17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
karas 7.8.2008 11:06

Re: Škatulkování

R^R^R^!!

www racek 6.8.2008 10:11

no, zelený je ze zásady a založením levičák...

jsou to komunisti 21 století a stejně nebezpeční. to co stvořil bursík se svými několika poslanci, to je jen strana pro získání a udržení koryt. .nevím jiný důvod než bursíkův poctivý ksicht proč by je měl někdo volit.

nemá to budoucnost. opravdu nemá. bursíkův směr je pro zelenou ideu naprostý nesmysl.

Jura Jurax 6.8.2008 10:26

Re: no, zelený je ze zásady a založením levičák...

R^R^R^

honzak 6.8.2008 13:53

Re: no, zelený je ze zásady a založením levičák...

máte nějakou fotografii toho "poctivého xichtu"? Já toho člověka i osobně potkal a mám jiný název - bazilišek.

whocares 6.8.2008 16:51

Re: Re: no, zelený je ze zásady a založením levičák...

R^

ok 6.8.2008 15:03

Re: no, zelený je ze zásady a založením levičák...

Nemáte pravdu. Ekologie může být i pravicová, konzervativní - viz například americké Národní parky.

ok 6.8.2008 8:58

přesný článek

Přesný článek, 100% souhlas. Jen v něm chybí jedna drobnost: Bursíka volí taky Skauti, Bursík je "pravý" Skaut - ekolog z pravicové konzervativní pozice.

zahradnik 6.8.2008 7:53

Kocab

No nic proti nemu jako umelci,ale kdyz jsem ho vcera videl v CT jak haji radar,to vazne myslite ze to pritahne volice ;-(

Miloš Zfrantišku 6.8.2008 8:30

Re: Kocab

Mně ano.

xxx Kubeš 6.8.2008 9:10

Re: Kocab

Nejde o radar, jde o to, zda máme raději západ nebo východ (východních barbarů jsme si snad užili dost)

www racek 6.8.2008 10:08

Re: Re: Kocab

východ máme rádi všichni. nejvíc jejich ropu a plyn.

libero 6.8.2008 9:32

Re: Kocab

Kdyby nekandidoval za melouny, tak možná ano.

Jura Jurax 6.8.2008 10:22

Re: Kocab

Mne ano - ovšem kdyby nekandidoval za melouny.

sociolog 6.8.2008 6:15

Velmi inteligentni clanek,

ktery vyzdvihuje  prispevek Zelenych do nasi ceske kotliny:  prekonani dogmatu pravice  versus levice, ktery, prevzaty dle rozdeleni sedadel snemovny v  dobach fracouzske revoluce, patri v 21. stoleti  opravdu definitivne na smetiste dejin. Pokud se to Bursikovi bude nadale darit, tak nas vyvede konecne z marasmu, ktery vedl k zaniku jak prvni republiky, tak i iluzi po padu komunismu.  Totiz, ze jde o tom zvolit nejake bavice (viz Dolezaluv clanek) , kteri nas povedou tim jedine spravnyma osvedcenym smerem. Klaus ci Paroubek se svymi arogantnimi poskoky Zahradilem ci Rathem atd. predstavuji presne onen typ politika, ktery nas neochvejne vede do marasmu Velkeho Batusky (viz Astonuv prispevek)

To, ze maldy clen ODS coby student  tuto prespektiuje dokaze pojmenovat, dava nadeji...

 

křovas 6.8.2008 9:23

Re: Velmi inteligentni clanek,

hmmm..., to máte hezky nakreslené, tohleto. Ke komupak jste chodil na přednášky?

.??...k Vám..

no, já vím.

Jura Jurax 6.8.2008 10:24

Re: Velmi inteligentni clanek,

zase jeden, co ctí dogma o překonání dogmatu pravice a levice Rv

cb 6.8.2008 10:51

Re: Velmi inteligentni clanek,

Kdo tvrdi, že dělení na pravici a levici je překonané, je sám levičák.

toogood 6.8.2008 11:55

Re: Re: Velmi inteligentni clanek,

TREFA do cerneho!

