7.5.2024 | Svátek má Stanislav


Diskuse k článku

POLITIKA: Vrbětice a politický amatérismus

Tak si to shrňme. Tu zprávu vykřičeli do světa dva politici, kterým nevěřím ani nos mezi očima, přičemž nedůvěryhodný předseda vlády se odvolával na ještě více nedůvěryhodného dvojministra vnitra a zahraničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hatina 23.4.2021 10:24

Naprostý souhlas. Ale je nutné upozornit na jednu věc. Pokud by za tím opravdu stál dlouhodobý bezpečnostní zájem ČR (nebo i Západu) bránit se proti nebezpečí rozpínavosti Ruska, mělo by to smysl. Ale pokud by to bylo čistě jen Babišova P.R. akce pro jeho udržení u moci, tak by to bylo, pro celý stát i jeho občany sakra drahý...

R. Langer 23.4.2021 11:08

No, když to vezmeme pragmaticky, jak vás za posledních 30 let ovlivnila "rozpínavost" Ruska, a jak "rozpínavost" EU. Zkuste se zamyslet. ;-)

D. Černá 23.4.2021 11:52

Guma!! Klasická pánská ochrana. Chybějící. To je počátek tvého trápení.

L. Polehla 23.4.2021 12:04

Promiňte, ale to už je fakt diagnóza:

D. Černá 23.4.2021 12:21

nemusíte se omlouvat.

P. Han 23.4.2021 16:15

Tatínek se vám omluvil, nebo ho vůbec neznáte?

R. Langer 23.4.2021 11:14

Kromě toho, ještě před 14 dny tomu prolhanému, zlodějskému agentovi StB Burešovi nikdo nevěřil ani nos mezi očima (to jsem tady netvrdil já), kdežto teď tady od něj máme najednou z ničeho nic, 7 let od dané události "nezvratné důkazy" (které zatím nikdo neviděl) dost zvláštně provedené "teroristické akce" (nebo útoku na majetek?), a nikdo s tím nemá sebemenší problém. Občas mě inteligence některých jedinců opravdu dost překvapí. ;-)

J. Moravec 23.4.2021 11:24

Ano, bude to mimo jiné také o IQ.

D. Černá 23.4.2021 10:22

Koukám, jak ruská věrchuška statečně bojuje za Vladimíra Vladimíroviče. Trošku se vám zhroutil svět, co vy lokajové? Ted ́ ještě aby se vám doma porouchal samovar, na Žigulíku praskl rozvodový řetěz a mámě zkysl boršč na kamnech a počet sebevražd v ČR dramaticky vzroste;-D

R. Langer 23.4.2021 10:31

Myslím, že mnohem dřív padne ten domeček z karet, co si říká EU, bruselouši. Doufám, že si to pak ty a tobě podobní hodíš, a průměrné IQ v ČR tak dramaticky vzroste. ;-D

D. Černá 23.4.2021 10:59

Zdrávstvuj taváryš Lánger a spasiba tebjě. Slušaj taváryš, jesť u tebja čemadád? Sobiraj čemadám i poskóre jéchaj v soviteskij sajůz, tam ťa ždot krasivaja žizň a evropskaja jůnije tam nět;-D[>-][>-]EUEU

R. Langer 23.4.2021 11:05

Jistě, bruselouši, ulev si. Já vím, že vy soudruzi mezi sebou musíte vést neustálý boj, to je pro vás, levičáckou pakáž totiž druhá přirozenost. Tak si to užívej, dokud můžeš, soudružko. Ono první na to mimochodem doplatí hlavně takoví agitátoři, užiteční idioti, jakého přesně představuješ, soudružko, ale až ty na to přijdeš, už bude pozdě... ;-D

D. Černá 23.4.2021 11:34

Jen blb tvého formátu soudruhu Langere může se považovati za pravičáka. Vy, pologramoti od Pitomia a z Trikokotolory máte s pravicovým smýšlením společné naprosté houno. Sebranka co utekla od socanů a KSČM mazala k Burešovi nebo k Pitomiovi, ty ,,pravičáku";-D;-D EU mám na háku, ale když vidím, jaká levičácká veteš, jací kolaboranti proti ní brojí, je mně čím dál sympatičtější. Takže znova demenete, proti EU je kompletně celá levičácká sebranka u nás a to je neoddiskutovatelný fakt, ty pravičáku ze záliby;-D Ty ani netušíš, co je to pravicová politika a a já takovou stranu u nás bohužel nevidím. Takže mně soudruhu co, takže mně polib (_!_)

L. Beneš 23.4.2021 11:45

Poradím vám hezkou zkratku, kterou lze použít stejně dobře v angličtině i němčině: K.M.A.

