Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Ministryně spravedlnosti krade

Máme v Česku skutečně bizarní kabinet. Nemáme ministra zahraničí, protože prý volil někoho jiného než Zemana, premiér je trestně stíhaný a ministryně spravedlnosti krade cizí myšlenky, a tedy porušuje autorský zákon.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
IS

6. 7. 2018 7:47
Obávám se,

že Vaše nevyvážená strava v podobě koblih k snídani, obědu i večeři Vám nepřinese vyváženou mysl, o střevní mikroflóře nemluvě. Že Vy ten humus i svačíte?

0 0
možnosti
VK

V. Kříž 191

6. 7. 2018 7:26
jsou školy....

... a řada politiků jich nepochybně využila a bude využívat, kde se platí dost vysoké školné. taková škola nevyhodí nikoho pro neznalost, protože by se připravila třeba o dvacet tisíc za semestr. a jako vděčnost za to, že student zaplatil za studium takovou sumu, umožní mu udělat státní zkoušku, aniž se u něj objeví byť jen náznak znalostí.

0 0
možnosti
PB

P. Burda

6. 7. 2018 9:11
Re: jsou školy....

Dvacet tisíc za semestr chtějí i na UK. Stačí, když začnete studovat jinde a tu první školu kvůli práci (lenosti, hlouposti...) nedokončíte.

Tedy jde o násobně vyšší částky.

0 0
možnosti
JK

J. Karlík 653

6. 7. 2018 7:10
Řekl bych,

že trochu přeháníte. Stejně, jako ve středověku inkvizice. Studium je založeno na přebírání cizích poznatků a jejich rozvíjení. To je vlastně také určité zcizování poznatků jiných. Ale Vy to bohužel vidíte politicky s klapkami na očích.

0 0
možnosti
PP

6. 7. 2018 9:32

Krást myšlenky je normální? Klapky z očí sundejte vy.

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

6. 7. 2018 5:50
Otázka zní jinak !

Co je na těch VŠ za profesor, docenty, atd., že taková věc projde jejich kontrolou ?

0 0
možnosti
VHK

V. Kotas

6. 7. 2018 5:51
Re: Otázka zní jinak !

profesory

0 0
možnosti
JV

6. 7. 2018 1:41
Diplomky a podobné závěrečné práce

jsou jen formalita a čerta starého záleží na tom, jestli je člověk napsal sám, nebo vyrobil jiným způsobem. Nevypovídá to vůbec nic o dotyčném člověku. Snad jen ty "poctivce", kteří tuto formalitu berou smrtelně vážně, lze označit za lidi poněkud prostšího ducha. Na mynistrini Malé vadí hlavně to, že ji jmenoval Babiš. Protože bude, stejně jako všichni ostatní ministři a státní zaměstnanci, které si dosadil Babiš, sloužit výhradně jeho zájmům.

0 0
možnosti
EV

6. 7. 2018 5:51
Re: Diplomky a podobné závěrečné práce

I podle hrubky ve vašem textu je zřejmé, že vy žádný diplom ani ze střední školy nemáte. A proto se vám podobné úvahy zdají nepodstatné. Umíte správně napsat slovo ministryně ?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz