12.8.2020 | Svátek má KláraDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POLITIKA: Útok na poslance a předvolební bojŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 24, poslední: 2.5.2006 21:17, přehled diskusí

Ukázka toho, kdo jak čte a chápe to, co čte.:
Autor: Vandrák Datum: 2.5.2006 21:08

Pochopil málo a pochybují o tom, že  někdy pochopí více. Analitik  postojů  KSČM se slepeckou holí.

Autore Bartoni, policisté ženu nezbili. Tato soudružka (všimněte si, že nešla demonstrovat proti komunistům, ale :
Autor: Mejla Datum: 2.5.2006 20:26

proti hnutí Národního odporu, a kterém není ani slyšet, úspěšně po vzoru komunistických bojůvek vyprovokovala konflikt, úmyslně utrhla policistovi odznak a potom lhala, že nebyl označen, a také se pokoušela policistu kopnout do obličeje, pokud jsem dobře viděl fotografie.

dolejš:
Autor: vodák Datum: 2.5.2006 17:08

Soudruh Dolejš šel z oslav narozenin předsedy klubu ČSSD. Pro ty, kteří srovnávají ČSSD s ODS jen to, že z oslav předsedy klubu ODS, by jít nemohl. Vinu za napadení nemají ti, kteří dělají  správnou věc a poukazují na zločiny komunismu. Je třeba to dělat dále a ještě důrazněji. Že se to nelíbí komunistům, Paroubkovi Jandákovi a ostatním takovým, je samozřejmé. Udivuje mne rychlost s níž parlament napadení odsoudil. V době, kdy nikdo neví kdo soudruha napadl, takže nikdo nemůže vědět proč. Všichni vycházejí z vyjádření jednoho člověka, navíc komunisty. Já po svých životních zkušenostech nevěřím komunistovi ani pozdravení. Není možné, že bylo všechno jinak? Nevím, jako to nemůže vědět do dopadení těch, kteří to udělali nikdo. Bylo zjištěno,  pro případný soudní spor, kolik měl soudruh v krvi alkoholu? Je možné zcela vyloučit, že byl prostě ožralý a otravoval nebo napadal ostatní? Jestli to bylo z politických důvodů, nemůže za to také to, že za komunistické zločiny nebyl skoro nikdo odsouzen?  Mohl bych se ptát dále. Myslím si, že by měli soudruzi děkovat a je zázrak,  když za to co prováděli, za tisíce zmlácených, stovky popravených,  dostal po patnácti letech přes papulu jen jeden z nich. Kdyby byla  u nás spravedlnost, tak by měli všichni dostávat přes zadek každé ráno.

A čistě náhodou...:
Autor: XAVER Datum: 2.5.2006 15:21

A čistě náhodou, nemají v tom prsty kluci kočkovi? Třeba se už nudili.

Oni ho skopali do obličeje? Dolejš:
Autor: skarda Datum: 2.5.2006 14:48

to už nešlo?

?:
Autor: milan007 Datum: 2.5.2006 12:22

Za to co předvádějí, by jim to mohlo stačit jako mzda.

Kteří poslanci nezaslouží pár facek?:
Autor: Saša Datum: 2.5.2006 10:44

Rozumné by bylo založit občanské sdružení k umravňování politiků: každé ráno by před sněmovnou i senátem měla stát občanská hlídka, která by dala facku zleva i zprava každému vstupujícímu poslanci.

Svatá pravda:
Autor: franta Datum: 2.5.2006 10:36

"Z historie však plyne, že rudý i fašistický teror mají společné základy a tím je odpor k parlamentní demokracii. Jak režimy fašistické tak i režimy komunistické mají za následek vytváření "jednotné politické fronty" a likvidují demokratické strany levicové i pravicové."

Jestli on to není hlavní důvod, proč se ODS pořád snaží změnit současný volební zákon a eliminovat menší politické strany ? Ta "jednotná politická fronta" by se pak smrskla na ODS s tolerancí existence KDU. Kalousek by se určitě přidal. To by se to vládlo, že ?

Fašizaci jsme zažili krátce po nástupu Paroubka:
Autor: vládík Datum: 2.5.2006 9:34

Nezapomeňte na Czech Tech 2005!!!  Tehdy projevil Paroubek své diktátorské sklony. Diktátor nesnáší nic, co není v jeho intencích. Nezapomeňte: Příkaz k potlačení byl dán dávno před tím, než byl jakýkoliv důvod k zásahu (ostatně kdy a jak policie zjistila, že jsou zničeny i nepronajaté pozemky; nechala je vyměřit?). Diktátorské povaze Paroubka vyhovují komunistické teze. My, starší si pamatujeme, jak hloupí nadutci, mající moc pronásledovali vše, co nemělo jejich souhlas. A Paroubek mezi takové nesporně patří. Pamatujete, jak z nedostatku argumentů vykřikovali ti s jedině správnou ideologií cosi o západní propagandě která nás (zřejmě úplné blbce) oklamala.  Stejně řve dnes Paroubek a jeho klika. K neurvalosti vedou závěry policejní mafie, že když čtyři mlátí a kopou ležícího, je to normální a v mezích zákona. Tehdy holt byli čtyři a v uniformě, teď (údajně) jen tři a bez uniformy (to není můj souhlas, jen popis kauzality).  Paroubek je riziko pro demokratický vývoj. Proto řve, chyťte zloděje. Nezapomeňte. Riziko = Paroubek (+ samozřejmě Rath). Riziko pro slušnost a rozum = Jandák.  

Tento příspěvek není o stranické příslušnosti. Kdo nesouhlasí, nechť je prosím konkrétní.

Re: Fašizaci jsme zažili krátce po nástupu Paroubka:
Autor: Ladislav N. Datum: 2.5.2006 21:17

Přestaňte blábolit nesmysly o CzechTeku. Scénář přepadu cizích pozemků byl jedním z organizátorů popsán v Lidových novinách přesně do puntíku pár dní předem. A opakoval se každoročně už řadu let....

Bez komentáře bych jenom připomenul,:
Autor: loula Datum: 2.5.2006 8:23

že od sametu byly zaznamenány tři útoky na poslance: Jiří Svoboda, Pavel Dostál a nyní Dolejš. Ani v jednom případě se pachatel nezjistil, přitom u Svobody by vzhledem k charakteru zranění šlo klidně hovořit o pokusu o vraždu.

Re: Bez komentáře bych jenom připomenul,:
Autor: JM Datum: 2.5.2006 9:35

No vida. A Zelení už mají taky mučedníka.

:(

co ja pravda:
Autor: Hana Datum: 2.5.2006 7:48

Viděl vůbec někdo jak se to stalo? Pan Dolejš se vracel z oslavy, měl něco vypito. Nemohlo to být taky tak, že ty postávavající vyprovokoval nějakou poznámkou?? Vždyť podle jeho slov mezi nimi prošel a ti se za ním potom rozběhli. Pan Dolejš  šel domů se umýt a pak teprve na policii. Brali mu zkoušku na alkohol, jak by to udělali u nás obyčejných lidí?? Zkuste se zeptat některých napadenýchch, jak to na policii probíhá. Ale ono je jednodušíí svést to na ODS.Paroubek zapoměl ještě na prezidenta, ten taky může za všechno.

Re: co ja pravda:
Autor: Wamp Datum: 2.5.2006 8:37

V tomto případě se zkouška na alkohol určitě nedělá. Není k tomu žádný zákonný důvod...

Re: Re: co ja pravda:
Autor: Malý aston Datum: 2.5.2006 9:18

Vážený Wamp,neznáte zákony,vždy se dělá,je to důkaz pro Zdravotní pojišťovnu,zda jste nebyl pod vlivem alkoholu ať jste útočník nebo napadený. Tak jako u atomobilové nehody.Pokud to neprokážete,nedostanete nemocenskou.Ale pan Dolejš je poslanec,on má plný plat i když je nemocen,takže možná to nebylo nutné. Jsem přesvědčen,že po večírku,pod vlivem euforie z vítězství to mohlo být i jinak. A možná to nebyla jen euforie.

pane Bartoni:
Autor: Aleš Datum: 2.5.2006 7:11

v

Zmlátili poslance  extrémní politické strany před volbami - to je smutné, podíváme -li se na internetové servery většina lidí mu to přeje , to talé není hezké.

Ale co ta  věta??

Ten druhý závěr je rovněž logický. O tom, že se v oněch hodinách, kdy byl poslanec Dolejš napaden, bude vyskytovat na daném místě věděli minimálně všichni účastníci inkriminované oslavy . 

Co se to snažíte vyvolat, jak hluboce jste klesl?

Otevřeně řečeno - socialismus má dvě hlavní větve - Stalinovu (internacionální socialismus) a Hitlwerovu (nacionální socialismus):
Autor: Petr Kohout Datum: 2.5.2006 7:10

Nebyla to náhodou jenom obyčejná hospodská rvačka?:
Autor: Hasan Datum: 2.5.2006 5:57

Ta Dolejšova zranění na něco většího nevypadají a na několika minutové kopání tří až čtyř mužů vůbec ne.Řekl bych,že to vypadá spíš na čtyři až pět ran pěstí do obličeje.Záležitost pro jednoho tak na půl minuty.Docela by mně zajímalo jak to bylo doopravdy.Dolejš určitě lže jako když tiskne.

Nechtěl bych se pana poslance Dolejše:
Autor: EVa Datum: 2.5.2006 5:29

nějak dotknout, ale slyšel vůbec někdo kromě něho ty řeči o komunistech, když ho ta parta mlátila ? Nemohlo to být třeba tak, že dostal nakládačku, když šel v noci namazaný domů a tohle si přidal, protože se mu to jemu a řadě dalších hodilo do krámu ?

Re: Nechtěl bych se pana poslance Dolejše:
Autor: Andy Datum: 2.5.2006 7:20

neslyšel, anžto tam nikdo jiný nebyl. MOhlo se stát cokoli, včetně opravdu cíleného útoku na komunisty- ovšem, že by v noci nějaké komadno čekalo v metru, jestli nááhodou nepůjde okolo Dolejš... to nevypadá moc pravděpodobně. Nebylo by lepší ho seřezat někde venku, kde nejsou kamery?  Protože Dolejš tvrdí, že útočníci byli organizovaní a tiší, neblábolili helevoledejsemflašku,  tak asi nebyli ožralí. Kdyby to byli náhodní cestující, vidící chlapa, co vypadá jako Dolejš ( já bych teda Dolejše nepoznala ani ve dne ve sněmovně, natož v noci v metru, to museli být nějací politologové, přinejmenším), vyprovokovaní atmosférou nenávisti.... - no, věříte takové náhodě ?

Jako nejpravděpodobnější se mi jeví varianta: pár chlápků ( jeden až tři) stojí v metru a kouří v hale. Jde okolo Mirek Dušín Dolejš a napomíná je: " Tady se nesmí kouřit, pánové, zavolám na vás...policii". "Cos to říkal, hajzle? Tu máš, a ještě jednu".

No, a pak, než jeden dojde domů pro čistý sako, tak se mu v hlavě rozleží, k čemu by takových pár facek pár týdnů před volbami mohlo být dobrejch.

...:
Autor: janabok Datum: 2.5.2006 0:34

nacamranej bolševik se zřejmě snažil někomu dělat kázání o socialistickém ráji - dostal pochopitelně přes hubu a upocenej socan huláká o demokracii...

Re: ...:
Autor: Pavel Pávek Datum: 2.5.2006 7:12

Pirohů pojedl, vodky popil, internacionálu  pod lucernou hulákal, po mordě dpstal...

???:
Autor: conqueror Datum: 2.5.2006 0:27

Jednou se to provalí. A možná se budeme divit. I když mnoho z nás se divit asi nebude. Cui bono? Komu se nejvíce hodí Dolejšův malér a kdo spěchal s odsouzením a koho i když není ještě nic vyšetřeno? A možná, že to byla jen opilecká rvačka  a aby nevypadala jak opilecká tak se použijí hesla a politizující výkřiky. STEM nebo někdo jiný by měl udělat anketu mezi lidmi co si o tom myslí. Možná by se poslanci(všichni) divili.

Až mne napadlo:
Autor: Joska Datum: 2.5.2006 0:04

jestlipak to někdo ( z politických kruhů) nezorganizoval...?