24.10.2021 | Svátek má Nina


Diskuse k článku

POLITIKA: Vrbětice a politický amatérismus

Tak si to shrňme. Tu zprávu vykřičeli do světa dva politici, kterým nevěřím ani nos mezi očima, přičemž nedůvěryhodný předseda vlády se odvolával na ještě více nedůvěryhodného dvojministra vnitra a zahraničí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Šurgot 23.4.2021 1:21

Jako pametnik, vekem zrejme podobny Petru Stepankovi, si pamatuji na vlastni kuzi prozity statni terorismus nekolika statu pod vedenim dominantniho a nejvetsiho statu tehdejsiho spolku, zvaneho Varsavska smlouva.

Nejvetsi vinu a podil na tom mel Sovetsky svaz, na jehoz historii se odkazuje soucasny kremelsky vladce, vystudovany a zaslouzily clen KGB, Putin. A nejen ze se Putin odkazuje na historii SSSR, on dokonce prohlasil, ze rozpad SSSR byl nejvetsi geopolitickou katastrofou 20. stoleti.... ( ze by horsi, nez obe svetove valky?! )

Samozrejme se v mem pripade hodnoceni statniho terorismu jedna o okupaci Ceskoslovenska vojsky Varsavske smlouvy a nasledna dlouholeta okupace Ceskoslovenska jiz jen vojsky Sovetskeho svazu.

Taky si velmi dobre pamatuji na pamflet z dilny UV KSC, nazvany Pouceni z krizoveho vyvoje, ktery prekroutil a vylhal duvody k okupaci a na ktery museli malem jako na bibli prisahat ti, kteri chteli mit nejakou karieru v Ceskoslovensku.

Tvrdi-li Stepanek, ze ve Vrbeticich neslo o teror, ale o diverzni akci, ( co na tom, ze tam “zarvali” dva nasi obcane ) a podle Stepanka si prece kvuli diverzni akci jen hlupaci proti sobe postvou “ruskeho medveda”, pak je Stepanek zrejme vynikajicim zakem tech “chytrych hlav” v socialistickem Ceskoslovensku na UV KSC, ktere vymyslely Pouceni z krizoveho vyvoje .....

J. Sedlář 23.4.2021 0:34

Poukazovat na "statni terorismus"(@Fialka) USA nebo nedejnoha Izraele? Ale no fujki. Cožpak autore nevíte, ze není výbuch jako výbuch. Jsou to sice bastardi, ale naši bastardi. Tady bude ráno od Černé dost nakydano.

A to si ještě nikdo neklade otázku, zdali se naslo odpovidajici množství srotu a zbytku tech 10.000 samopalu.;-D

S. Kovarna 23.4.2021 0:27

"...Třeba když Íránu zlikvidují šéfa jaderného výzkumu a spolu s ním pár nevinný osob. Stokrát se nám to může nelíbit, ale tak už to na světě – bohužel – chodí. Používat rozdílný metr na stejné praktiky je ale obyčejné pokrytectví" . Panu autorovi se povedla opravdá řádná demagogie, která je ale už za hranicemi nestydatosti. Prosím, ono nejde o stejné praktiky, takže holt ten rozdílný metr je nutný. Odsouzoat někoho za to, že možná poodsunul nebezpečí nukleární války je opravdu něco jiného než odsuzování země, která si brání své obchodní zájmy /a v tom máte pravdu/ opravdu nevybíravým způsobem. A že pánům Rusům jde o zachování svých trhů v Syrii je celkem nabílední. A že se Rusové, jak už je jejich tradicí, nestydí použít jakýkoliv prostředků, to by pan autor, jako pamětník, měl vědět.

J. Sedlář 23.4.2021 7:52

Ano, jste důkazem, že vždy jde o správný úhel pohledu. Vy "posune nukleární války". To vám nedošlo, že likvidací 10.000 samopalů a x desítek tun munice bylo zachráněno x tisíc životů. POKRYTČE.

S. Kovarna 23.4.2021 16:27

Když už tak o tom mluvíme, opravdu si myslíte, že taková atomovka nenadělá více škod, než 10 000 samopalů? A když tak mluvíme o pokrytectví - Rusům přeci nejde o nic jiného než o záchranu lidských životů!!!

J. Sedlář 26.4.2021 10:54

Je dokázáno, že ironii část populace nedává, z toho si nic nedělejte.

Sím, můžete mi upřesnit termity? Co je to ta "taková atomovka"? Jakože EDU a ETE nadělají více škod než 10.000 samopalů?

Ale nám jde především o člověka a vo ty naše ty, hovnoty (co je bedlivě střeží za stádní žold gaypornoherec Janda). Takže bychom vlastně měli děkovat, že se doslova vypařilo 10000 samopalů. Nebo?

R. Langer 23.4.2021 8:04

Tak jistě, odsunutí jaderné války jistě ospravedlňuje pár mrtvých nezúčastněných, to dá rozum. Škoda, že jste tam tehdy nebyl... ;-D

S. Kovarna 23.4.2021 16:21

Inu, až bude hrozit, že vám přistane raketa s jadernou hlavicí na hlavě, tak se možná budete taky cukat. Ale Iran je vlastně takový mírumilovný státeček proč se ho obávat.