Šumavák 6.8.2008 17:50

Kdo tvrdi, že dělení na pravici a levici je překonané, je sám levičák,

který zrovna není u koryta....

divana 6.8.2008 1:49

zelení stojí před kocábem

a musí dát pozor, kam se vychýlí - to by jim kocába odnesl ráth

Šumavák 6.8.2008 1:48

já bych tyto úvahy shrnul takto:

Zelení nesměřují ani na levou polovinu, ani na pravou, ale přímo doprostřed.

Ano, TAM!

A zaplať pámbu za to !

vladimír314 6.8.2008 7:18

Re: já bych tyto úvahy shrnul takto:

... kráááásně řečeno, pokud vyhraje Kuchtová, tak kdo by volil SZ, že, když vyhraje Bursík a zelení třeba kývnou na jaderky, tak jsou stejní jako ODS nebo KDU-ČSL, takže v tomhle punktu bude dost tlačenice, ale Bursík by mohl svou osobností a šikovnou manévrovací diplomacií získat víc voličů než lidovci s Čunkem.

I. Laengsfeld 6.8.2008 8:27

Re: já bych tyto úvahy shrnul takto:

Bohuzel ale i takovymto smerovanim lze ziskat dostatecne procento volicu :-P 

D.M. 6.8.2008 10:14

Re: Re: já bych tyto úvahy shrnul takto:

Ty stary nolsevik, Milosi, aby ses nepridal :-D

kůrovec 6.8.2008 20:57

Re: já bych tyto úvahy shrnul takto:

Zdá se,že skutečně směřují tam,kam naznačil Šumavák.Jen je třeba,aby tam došli a navždy zůstali.

Oponent 6.8.2008 0:57

Je to jinak

Autor napsal: "Zelení pod současným předsedou dokáží získat mnoho a realizovat značnou část svého programu, poněvadž ví, že ODS se bez nich neobejde."  ..... Ale to přece není vůbec pravda. Škoda, že autor také nenapsal, co konkrétně zelení ze svého programu prosadili. Pokud vím, tak nic! Pod Bursíkovým vedením se stali poskoky ODS!

Vasekpasek 6.8.2008 1:08

Re: Je to jinak

Hmmm, takže jste přesně uvedl ten slabý "argument", který autor zmínil v článku.

Tx 6.8.2008 1:53

Re: Je to jinak

Obávám se, že prosadili skoro vše: zarazili zcela idiotsky jadernou energetiku, přestože jak ODS tak ČSSD jou pro ni. Prosadili neméně idiotskou ekologickou daň na uhlí, takže se teď na venkově topí PETkama, naplněnýma pilinama s vyjetým olejem. Prosazují "Eko"daň na prodej starých (neeko) ojetin v dobré víře, že lidi budou kupovat nové vozy (kde by na to vzali, budou udržovat staré, pokud to půjde, jezdit na cizí papíry atd)., výsledkem bude kontraproduktivně ještě větší průměrný věk vozidel. Za "eko"paliva nemohou jen sami, to už se na nátlak světových zelených nechali zblbnout politici EU i USA. To se týká též úsporých žárovek (t.č. zatím Austrálie), které sice šetří proud, nikoliv však oči a životní prostředí a nejsou výhodné pro krátkodobé svícení. Na to, že mají 6 poslanců, z toho 2 ministry (která strana má z poslanců 33% ministrů?), docela úspěch...

Vasekpasek 6.8.2008 2:15

Re: Re: Je to jinak

Myslím, že ministry mají dokonce 3 (resp. 4), čímž ta procenta ještě dramaticky stoupají.

Haha 6.8.2008 2:23

Re: Re: Re: Je to jinak

Mají šest poslanců, čtyři ministry. A z těch 6 poslanců mají tři rozhádaně ženské.