018 11:09

Re: Pane Perlíne,

Projevit v ODS vlastní rozum znamená v ODS vlastní diskriminaci?

J. Lepka 6.7.2018 11:28

Re: Pane Perlíne,

Na to vám nemohu odpovědět, v ODS nejsem a nikdy nebudu, leč zkuste tento aspekt uvést v jiné partaji našeho velmi roztodivného politického spektra, například v SPD, KSČm, ANO. Schválně, jak dlouho budete členem???

Š. Hašek 6.7.2018 12:34

Re: Pane Perlíne,

Já to zkrátím, podle Vás je tedy Klaus ml. poměrově větší hlupák, než .......... .

Ještě jednou a hodně zkráceně - jsem rád za každého "mladého Klause", jedno z jaké strany! Jedno! Hlavně, když za ním něco konkrétního je a má "maturitu z matematiky". snad je možno pochopit.

Protože on neplká a v hlavě má mozek. Srovnej s Dominikem a Ferjenčíkem, namátkou. O nějakém Hamáčkovi ......, ten se bojí i vlastního stínu a stran vlády se ptá kolemjdoucích na ulici/v tramvaji. No nic.

J. Lepka 6.7.2018 13:05

Re: Pane Perlíne,

Nevím, kde jste sebral že Klaus ml. je poměrové větší hlupák, než... Bohužel mladý Klaus je velmi inteligentní, ovšem i velmi morálně zpochybnitelný, neboť v jeho osobě se snoubí ono nepřekonatelné židovské chucpe se snahou prosadit se za každou cenu i s využitím taťkova odkazu, vlivu a konexí a řekl bych, že o orientaci těch konexí víte patrně víc než já.