V. Kain 23.4.2021 13:44

Ona je pane Langere Černá slepá a hluchá eurosoudružka.Ta vůbec netuší a nebo nechce vědět kam se dneska západ (jakou cestou)ubírá.Nic levicovějšího než je dnešní západ není.Pojedeme podle amerických not.To co se dneska děje ve státech je tak stupidní,že se to bude líbit.Tady to budeme mít dřív než se nadějeme.Ostatně už to začíná na našich univerzitách.P.S. Rus nás ze své země vykopne jako bramboru a okamžitě tam vlítnou naši západní kámoši.Už to tady bylo za Havla.

L. Beneš 23.4.2021 11:28

Ten přepis z azbuky do latinky je ovšem poněkud nedokonalý. Co je to jůnije? To je nějaké české slovo, které neznám, kde se píše ů namísto ú?

D. Černá 23.4.2021 11:35

(_!_);-D

L. Beneš 23.4.2021 11:43

Jak vám jen odpovědět, abyste tomu dobře rozuměla. Vous êtes évidemment une femme très fine et éduquée. A nezapomeňte si vyměnit, když jste se tak namáhala.

L. Beneš 23.4.2021 11:50

B.T.W. v ruštině je to unija.

V. Kain 23.4.2021 13:48

Ne pane Beneši,to je novotvar který Černá vymyslela.

J. Jurax 23.4.2021 15:39

Krmíte trolla ...

J. Strakoš 23.4.2021 10:37

Možná jsem budu do toho ruského spolku taky započítáván, ale kde v diskuzi vidíte boj za Rusko? Přitom se tento obrat v diskuzi (bojujete za Putina, rusko, ruský agent) objevuje hodněkrát, ale opravdu jsem nikde neviděl, že by to někdo obhajoval. Spíše poukazují na nesrovnalosti, které oznamování o událostech provází a náhodné načasování.

P. Hatina 23.4.2021 10:59

Sakra, jsem si zrovna chtěl objednat na ruským e-shopu pár náhradních dílů, čistě do foroty. Myslíte si že z Ruska zakážou i poštu? No nic, počkám si pár týdnů než zase přijede strýček Voloďa do lázní a přiveze mi to.

Od strýce Helmuta už nedostaneme nic, ten už nám dlouho nadává, že jsme česká holota, somráci a zloději.

L. Beneš 23.4.2021 11:49

No, naposledy to ukázali buzerací českých tzv. pendlerů (tj. newspeak pro otrok), kteří sice směli jezdit do Německa pracovat, protože to německé hospodářství nutně potřebovalo, ale po cestě do práce si nesměli koupit v konzumu ani housku a kus salámu. Do kšeftu je prostě nepustili. Tak museli s kručícím žaludkem vydržet až do konce šichty. Druhý den si museli z Česka přivézt ten méně jakostní chléb a salám.

D. Stirsky 23.4.2021 10:05

Když čtu Štěpánka a některé příspěvky zde, mám pocit, že jsme snad Rusku měli ještě poděkovat za Vrbětice a pokud možno oficiálně. Netvrdím, že vše kolem je jasné, že někteří naši aktéři si jisté výtky zaslouží, možná šlo vše vyřídit s menším humbukem, leč já nezažil válku, ale rok 1968. A nyní při památkových zájezdech (byly 4) ruské průvodkyně vysvětlující nám, že jedině pravoslaví je správné a že jsme přece všichni Slované a že s Ruskem by nám bylo lépe než se západem.

P. Hatina 23.4.2021 10:35

No vidíte to, na to ruské pravoslaví šlo v té debatě s ruskými děvočkami navázat, že vychází z Byzance, odkud k nám na Moravu šířili víru Cyril a Metoděj, takže jsme skutečně bratři a sestry , až to mohlo skončit někde v separé ;-D, a netahat do toho tu hnusnou politiku. Protože, z pohledu politiky, my jsme měli císaře, oni měli cara,..A pak za Stalina a u nás Gottwalda to skutečně nestálo za nic.. :-/

Ś. Svobodová 23.4.2021 10:38

Poděkovat by jim měli Bulhaři, že to nebouchlo u nich jak bylo plánováno :-) Ale pan Štěpánek má pravdu, že diverzní akce se konají často (naposledy tuším minulý týden cosi Izrael provedl v Iránu). Vyšetřování Vrbětic už bylo známé delší dobu a jistě se s Rusy dávno jednalo. Ale teď byla pro někoho vhodná doba to vybalit naplno a rozpoutat hysterii.

R. Langer 23.4.2021 10:40

Vyšetřování Vrbětic bylo známé delší dobu? A komu? ;-)

Ś. Svobodová 23.4.2021 12:39

např. článek z r. 2015 zde: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/novinar-christo-grozev-z-bellingcat-o-vybuchu-ve-vrbeticich/r~62f6254ea1d611eb8e470cc47ab5f122/

Ś. Svobodová 23.4.2021 13:14

Omlouvám se, článek není z r. 2015, jen je v něm zmíněno, že Bellingcat se tomu dlouhou dobu věnuje. Jedná se o skupinu, která m.j. pomáhá třeba MI5.

Také Babiš se v r. 2015 v televizi u Moravce zmínil, že výbuchy ve Vrběticích a Bulharsku spolu souvisí.